Uwodzenie: podejście, rozmowa, mowa ciała

Masz niewiele czasu, by zrobić wrażenie. Ale działaj, nie trać głupio szansy. Zaczynamy. Podejdź, powiedz: „My się jeszcze nie znamy”. I klata do przodu. 

Uwodzenie: podejście, rozmowa, mowa ciała shutterstock.com

1. Podejście

Stań na wprost niej i popatrz jej w oczy. Faceci między sobą na ogół unikają takiej pozycji, bo to podświadomie wyzwala konfrontację. Ale kobiety ze sobą rozmawiają twarzą w twarz. Ona odbierze to jako Twoje czyste intencje.

2. Uścisk dłoni

Skóra dłoni jest bardzo unerwiona i pewnie dlatego uścisk dłoni stanowi taką ważną informację o drugiej osobie. Uściśniesz słabo, weźmie Cię za nieśmiałego neurotyka. Ciepły, mocny uścisk dłoni – wiadomo, facet godny zaufania. I zwróć uwagę na jej uścisk – badania na uniwersytecie w Atlancie wskazują, że kobiety bardziej wyzwolone ściskają męską rękę przy przywitaniu mocniej.

3. Głos

Niski męski głos jest dla kobiet atrakcyjny, bo sygnalizuje wysoki poziom testosteronu. Staraj się mówić wolniej i bardziej „z brzucha” niż z „gardła”.

4. Tekst na początek

Zrób jakąś uwagę o osobach w pobliżu, np. „To Twoi przyjaciele? Wyglądają sympatycznie”. To jest bezpieczny punkt wyjścia, niby komplement, a jednocześnie sygnał, że nie zamierzasz jej osaczać. Poza tym kobiety uwielbiają rozmowy o innych ludziach.

5. Rozmowa

Co tu dużo ukrywać, podrywanie dla większości facetów to lekki stres i obawiają się, że w pierwszej rozmowie wypadną blado. Nie musisz udawać pewniejszego siebie, one wcale nie lubią arogantów. Zadawaj pytania, słuchaj z uśmiechem i wyrażaj zainteresowanie.

6. Język ciała

Naśladowanie ruchów rozmówcy sprawia, że wydajemy mu się sympatyczniejsi. Np. ona pochyla głowę w prawo, Ty pochylasz w lewo. Skup się na obserwowaniu jej ruchów – to pozwoli Ci uniknąć nerwowego wiercenia, które jest skutkiem stresu.

7. Dotyk

Jeżeli się jej spodobałeś, może zechce Cię musnąć lekko dłonią. Po minucie odwzajemnij się. Dotknij lekko wewnętrznej strony jej przedramienia, bo to wyjątkowo unerwione miejsce. 

REKLAMA