Typy kochanek: konserwatywna

Kojarzysz powiedzenie, że kobieta powinna być damą na salonach i nieco bardziej swobodnie zachowywać się w łóżku? Kochanka konserwatywna bierze sobie do serca tylko jego pierwsza część. 

seks, uwodzenie, orgazm

Typ kochanki: Konserwatywna

Jaka jest

Konserwatywna kochanka dobrze czuje się w sytuacji bezpiecznej i przewidywalnej, nie cierpi niespodzianek. Jest praktyczna i oszczędna, ceni planowanie i punktualność. Jej najmocniejsze zalety to umiejętność organizowania uroczystych obiadów i rodzinnych weekendów.

Gdzie jej szukać

Często pracuje jako pracownik administracyjny, prawniczka czy księgowa. Poza tymi instytucjami trudno ją spotkać, bo bywanie jest według niej za drogie.

Jak ją rozpoznać

Jeżeli w supermarkecie zauważysz dziewczyn ę z koszykiem, która ze skupionym wyrazem twarzy przelicza coś na kalkulatorze, będzie to niechybnie Pani Konserwatywna. Ubiera się schludnie, nienagannie i nudno. Wypowiada się autorytatywnie na każdy temat i lubi pouczać. Sama pije mało, więc i ciebie bardzo szybko powściągnie.

Twoja strategia

Ceni uwodzenie tradycyjne, czyli takie, jakie widziała na filmach i zakodowała sobie kiedyś jako jedynie słuszny model zalotów. Zdobędziesz ją, proponując wspólne przyrządzanie kolacji w domu, a potem pozmywasz. Masz szczęście, bo ona nie pozwala wydawać na siebie zbyt dużo pieniędzy; jest zbyt praktyczna. Jest skoncentrowana na szczegółach, więc będzie szczęśliwa, gdy wszystko przebiegnie według sprawdzonego przepisu.

W łóżku

Na większe szaleństwa na początku nie ma co liczyć. Wprowadzaj kreatywną grę miłosną powoli i ostrożnie, bo możesz ją zrazić. Często udaje orgazm, żeby ci sprawić przyjemność albo żeby mieć już spokój i zabrać się za czytanie książki o prawdziwej miłości. Ma jednak wiele innych zalet i jest doskonałą żoną.

Przeczytaj też: Kochanka emocjonalna

Zobacz również:
REKLAMA