Szybki seks: jej orgazm w 15 minut

Nie potrzeba Ci godzin tantrycznego seksu, żeby tę noc zapamiętała na długo.

| Data aktualizacji: 2022-04-22
seksowna kobieta szybki numerek fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Seksuolodzy z Instytutu Kinseya dowodzą,że statystyczna kobieta może mieć orgazm po 10-20 min seksu. I zapewniamy, że od czasu do czasu Twoja partnerka ma ochotę na szybki numerek.

15 minut wcześniej

Poświęć 3 minuty na pocałunki. Badania na Lafayette College w USA dowodzą, że całowanie obniża poziom hormonu stresu, a tym samym skraca czas, jaki potrzebujecie do pełnego podniecenia. Całuj ją w usta, ale niech Twoje wargi od czasu do czasu powędrują w stronę jej szyi.

W tym czasie Twoje ręce sprawnie pomagają jej pozbywać się garderoby. Christine Webber, psychoterapeutka, radzi nie zapominać o komplementowaniu kolejno odsłanianych części ciała – Twoje słowa zachwytu podniecają ją nie mniej niż gorące pocałunki.

12 minut wcześniej

Twoja partnerka jest już prawie naga, ale pozwól jej jeszcze pozostać w bieliźnie. „Pieść jej ciało przez material – radzi Webber. – Skoncentruj sie raczej na drażnieniu niż bezpośredniej stymulacji”. Dopiero po chwili uwolnij ją z bielizny.

Wyciśnij na palce trochę żelu intymnego o smaku truskawkowym i zacznij ją delikatnie pieścić wewnątrz pochwy. Naukowcy z amerykańskiej Association for Chemical Reception Sciences odkryli, że zapach truskawek działa podniecająco na kobiece zmysły.

10 minut wcześniej

Zgodnie z tym, co mówi nam doświadczenie oraz Masters&Johnson Institute, pieszczoty oralne stanowią najpewniejszą drogę do orgazmu dla 80% kobiet. Lou Paget, autorka książki „Wspaniały kochanek”, poleca metodę Kivina. Jedną ręką unieś lekko skórę nad jej łechtaczką, a następnie przesuwaj językiem tam i z powrotem po trzonie łechtaczki.

Będziesz wiedział, czy dobrze się spisujesz, kładąc środkowy palec w punkcie między wejściem do pochwy a odbytem. Powinieneś w tym miejscu wyczuć mimowolne przedorgazmowe skurcze. To czas, żeby się zatrzymać.

Seks analny, seks BDSM, seks oralny shutterstock.com

7 minut wcześniej

Jej orgazm nadchodzi średnio po 7 minutach od rozpoczęcia penetracji, więc to doskonały moment na wejście w nią. Unikaj mocnych, głębokich pchnięć. W pozycji misjonarskiej kołysz się w przód i w tył, tak aby penisem drażnić jej łechtaczkę.

1 minuta wcześniej

Nie popełniaj typowego błędu i nie zmieniaj pozycji, bo jej podniecenie opadnie. Kobiety tego nie znoszą. Jeżeli widzisz, że jej orgazm jest tuż-tuż, po prostu kontynuuj to, co robisz, w tym samym rytmie – aż do finału. Po wszystkim przytul ją i powiedz, że było Ci wspaniale.

Zobacz również:
REKLAMA