Walentynki w wersji dla singli - plan dla szukających miłości

Niby to święto zakochanych... Ale co z tymi, którzy właśnie się odkochali albo jeszcze nie trafiła ich strzała tłustego aniołka?

walentynki Shutterstock.com
Shutterstock.com

Chcesz zostać sam

Jeżeli podjąłeś ostateczną decyzję, zerwij jeszcze przed świętem. Psychologowie uważają, że po całym wysiłku włożonym w walentynki możesz znów zacząć się wahać.

Sztuka zrywania

  1. Nie bądź dupkiem i spotkaj się z nią twarzą w twarz. Telefonu możesz użyć jedynie, by się umówić i uprzedzić,, o czym porozmawiacie, by mogła się przygotować.
  2. Okaż empatię. Przyznaj, że masz słaby timing: "Wiem, że nie powinienem zrywać przed walentynkami, ale nie chcę Cię okłamywać".
  3. Znajdź plusy. Spróbuj tak: "Chcę, żebyś była szczęśliwa i spędziła walentynki z kimś, kto potrafi Ci to zapewnić".
  4. Daj jej spokój. Nie pisz do niej, nie dzwoń, nie pytaj, jak się czuje. Pozwól jej o sobie zapomnieć.

Jesteś sam?

Dobra wiadomość: aplikacje randkowe właśnie przed walentynkami notują szczyt aktywności użytkowników. Twoje szanse na znalezienie kogoś rosną z każdym przesunięciem palca.

(Sprawdź: Oto 5 nietypowych tekstów na podryw przez Tindera.)

It's a match!

Zmatchowano Cię na Tinderze. I co dalej?

  • Zadaj pytanie

7 na 10 użytkowniczek oczekuje, że facet okaże zainteresowanie ich życiem. Dopytaj o coś, o czym napisała na profilu.

  • Nie bądź gburem

Złośliwe odzywki Brudnego Harry'ego działają tylko, jeśli wyglądasz jak Clint Eastwood.

  • Nie czaj się

Skoro już czatujecie, poproś ją o spotkanie, proponując konkretną datę i miejsce.

Pomysły na randkę

Kabaret

Śmiech przełamuje lody. Jasne, że możecie obejrzeć sezon "Przyjaciół" w domu – po kilku latach związku. Na pierwszą randkę wybierz stand-up.

Automaty

Znajdź pub z oldskulowymi automatami do gier i zróbcie sobie wieczór w stylu chłopaków ze "Stranger Things". Zagrajcie jako jedna drużyna i spróbujcie pobić rekord maszyny.

Adrenalina

Pójdźcie na sanki albo, jeśli zabraknie śniegu, na wędrówkę. Udowodniono, że po wysiłku seks jest przyjemniejszy. Za zimno? Próba wydostania się z Escape Roomu też podniesie wam poziom adrenaliny.

(Zobacz więcej: Sztuka uwodzenia kobiet polega głównie na zaskakiwaniu ich. Ona słyszała już tysiąc razy banały, że ma piękne oczy czy uśmiech. Rozegraj to inaczej.)

Zobacz również:
REKLAMA