Seks w łazience: poznaj sposoby, aby był gorący

Doświadczeni kochankowie wiedzą, że seks w wannie lub pod prysznicem może być tak gorący, że woda w zetknięciu z rozgrzaną skórą ciał od razu zamienia się w parę. Wykorzystaj tę wiedzę i zmień swoją łazienkę w centrum mokrych zabaw we dwoje.

Stockbyte (Rodale Images)
Łazienka to wymarzone miejsce na relaks i seks. Pod ręką jest mnóstwo przydatnych akcesoriów. No i woda. Po prostu czysta przyjemność. (fot. Stockbyte)

Na przeciętnie 6 metrach kwadratowych naszej skóry znajduje się 14-18 tysięcy receptorów nerwowych. Umiejętne ich pobudzanie może dostarczyć niebywałych doznań seksualnych. Niekoniecznie trzeba się zaraz wcielać w niewidomego mistrza masażu shiatsu; potęgę dotyku można poznać już po zwyczajnych, delikatnych gestach. Łazienka idealnie się do tego nadaje. Dlaczego?

Po pierwsze, wszyscy ją mają, po drugie, woda jest naturalnym żywiołem człowieka, a jej przyjazne ciepło i wilgotność niosą miłe skojarzenia. Poczuj się jak mityczny król Midas, pod którego dotykiem wszystko zamieniało się w złoto, i wprowadź wżycie kilka pomysłów.

Małe szorowanko

Seks w wannie jest tak rozgrzewający, że na pewno będziecie zmuszeni dolewać zimnej wody do kąpieli.

Kiedy małpy się iskają nawzajem, w ich ciałach wydzielają się endorfiny - naturalne substancje zwane hormonami szczęścia. To samo dzieje się z ludźmi pod wpływem masażu i głaskania. Dlatego właśnie drapanie po plecach stanowi tak doskonały wstęp do stosunku.

Szorowanie pod prysznicem lub w wannie może być niesamowicie przyjemnym i zbliżającym przeżyciem, ale ma też dodatkowe zalety: usuwa martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i poprawia krążenie krwi. Tak oczyszczona skóra łatwiej pozbywa się toksyn, a więc w rezultacie nie tylko wygląda lepiej, ale i jest zdrowsza.

Zróbcie to: Usiądź w wannie, partnerka niech usadowi się między Twoimi udami, nałóż nieco kremu oczyszczającego skórę na jej plecy i delikatnie wcieraj go okrężnymi ruchami. Nie zapomnij o przyrządach: naturalnej gąbce, miękkiej flanelowej ściereczce lub rękawicy do masażu.

Możecie też szorować się nawzajem; to działa tak rozgrzewająco, że będziecie zmuszeni dolewać zimnej wody do kąpieli. A do seksu użyj oliwki lub kremu, bo woda wypłucze z Twojej partnerki wszystkie naturalne nawilżacze.

Spirala napięcia

Kiedy następnym razem będziesz szukał okazji do bliższego kontaktu z jej biustem, rozważ sposób, który na pewno doceni: skóra na piersiach jest szczególnie delikatna i podatna na przedwczesne starzenie, wymaga więc regularnego nawilżania. Jednocześnie tak się szczęśliwie złożyło, że Natura wyposażyła nas w narzędzia wręcz idealne do tego zabiegu - nasze dłonie.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
Zobacz również:
REKLAMA