Wielki Słownik Seksu MH

Elementy dominacji i uległości, fetysze, transseksualność, seks grupowy i swingersi. To tylko niektóre pozycje z bardzo długiej listy haseł budzących dziś większe zainteresowanie niż kiedyś. Warto, abyś je poznał, przynajmniej teoretycznie.

Wielki słownik seksu MH shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Możemy śmiać się z literackich przygód pana Greya, ale to właśnie popkultura zaprosiła do erotycznej pierwszej ligi zachowania do tej pory skrywane za zamkniętymi drzwiami sypialni i pozbawionych neonów klubów. Według badań opublikowanych na łamach „Washington Post” książki spod znaku pejcza i kajdanek spowodowały znaczny wzrost sprzedaży wszelakich gadżetów erotycznych w USA. Podejrzewamy, że wszędzie indziej również.

Elementy dominacji i uległości, fetysze, transseksualność, seks grupowy i swingersi. To tylko niektóre pozycje z bardzo długiej listy haseł budzących dziś większe zainteresowanie niż kiedyś. Zdziwiony? My też, ale tylko trochę. Obecna technologia umożliwia zachowanie dyskrecji przy jednoczesnej możliwości zaspokajania nawet najskrytszych seksualnych pragnień – nic dziwnego, że ludzie z tego korzystają. A jak wiadomo, ilu ludzi, tyle gustów. Również seksualnych.

Żebyś nie zgubił się w tym gwałtownie powiększającym się świecie przygotowaliśmy dla Ciebie słowniczek pojęć, które wypada znać, choćby tylko teoretycznie. Będziemy go dla Ciebie systematycznie uzupełniać.

Anal

Crossdressing

Cunnilingus

Głębokie gardło

Punkt G

Zobacz również:
REKLAMA