Udany seks - jak dobrze prezentować się w łóżku

To masz za małe, tamto za duże... Normalnym facetom nie spędza snu z powiek zbytnia troska o wygląd, ale bywa, że człowiek chciałby zamaskować to i owo. Zwłaszcza gdy ląduje w łóżku z kobietą o urodzie miss świata. Zobacz, jak to zrobić. Doraźnie i na zawsze.

Udany seks, prezencja w łóżku shutterstock.com
Dlaczego my nie możemy stosować w łóżku pewnych sztuczek? Jak równouprawnienie to równouprawnienie pełną gębą!

Czy śni ci się czasem koszmar, że leżysz goły jak święty turecki, a ona z lupą i metrem krawieckim obmierza Cię centymetr po centymetrze, robiąc skrupulatnie notatki? Mamy nadzieję, że nie, bo albo musisz zmienić narzeczoną, albo zmierzasz wielkimi krokami do szaleństwa. Grozi Ci seria bolesnych zastrzyków, kuracja odwykowa od kobiecej prasy i dożywotni zakaz oglądania filmów o problemach Bridget Jones.

To prawda, my też namawiamy do dbania o zdrowie i sylwetkę, ale nie namawiamy do paranoi; przekonujemy do ćwiczeń fizycznych, bo po nich będziesz się lepiej czuł, a nie dlatego, że są modne; chcemy lepiej wyglądać dla siebie samych, a nie dla opinii otoczenia. Jeżeli w tym ostatnim robimy jakieś odstępstwa, to tylko dla płci przeciwnej, na pewno nie dla kolegów z biura.

Zobaczmy, co w intymnych sytuacjach powoduje naszą, męską niewygodę - wybraliśmy te kłopoty z Waszych maili do nas - i zastosujmy chytrą strategię kamuflażu. Do czasu wprowadzenia w życie długofalowego planu zaradczego, oczywiście. Po tym już niczego nie trzeba będzie maskować.

DLA AMBITNYCH: 7 cech kochanka doskonałego

Przy okazji pamiętaj o jednym: marzenie o byciu Supermanem zostaw dorastającym chłopcom. Kobiety w łóżku dużo bardziej są zainteresowane Twoją czułością i zachwytem dla ich urody, niż obwodem Twojego bicepsu.

Zmniejsz tyłek

Dlaczego chcesz to zrobić: badania firmy Durex dotyczące naszych zachowań seksualnych wykazały, że dla 24% Polek zgrabny tyłek jest najważniejszym fizycznym atutem faceta. Czyli dla co czwartej!

Technika: połóż się za nią w pozycji na łyżeczkę, zmieniaj szybkość i głębokość ruchów. Swobodna ręka pozwala na pieszczoty całego ciała.

 

Jak to działa: nie widzi Twoich pośladków, ale może Cię za nie złapać. Pozycja na boku świetnie się do tego nadaje.

Szybki efekt: usuwasz problem z jej pola widzenia.

Korzyści dla kobiety: ta pozycja pozwala Ci kontrolować sytuację i powinna doprowadzić ją pierwszą do orgazmu, podczas gdy Ty zachowasz energię do dalszego działania. Masz ułatwiony dostęp do łechtaczki - wykorzystaj to.

Korzyści dla faceta: świetna pozycja wyjściowa do eksperymentów z różnymi rytmami i głębokościami miłosnych pchnięć, ponieważ nie wymaga od mężczyzny wysiłku i walki z ciężarem własnego ciała.

Plan naprawczy MH: nie zmienisz twarzy, uśmiechu czy oczu, ale łatwo możesz zmienić swój... zbyt duży atut. Marek Dudziński, szef działu fitness MH, zaleca trochę ruchu o różnej aktywności - wiosłowanie, bieg lub jazdę rowerem trzy razy w tygodniu. To zapewni Ci mniejsze gabaryty, a jędrność zyskasz dzięki jednemu prostemu ćwiczeniu.

Zrób klęk podparty (kolana i ręce na podłodze) i unoś jedną nogę tak, jakbyś chciał kopnąć podeszwą piłkę znajdującą się nad Tobą. Zrób po 12 powtórzeń na każdą nogę w 3 seriach. Jeżeli chcesz szybciej zobaczyć zmiany, załóż na kostki dodatkowe obciążenie.

