Typy kochanek: kreatywna

Jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych, powinieneś zainwestować swój czas i uczucia w kobietę kreatywną. Ona nie lubi się nudzić i jest otwarta na wiele - również w łóżku.

seks, uwodzenie, orgazm

Typ kochanki: kreatywny

Jaka jest

Łatwo popadająca w nudę i niecierpliwa kochanka kreatywna to osoba wolna duchem. Kieruje się intuicją, jest obdarzona wyobraźnią, lubi zabawę i zmiany. Uwielbia ryzyko. Jest spontaniczna. Przepada za atmosferą narastającego podniecenia.

Gdzie jej szukać

Bywa dziennikarką, artystką, copywriterką czy PR-owcem. Lubi odwiedzać modne kluby, widuje się ją na koncertach. Jak ją rozpoznać Kreatywna lubi być zauważana. Cechuje ją swobodny styl bycia, mówi głośno, dużo i głównie o sobie. Lubi podkreślać przy każdej okazji swoją odmienność, nonkonformizm i niechęć do schematów.

Twoja strategia

Ceni piękne widoki, dlatego zadbaj o swoje ciało. Można do niej dotrzeć, planując zabawne czy dziwaczne tete á tete. Nie musisz wydawać na nią fortuny, bo ona ceni pomysłowość. Cieszy ją i namiot, i Ritz. Jeśli chcesz ją stale intrygować, bądź nieprzewidywalny, pojawiaj się i znikaj, przyciągaj i odpychaj.

Ona jak nikt doceni twoje poczucie humoru, więc rozśmieszaj ją często. Szepcz jej do ucha różne świństewka w najmniej spodziewanych sytuacjach. Pamiętaj, żeby zapewnić jej poczucie wolności. Ona nie znosi żądań, zobowiązań i zawracania sobie głowy szczegółami.

W łóżku

Zgodzi się na seks niemalże w miejscu publicznym w zamian za niezapomniane chwile z dreszczykiem emocji. Chętnie spotka się na randce w uroczym, mało znanym hotelu. Możesz z nią wyprawiać najdziksze swawole – seks oralny, analny, gadżety – kreatywna jest otwarta na pomysły i wszystkiego chętnie spróbuje. Lubi seks i potrafi się nim cieszyć. Może cię wiele nauczyć.

Przeczytaj też: Kochanka konserwatywna

Zobacz również:
REKLAMA