Tajemnice w związku: 6 rzeczy, o których lepiej jej nie mówić

Podobno kiedy ludzie się kochają, nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Podobno. Podobno też czarne wołgi porywają dzieci, a czterolistna koniczyna zapewnia wygraną w totka. Litości...

seksowna dziewczyna Shutterstock.com
fot. Shutterstock

Jasne, że poważny związek powinien być zbudowany na silnych fundamentach, takich jak szczerość, uczciwość, lojalność. Umówmy się jednak, że ani Ty nie jesteś święty, a i jej daleko do aureolki nad głową. Czy rzeczywiście musicie wiedzieć o wszystkich, ale to wszystkich swoich grzeszkach? Według nas – nie. Wyspowiadanie się z niektórych przewinień na pewno nie wzmocni waszego związku, a może zaważyć na jego przyszłości. Oczywiście zdecydujesz sam. Tak tylko podpowiadamy, o czym sami powiedzielibyśmy ukochanym, a kiedy zamknęlibyśmy gębę na kłódkę.

69% facetów ukrywa, jak często się masturbuje - MILCZ

Jeżeli między wami świetnie się układa i jesteś zadowolony z seksu, nie musicie gadać o Twoich wyskokach solo. Poza tym one prawie zawsze znają prawdę i, szczerze mówiąc, mają to gdzieś.

83% czuło pociąg do innej kobiety - MILCZ

Nie masz zamiaru robić czegokolwiek więcej niż maślanych oczu, tak? Więc zachowaj dla siebie niewinne fantazje o koleżance z pracy. Jeżeli nie zrobiłeś nic złego, nie ma sensu sprawiać swojej dziewczynie przykrości.

36% facetów udawało orgazm - MÓW

Zaburzenia erekcji albo obniżenie libido to nie tylko Twój problem. Nawet jeżeli spróbujesz to ukryć, ona wyczuje, że coś jest nie tak. Nie bój się o własne ego – przyznanie się do słabości sprawi, że w jej oczach zyskasz, nie stracisz na męskości.

14% było z prostytutką, mając żonę lub dziewczynę - MILCZ

Nie mów, ale jeżeli to był naprawdę jednorazowy głupi wyskok i nigdy – ale naprawdę nigdy – nie zamierzasz go powtórzyć. Zabija Cię poczucie winy? Zwierz się księdzu albo terapeucie zamiast swojej partnerce. Poważnie – to rozwali wasz związek.

68% wstydzi się swoich wyszukiwań na stronach porno - MÓW

Nie musisz od razu robić jej całego seansu, ale zbyt skrupulatne usuwanie historii przeglądania może wzbudzać podejrzenia. Po prostu zapytaj ją, gdzie leżą jej granice, jeśli chodzi o filmy dla dorosłych.

37% ukrywa fetysz przed swoją partnerką - MÓW

Jeżeli kiedykolwiek chcesz zrealizować swoją fantazję, musisz jej o niej powiedzieć. Jeśli potrzebujesz pretekstu, wspomnij, że czytałeś o tym artykuł w Men's Health.

Zobacz również:
REKLAMA