Wystrój sypialni a seks [News MH]

Architekci i dekoratorzy wnętrz wciąż lansują szarości, ciemne zielenie albo granaty. Albo nie interesuje ich udane życie erotyczne swoich klientów, albo nie znają najnowszych badań.

seks, sypialnia

Fioletowe ściany i jedwabna pościel – w tak urządzonej sypialni dzieje się najwięcej. Jak wynika z badań wykonanych dla brytyjskiego domu towarowego Littlewoods, pary, które najczęściej się kochają (średnio 3,5 stosunku na tydzień), mają właśnie fioletową sypialnię. Zaraz za fioletem w rankingu namiętnych kolorów uplasowała się czerwień. Na trzecim miejscu najbardziej aktywnie seksualnych par znaleźli się zwolennicy błękitu.

ZOBACZ: Jak kolory wpływają na Twoje zdrowie?

Mimo że głęboki niebieski jest powszechnie uznawany za kolor, który usypia i uspokaja, pary, których sypialnia jest pomalowana właśnie na niebiesko, uprawiają seks nieznacznie rzadziej niż kochankowie stymulowani czerwienią – 3,14 raza na tydzień. Unikaj natomiast szarości i zieleni: pary otaczające się tym kolorem kochały się przeciętnie 1,8 raza w ciągu 7 dni. Może to tylko kolejny fejkowy news, ale odmalować na wiosnę przecież nie zaszkodzi...

Miara męskości

Tylko taki odsetek mężczyzn jest zadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Za to aż 84% pań zapewnia, że przyrodzenie ich partnerów jest idealnej długości.

Przepis na miłość

Prof. Souffler zbadał 4800 par małżeńskich ze średnim stażem 33 lat. Odkrył, że ci, którzy mają w zwyczaju razem wypić drinka, czują się szczęśliwsi i bardziej spełnieni we wspólnym życiu. Wystarczy kieliszek wina, który pozwoli wyluzować się i porozmawiać o swoim dniu. Uwaga: alkohol wypijany w samotności przynosi odwrotny efekt

Zobacz również:
REKLAMA