Skuteczne uwodzenie - jak poderwać WAGs?

Piłkarze słyną z tego, że mają najpiękniejsze żony i dziewczyny, popularnie zwane wags. Co zrobić jednak, jeśli nie kopiesz zawodowo piłki, a też chciałbyś taką poznać?

wags, uwodzenie, podryw

Nazwij to potrzebą przywracania sprawiedliwości społecznej, zresztą nazwij to, jak chcesz, ale nie możemy się zgodzić na to, że faceci, których jedynym zajęciem jest bieganie za piłką i zmienianie fryzury, nie dość, że zarabiają takie gigantyczne pieniądze, to jeszcze wyhaczają najpiękniejsze kobiety świata.

Przecież musi być jakiś sposób na to, aby taka dziewczyna klasy S zainteresowała się Tobą – facetem, który może nie strzela goli tak celnie, ale ma mnóstwo innych zalet. W tym celu przeanalizowaliśmy profile psychologiczne znanych WAGs (uwaga, nie korzystaliśmy z usług Cambridge Analytica, mamy swoje sposoby) i wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski, które niniejszym Wam prezentujemy. Nie ma za co.

Wybierz miejsce

Czyli gdzie ją spotkać. Możesz spróbować na meczu, ale musi to być raczej wydarzenie wysokiej rangi, na przykład mistrzostwa Europy albo mundial. Jeżeli akurat się nie wybierasz, to proponujemy wersję mniej sportową. W każdym większym mieście są modne miejsca, gdzie gromadzą się ludzie, którzy lubią przebywać tam, gdzie się coś dzieje i gdzie mogą spotkać ludzi podobnych sobie. Snobizm? W jakimś sensie tak, ale jest to zjawisko kulturotwórcze i nie ma się co z nim kłócić. W końcu chcesz ją spotkać, czy nie?

Tam naprawdę jest większe prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Istotnym warunkiem powodzenia jest Twoje zachowanie. Chodzi o to, abyś wyglądał tak, jakbyś się tam urodził. Żadnego nerwowego spoglądania na boki. Po prostu siadasz swobodnie, zamawiasz u barmana drinka i przybierasz niezobowiązujący wyraz twarzy. Wyobraź sobie, że jesteś Bondem, Jamesem Bondem. Zamiast piwa zamów coś bardziej oryginalnego, na przykład Highlandera. Składa się z 40 ml whisky, 40 ml ginu, lodu i jednej oliwki.

Przeczytaj też: Strategia uwodzenia

Jak zacząć rozmowę? Normalnie. Wiesz, te piękne kobiety z jednej strony mają na co dzień doświadczenie z chamskimi zaczepkami, z drugiej wiedzą doskonale, że ci sympatyczni faceci często boją się do nich podejść. Sam widzisz, konkurencja nie jest silna. A zasady rządzące rozpoczęciem rozmowy są dokładnie takie same, jak w przypadku innych kobiet. Uśmiechnij się lekko, ale nie wgapiaj się w nią. Powiedz: „Mam na imię Kuba, czy mogę przynieść Ci drinka?”.

Miej swój styl

Trudno nie zauważyć prawidłowości, że dziewczyny i żony piłkarzy chętnie zajmują się modą. Victoria Beckham, żona Davida, jest projektantką mody. Żona Grzegorza Krychowiaka jest modelką, żona Boruca projektantką biżuterii i szafiarką – cokolwiek to oznacza. To tylko kilka przykładów, ale wiedz jedno: to, jak się ubierasz i jak wyglądasz, jest dla takiej kobiety szalenie istotne. Możesz sobie wmawiać, że nie suknia zdobi człowieka, albo że liczy się wnętrze i poczucie humoru. Ale nie masz racji: wnętrza nie widać na pierwszy rzut oka, a przecież jakoś musisz ją zainteresować, żeby w dalszej kolejności zwróciła uwagę na Twoje zalety ducha i zaśmiała się z Twojego dowcipu.

Zadbaj o modną fryzurę i elegancko przystrzyżony, dwudniowy zarost. Ubranie? Preferowana klasyka, doskonale dopasowane garnitury, ewentualnie sportowy styl w najlepszym gatunku. Nie żałuj na świetne buty. Potraktuj to jako inwestycję, która musi zaprocentować. Pamiętaj o kosmetykach. Dezodorant nie wystarczy: taka kobieta oczekuje od faceta, żeby był wypielęgnowany, używał kremów i pachniał luksusowo. Dobrze radzimy: uważnie przestudiuj nasze działy modowe, żeby przyswoić sobie stosowną nomenklaturę.

Musisz wiedzieć, co to jest poszetka albo brogsy. I bądź przygotowany na wspólne zakupy. Ona to uwielbia, a Ty powinieneś znosić to z anielską cierpliwością i przyglądać się jej z zachwytem, kiedy wychodzi z przymierzalni. Wspólne zakupy bardzo łączą ludzi. Dajesz się poznać z tej strony, którą ona lubi. I uwaga, jeśli Ci kupi kolorowe skarpetki, to nie dla jaj. Naprawdę się takie nosi, nawet do eleganckich strojów.

STRONA 1 z 2
Zobacz również:
REKLAMA