Związek kontra mundial

Mundial to wielkie święto. Jednak nawet na czas ogólnoświatowego piłkarskiego szaleństwa nie masz prawa zawieszać związku. Pozwól jej świętować z Tobą, a tegoroczne mistrzostwa zapamiętasz bardziej z powody goli strzelanych nocą.

seks, związki
Mundial nie musi być dla kobiet gryzieniem poduszki. Dobra, niech gryzie - ale z rozkoszy.

Słuchaj

I traktuj poważnie. Nie ma nic bardziej irytującego dla kobiet niż sztuczny seksistowski podział na męskie (piłka nożna, samochody, polityka) i damskie (moda, uroda, plotki) tematy. Dlatego spróbuj wciągnąć ją w całe to futbolowe szaleństwo, pytaj o zdanie i tłumacz, jeśli czegoś nie wie. W końcu Ty też nie kumasz, co to zalotka czy mikrodermabrazja.

W kontakcie

To oczywiste, że nie odbierzesz telefonu podczas konkursu rzutów karnych, gdy do piłki podchodzi „Lewy”. Ale nie oszukujmy się: po wszystkim możesz oddzwonić. Pamiętaj, że dla kobiet komunikacja to absolutna podstawa związku. Utrudniając ją, narażasz relacje z partnerką na szwank. Dodatkowe punkty zdobędziesz, jeśli sam wyślesz jej miłego SMS-a w ciągu dnia. Może być erotyczny.

Przeczytaj też: Równoczesny orgazm

Wykaż się

Kobiety rozumieją, że serce kibica nie sługa. Dlatego tym większe zrobisz wrażenie, jeśli wykażesz się własną inicjatywą i dorzucisz gałązkę do narażonego na mundialowe wichry domowego ogniska. Napraw gniazdko elektryczne, wykryj, co stuka w jej aucie. Tyle.

Jak stoik

Ona nie będzie czuła się przy Tobie bezpiecznie, jeśli zrobisz dziurę w ścianie dlatego, że Orły zostały oskubane z piórek. Takie zachowanie oznacza, że nie radzisz sobie w sytuacjach stresowych, a tych w rodzinnym życiu nie brakuje. Po prostu zachowaj klasę. Wykrzykiwanie w kierunku telewizora treści, które mogłyby bez problemu posłużyć za dialogi do następnej części „Psów”, też nie doda Ci atawistycznego seksapilu. Zamiast na entuzjastę futbolu wyjdziesz w jej oczach na Janusza spod budki z piwem.

Zobacz również:
REKLAMA