Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na randce?

Ona nie zwróci uwagi na Twoje popisy i przechwałki, natomiast zarejestruje fakt, że nieuprzejmie potraktowałeś faceta, który chciał Ci zająć miejsce na parkingu. Bądź czujny, ona Cię sprawdza od pierwszej chwili. Pomożemy Ci zdać test celująco.

Ondrea Barbe (Rodale Images)
W ramach testu poświęcenia sprawdzimy, kiedy znudzi Ci się budzenie mnie zapachem świeżo zaparzonej kawy... (fot. Ondrea Barbe)

Test koordynacji

Sportowcy działają na kobiety tym, że są pewni siebie i mają dobrą koordynację ruchów. Kobiety podświadomie zakładają, że sprawni, zgrabni, wysportowani faceci są lepszymi kochankami. Coś w tym jest, swoją drogą. Jeśli nagle rzuci do Ciebie swoje kluczyki od samochodu, pod pretekstem, żebyś go przeparkował, najgorsze co możesz zrobić, to ich nie złapać jedną ręką.

Test poczucia humoru

Jeśli ona kpi z Twojej koszulki z nadrukiem, robi to z określonego powodu. Sprawdza mianowicie, czy potrafisz dowcipnie się odgryêć. Kobiety lubią dowcipnych, trochę złośliwych facetów, którzy przy okazji potrafią się śmiać z siebie.

Test zazdrości

Nie bądź nadgorliwy w pilnowaniu jej, ale też nie przesadzaj z obojętnością. Jeżeli podczas spotkania w klubie nie masz nic przeciwko temu, żeby Twoja towarzyszka swobodnie kursowała to tu, to tam, rozmawiając z innymi, a sam w tym czasie doskonale się bawisz, ona uzna to za kompletny brak zainteresowania.

Test charakteru

Jeżeli ona inicjuje wymian ę poglądów, czy to na tematy polityczne, ekologiczne, czy społeczne, wszystko jedno, robi to, aby sprawdzić, czy masz charakter. Kobiety szukają mężczyzn, którzy mają poglądy i potrafią o nich kulturalnie dyskutować. To oznacza, że w przyszłości będą również umieli dyskutować o problemach, które przecież pojawiają się w każdym związku.

Test dobrych manier

Zrugaj barmana, a już na wejściu dostajesz minus. Kobiety obserwują bardzo uważnie, jak traktujesz innych ludzi. Tylko cham wykorzystuje fakt bycia klientem, żeby wyżywać się na innych. Kobiety szukają facetów, którzy odnoszą się uprzejmie do innych, zwłaszcza w sytuacjach, w których mają przewag ę. Cenią natomiast powściągliwość w stosunku do skąpo odzianych kelnerek.

Test poświęcenia

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wszystkie próby, czeka Cię najprawdopodobniej coś ekstra, w rodzaju zakupów z jej mamą albo mycia okien u jej babci. To test, jak wiele jesteś dla niej gotów poświęcić.

MH 10/2005

REKLAMA