Uwodzenie - Twój styl ma znaczenie

Pierwsze 3 minuty decydują o tym, czy ciąg dalszy nastąpi. A Nam bardzo zależy, aby nastąpił. MH zapytał 1000 kobiet, jak wyobrażają sobie mężczyznę, z którym chciałyby pójść na wymarzoną randkę. Dajemy Ci ściągę.

randka, uwodzenie

1. Marynarka

Według ankiety przeprowadzonej przez serwis datingdirect.com 56% kobiet byłoby rozczarowanych, gdybyś na randkę przyszedł w stroju, który nosisz na co dzień do biura. Z drugiej strony liczą, że będziesz bardziej elegancki niż podczas wypadu do klubu z kumplami. Jak to przetłumaczyć na zawartość szafy?

Niezawodna jest marynarka zapinana na 1 lub 2 guziki, którą zakładasz do ciemnych dżinsów i koszuli lub golfa. Kobiety również kochają mężczyzn w wąskich, taliowanych garniturach, ale idąc z nią na spotkanie, raczej nie zakładaj krawata. Koszula lub jednolity T-shirt wystarczą.

2. Buty

W tym wypadku nie ma litości. Aż 48% kobiet skreśliłoby faceta ze swojej listy interesujących znajomości, jeżeli na pierwsze spotkanie przyszedłby w starych, rozczłapanych butach. Buty mówią wiele o mężczyźnie – o jego stylu, upodobaniach i ambicjach.

Najlepszą opcją jest klasyka – sznurowane półbuty z błyszczącej skóry, koniecznie na skórzanej podeszwie. Tu masz do wybory dwa podstawowe fasony: derby i oxfordy. Różnią się tylko sposobem wszycia skrzydełek, do których przymocowane są sznurowadła – w derby skrzydełko jest naszyte na górną część buta. Buty mogą być wykonane z gładkiej skóry lub dziurkowanej na nosku. Sprawdzają się przy każdej okazji – i przy garniturze, i przy dżinsach.

3. Uwiedź ją

Na co? Wysłanie sygnału: jestem mężczyzną dla ciebie

Zapach dociera do mózgu szybciej niż obraz czy dźwięk, a naukowcy twierdzą, że nos jest najbardziej erogenną strefą kobiety. W dwóch niezależnych badaniach przeprowadzonych w Berlinie i Wiedniu dowiedziono, że wyciągi z wetiweru, cedru i drzewa sandałowego powodują lepsze ukrwienie jej narządów płciowych o 28%. Na co jeszcze czekasz? Pierwsze 3 minuty decydują o tym, czy ciąg dalszy nastąpi.

4. Skarpety

Kolejny detal, na którym można się wyłożyć. Nigdy nie noś białych skarpet poza boiskiem, siłownią czy kortem tenisowym. Do granatowego, szarego i czarnego garnituru zakładaj czarne skarpety sięgające do połowy łydki, by w sytuacji, gdy zakładasz nogę na nogę, łydka pozostała zasłonięta.

Beżowe, jasnoszare, zielone skarpety do garnituru są nie do przyjęcia. Co innego, gdy zakładasz marynarkę i dżinsy – tutaj zasady nie są aż tak surowe, ale nie przesadzaj z ekstrawagancją. Przyjmij zasadę angielskich dżentelmenów: „Niech skarpety siedzą cicho i pozwolą mówić butom”.

Przeczytaj też: Najlepsze teksty otwierające 

5. Instrukcja obsługi randki

Zasady, które podwoją Twoje szanse na przemianę pierwszej kolacji w romans.

Kto wchodzi pierwszy?

Oczywiście kobieta, przed którą Ty otwierasz drzwi. Jednak gdy jesteście razem w kinie, klubie czy innym zatłoczonym miejscu, Ty idziesz pierwszy i torujesz jej drogę. Zachowuj się jak jej bodyguard, dbający o jej komfort i bezpieczeństwo.

Przy stole w restauracji

Jeżeli zaprosiłeś ją do modnej restauracji, zarezerwuj stolik wcześniej przez telefon. Kelner prawdopodobnie wskaże wam miejsce; jeśli nie, zapytaj, gdzie chciałaby siedzieć. Odsuń jej krzesło i dopiero, kiedy ona usiądzie, zajmij swoje miejsce.

Płacenie rachunków

Na pierwszej kolacji płacisz Ty. Staraj się to zrobić w miarę dyskretnie, bez ostentacyjnego przeliczania pieniędzy przy stoliku. Najlepiej zapłać kartą i włoż do etui z rachunkiem napiwek dla kelnera w wysokości nie mniejszej niż 10% kwoty.

Odwożenie do domu

Najlepiej zamów taksówkę. Najpierw odwozisz ją. Gdy dotrzecie pod wskazany adres, wyjdź z taksówki pierwszy, przejdź od tyłu samochodu na jej stronę, otwórz drzwi i pomóż jej wysiąść. Odprowadź ją pod same drzwi.

Przed jej domem

Jeżeli widzisz szanse na romans, wyraź nadzieję, że niebawem spotkacie się ponownie. Upewnij się, że wziąłeś jej numer telefonu, i daj jej swój. Jeżeli czujesz, że nic z tego nie będzie, podziękuj uprzejmie za kolację i wykręć się obowiązkami.

Następny (Twój) ruch

Jeżeli nie jesteś pewien jej zamiarów, wyślij jej SMS-a następnego dnia, że jeszcze raz dziękujesz za miły wieczór i życzysz jej udanego dnia. Jeżeli jest Tobą zainteresowana, odpowie bardzo szybko. Na wszelki wypadek miej przygotowany repertuar kin, by od razu zaproponować kolejną randkę. 

MH Seks 2011 

REKLAMA