Uwodzenie damskim okiem: co ona chce o Tobie wiedzieć

Może Cię to zdziwi, ale jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, potrafi wykonać robotę lepszą niż niejedna agencja wywiadowcza. Zobacz, co naprawdę je interesuje.

Uwodzenie damskim okiem shutterstock.com

Twoje kontakty internetowe

Bądź pewien, że przeszukała internet, żeby się dowiedzieć wszystkiego na Twój temat. Zna Twoje hasło do gadu-gadu. Dowiedziała się, jakiego używasz nicka i bywa na forach internetowych, na które Ty zaglądasz. Lepiej bądź czujny, bo prowokująca Mamba16 to może być właśnie ona.

Twój profil astrologiczny

Zdziwiłbyś się, jak często nawet bardzo wykształcone kobiety odwiedzają strony z astrologią czy numerologią. Skoro już ustaliła, że jesteś Skorpionem, a w chińskim zodiaku małpą, musi się przecież przekonać, co ją czeka z Twojej strony i czy pasujecie do siebie. Głupie? Raczej zabawne.

Gdzie kupujesz ubrania

Większość kobiet ma do tych spraw nosa. Na kilometr rozpozna, czy to, co masz na sobie, to ciuch markowy, czy coś „no logo”. Po krótkim badaniu już wie o Tobie dużo. Czy jesteś facetem z klasą, czy skąpiradłem, czy olewusem, czy też programowym antyglobalistą, wrogiem marek.

Kiedy stanowczo przesadzasz

Już 25-letnia (starsza tym bardziej), przeciętnie rozgarnięta kobieta umie rozpoznać, z jakim typem faceta ma do czynienia. Orientuje się, kiedy próbuje on zrobić na niej wrażenie. Potrafi kiwać głową z podziwem, z przekonaniem udając, że wierzy w każ- de słowo jego fantastycznych opowieści.

Czy jesteś gotowy na stały związek

Nie musisz wiele mówić na ten temat. Kobiety potrafią ocenić małżeński potencjał faceta po tym, jak dba o swoje mieszkanie, czy ma przyjazne relacje z własną rodziną, czy lubi dzieci, czy ma stałą, „poważną” pracę, interesuje się polityką i czy potrafi zaopiekować się psem.  

Zobacz również:
REKLAMA