Seksualny temperament - jak go rozpoznać?

Wystarczy wspólna wizyta w restauracji czy klubie, byś wiedział, jaka jest w łóżku.

dieta, seks, temperament seksualny www.shutterstock.com
Pizza prawdę Ci powie?

Jak i co je?

Jeśli zamawia schabowego z ziemniakami, w łóżku jest konserwatywna i nie lubi eksperymentów. Gdy ciągnie cię na hamburgera i frytki, nie spodziewaj się po niej miłosnej finezji. Kobieta, dla której menu nie ma znaczenia, będzie w łóżku jak słoń w składzie porcelany.

Czy i jak tańczy?

Gdy daje się lekko prowadzić, wyczuwa niuanse i zmiany rytmu, jej ciało będzie nieskrępowane, gdy będziesz ją pieścił.

Jaki ma stosunek do porządku?

Uważaj na pedantkę: w seksie niechętnie obdarza, za to dużo wymaga. Łatwo zawieść jej oczekiwania. Może być nieautentyczna. Podobnie jest z dbałością o wygląd zewnętrzny. Seksbomba nierozstająca się z lusterkiem to egoistka, poszukująca w łóżku jedynie poklasku dla swojej rzekomej wspaniałości.

Przeczytaj też: 5 sygnałów, że ona lubi seks

Czy ma poczucie humoru?

Gdy rzadko się śmieje, nie licz, że w łóżku będzie otwarta i pomysłowa. Będzie zadręczała cię pytaniami w stylu: „Czy było ci dobrze?” Jeśli potrafi obnażyć swoje niedoskonałości, jest kochanką dowartościowaną.

Jaki ma zawód?

Seksuologów najczęściej odwiedzają kobiety-politycy, informatyczki i bizneswomen. Obiecująco zapowiadają się artystki i dziennikarki. Wprawdzie najwi ęcej eksperymentują, ale za to są najmniej stałe w uczuciach. Zawody niewymagające wiele ruchu (np. księgowa) sugerują niewielką seksualną fantazję.

Czy uprawia sport?

Jeśli interesuje się sportem, lubi ruch na powietrzu, zabiera cię na spacer, będzie miała energię na miłosne igraszki. Uważaj na amatorki sportów ekstremalnych! Mają ogromne wymagania.

Zobacz również:
REKLAMA