Bądź wyższy

Dlaczego chcesz to zrobić: niby większość deklaruje, że nie ma to dla nich znaczenia, ale sami wiemy, że konusom nie jest w życiu łatwo.

Technika: usiądź na krawędzi łóżka, ona na Twoich udach oparta dłońmi na Twoich kolanach może przechylać się w przód i w tył.

 

Jak to działa: jeśli jesteśmy proporcjonalnie zbudowani, wystarczy usiąść, by zniwelować różnice wzrostu.

Szybki efekt: maskujesz niewielką posturę.

Korzyści dla kobiety: ta pozycja pozwala łechtaczce ocierać się o Twoją kość łonową, a także kontrolować głębokość penetracji. Poza tym piersi, jej druga w kolejności najważniejsza sfera erogenna, są na wyciągnięcie Twoich rąk i ust.

Korzyści dla faceta: gdy ona odchyla się do tyłu, wzmaga tarcie główki penisa, czyli najbardziej wrażliwej jego części, o przednią ścianę pochwy. Masz piękny widok na biust i możesz go swobodnie pieścić.

Plan naprawczy MH: nie urośniesz, ale przestaniesz się garbić. Uklęknij na podłodze, w rękach trzymaj hantle swobodnie wzdłuż ciała. Pochyl się do przodu (plecy trzymaj proste) i napnij mięśnie brzucha. Powoli unoś ręce przed siebie, tak aby dłonie znalazły się na wysokości ramion. Zatrzymaj i powróć do pozycji wyjściowej. Zacznij od serii z 8-12 powtórzeniami.

Schowaj futro

Dlaczego chcesz to zrobić: niektórym kobietom nie przeszkadza owłosiona klatka piersiowa, inne bardzo to lubią, ale prawie wszystkie deklarują niechęć do włosów na plecach.

Technika: ona płasko na brzuchu, Ty na niej twarzą w dół - wspierasz się na łokciach i kolanach, trzymając jej nogi między swoimi.

 

Jak to działa: likwidujesz możliwość kontaktu cielesno-wzrokowego z rzeczonymi.

Szybki efekt: czego nie widać i nie można dotknąć, tego nie ma. Przynajmniej przez chwilę.

Korzyści dla kobiety: wiele kobiet lubi czuć na sobie ciężar mężczyzny podczas stosunku; tutaj, uwięziona między Tobą a prześcieradłem odbiera stymulację całym ciałem i ma szansę odczuć w ten sposób swój orgazm.

Korzyści dla faceta: masz w kilku miejscach punkty podparcia, więc nie czujesz zbytnio ciężaru i możesz oddać się w pełni zabawie. Ściskając jej uda między swoimi, zwiększysz tarcie i nacisk na penisa.

Plan naprawczy MH: albo wybierzesz dziewczynę z 5% populacji, której to nie przeszkadza, albo zainwestujesz w depilację. Nie gol włosów, bo szybko odrosną twardsze; wosk też nie pomoże na długo. Chirurg plastyczny, dr Danuta Śliwińska, zaleca zabieg bezbolesnej depilacji laserowej, który rozwiązuje problem na całe życie.

SPRAWDŹ JĄ: Czy ona będzie dobrą kochanką?

Jeżeli problemem są nie włosy, ale pryszcze na plecach, przemywaj je odpowiednimi preparatami przeciwtrądzikowymi - najlepiej po konsultacji z dermatologiem.

Zwiększ obwód

Dlaczego chcesz to zrobić: wielkość penisa może nie mieć znaczenia, ale grubość - owszem. Kobiety przychylają się do tej opinii.

Technika: potocznie zwana pozycją na pieska; ona klęczy opierając się na dłoniach, mężczyzna między jej udami (lub z jej udami między swoimi) za nią kontroluje całą akcję.

Jak to działa: pozycja kolankowo-łokciowa wydłuża i zwęża wnętrze pochwy na tyle, że penis przylega ściślej do jej ścianek.

Szybki efekt: powiększenie obwodu. W pewnym sensie.

Korzyści dla kobiety: penetracja od tyłu pozwala na stymulację punktu G znajdującego się w przedniej części górnej ścianki pochwy, a łechtaczka ma kontakt z uderzającym ją rytmicznie workiem mosznowym.

Korzyści dla faceta: nie musisz martwić się o równowagę i ciężar ciała, masz wszystko pod kontrolą. Możesz dowolnie zmieniać kąty penetracji i nacisk członka.

Plan naprawczy MH: zacznij od sprawdzenia, czy przypadkiem nie przesadzasz z obawami. Przeciętny penis podczas wzwodu ma ok. 10 cm w obwodzie i ok. 13-14 cm długości - nawet jeżeli jesteś trochę poniżej średniej, nic z tego nie wynika.

Nadal zmartwiony? Postaraj się dostarczyć swojej męskości wystarczającą ilość krwi - zerwij z nałogami, ćwicz regularnie i zbadaj poziom cholesterolu. Z wyników naukowych programów badawczych wynika, że im niższy poziom cholesterolu HDL, tym większe ryzyko impotencji. HDL to tzw. dobry cholesterol, który oczyszcza arterie ze złogów i umożliwia swobodny przepływ krwi - także do penisa.

Gdybyś z kolei uważał, że masz problem z głębszą penetracją, rzuć okiem na swoją poduszkę tłuszczową w okolicach łonowych. Czy to przypadkiem nie jest kolejny argument za tym, aby zacząć ćwiczyć?

Powiększ ramiona

Dlaczego chcesz to zrobić: wąskie ramiona nie są w cenie. Znowu Durex się kłania - po jędrnym tyłku właśnie mocne ramiona i umięśniona klatka piersiowa pretendują do najseksowniejszych naszych walorów.

Technika: ona leży na plecach i zakłada Ci kostki stóp za każde z ramion. Poduszka podłożona pod jej pupę ułatwi penetrację.

 

Jak to działa: gdy ona ma je blisko przed oczami, wydają się znacznie szersze, a biodra, na drugim planie, wydają się węższe.

Szybki efekt: masz ramiona, na których ona rzeczywiście może się oprzeć.

Korzyści dla kobiety: im mocniej są odchylone w tył jej nogi, tym głębsza jest penetracja, a łechtaczka bardziej odsłonięta. Przyciągnięcie bioder partnera powoduje silny nacisk na nią i wzmożenie bodźców.

Korzyści dla faceta: niektórzy lubią głęboką penetrację, ale w tej pozycji masz też możliwość stosowania płytszych pchnięć.

Plan naprawczy MH: trzeba trenować mięśnie naramienne - radzi Marek Dudziński. Stań w lekkim rozkroku, ze sztangielkami w dłoniach. Ręce trzymaj wzdłuż ciała, łokcie lekko ugięte. Unieś ramiona w bok, tak by sztangielki znalazły się na wysokości barków, zatrzymaj i powoli opuszczaj. Pamiętaj o lekko ugiętych łokciach.

Zlikwiduj brzuch

Dlaczego chcesz to zrobić: bo czytasz "Men's Health" i wiesz, że kobiety wybaczają wszystko oprócz lenistwa.

Technika: Ty leżysz na plecach, ona w przyklęku siedzi, twarzą w kierunku stóp i wykonuje ruchy miednicą.

 

Jak to działa: kiedy ona odchyla się do tyłu, aby pieścić Twój brzuch, dosięga dłońmi wyższej, mniej otłuszczonej partii. Natomiast na dolnej, tej pulchniejszej, siedzi.

SEKSUALNY TEST MH: Jesteś dobry w łóżku?

Szybki efekt: jakby nigdy nie było frytek, schabowych i pierożków mamusi.

Korzyści dla kobiety: może dyktować tempo i głębokość stosunku, a także wykonywać miednicą ruchy we wszystkich kierunkach. Obrotowe sprawią, że penis będzie stymulował całe wnętrze pochwy.

Korzyści dla faceta: masz okazję, bez żadnego wysiłku, zobaczyć, co widzą w kadrze operatorzy pornofilmów. A ten widok, jak może gdzieś słyszałeś, jest bardzo podniecający.

Plan naprawczy MH: jeśli chcesz mieć wyrzeźbiony brzuch, ćwicz w nast ępujący sposób: usiądź na brzegu niskiej ławeczki z ugiętymi kolanami, oprzyj dłonie na ławeczce po obu stronach ciała. Unieś lekko stopy, wyprostuj nogi w kolanach i unieś nogi maksymalnie w górę; zatrzymaj w tej pozycji i powoli opuść nogi nad podłogę; jeśli chcesz swojemu brzuchowi naprawdę "dołożyć", rób to ćwiczenie z dodatkowym obciążeniem między stopami, np. z piłką lekarską.

MH 04/2005

REKLAMA