Seks poza sypialnią - wady i zalety

Czas spędzany we dwoje poza kołowrotkiem codziennych obowiązków jest czasem uratowanym. Nowe dekoracje ożywiają stare uczucia. Nic tak dobrze nie robi wzajemnym relacjom, jak odrobina nieuporządkowania, odejścia od schematu i zwyczajnego, zdrowego wariactwa. Prawdziwi kochankowie potrafią okiełznać każdą przestrzeń. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się aseksualna.

seks, pozycje seksualne
Materac, stół kuchenny, a może podłoga?

Samochód na parkingu

Tu trzeba się spieszyć, co wcale nie zmniejsza pożądania. Wręcz przeciwnie – gorączkowe miotanie się w środku auta podnosi temperaturę. Prawie się nie rozbieramy; ona – rozpięta bluzka i majtki na lusterku wstecznym, Ty – spodnie opuszczone do kolan. Przyjemność płynąca z seksu w takich warunkach jest jeszcze większa – maksymalne wykorzystanie okazji i strach, że ktoś was nakryje.

Najlepsza pozycja: Ty na kanapie tylnego siedzenia, ona siedzi na twoich kolanach, odwrócona plecami. Może pochylić się do przodu i wtedy nie uderza głową w dach. Walory wzrokowe świetne. Perspektywa pupy w całej okazałości i widok naprężonego penisa, który wsuwa się i wysuwa. Ta pozycja jest też dobra dla niej: chociaż ma zajęte ręce, bo musi się podpierać, mocne pochylenie do przodu zapewnia głęboką penetrację; może też kontrolować tempo ruchów.

Seks oralny możliwy tylko w modelach z szerokim rozstawem siedzeń pierwszego rzędu, chociaż nieco utrudniony przez konieczność zaciągnięcia hamulca ręcznego. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o wystąpieniu w reality show, zaparkuj na jednym z wielopiętrowych parkingów przy którymś z centrów handlowych. Obecność kamer sprawia, że będziecie uczestniczyć w darmowym pornosie dla ochroniarzy. Myślicie, że wam przerwą i wezwą policję? Na dziesięciu, najwyżej jeden będzie takim frajerem.

Przeczytaj też: Dom rozkoszy

Nieumeblowana kawalerka

Na podłodze materac. Cholera wie dlaczego, ale dmuchanie materaca podnieca kobiety, zwłaszcza gdy przy wydychaniu patrzysz jej prosto w oczy. Zaprzyjaźniony seksuolog twierdzi, że powody są dwa. Po pierwsze ona odczytuje to jako symbol wicia gniazda, po drugie wyobraża sobie, że w nią włożysz tyle samo energii.

Ale na tym walory seksualne materaca się kończą. Materac sprężynuje i ona co chwilę zsuwa się z niego, uderzając głową o podłogę. Jest pokryty szorstkim i mało poślizgowym materiałem, dlatego bardzo łatwo na nim o otarcia naskórka. Przy kochaniu się w pozycji klasycznej ona będzie miała otarte pośladki i łopatki. Od tyłu – wyskoczy z niego jak z procy, chyba że przysuniesz go do ściany, tak aby mogła się o nią opierać rękami.

Ale w tym przypadku narażasz na szwank jej czoło. Poza tym zapach rozgrzanego kauczuku jest mało podniecający, a dźwięki, jakie wydaje materac przy wypadnięciu korka, mogą kogoś z partnerów wprowadzić w stan paniki. Dlatego zdecydowanie polecamy skorzystanie z materaca po. A cała akcja niech rozgrywa się na stojąco. Oprzyj się plecami o ścianę i weź w dłonie jej pośladki. Podnieś ją i posadź na sobie. Niestety, nie wytrzymasz w tej pozycji długo, nawet wtedy, gdy twoja partnerka jest wagi piórkowej.

Aby nie ześlizgiwała się z ciebie, musisz ugiąć kolana i wtedy cały wasz wspólny ciężar będzie musiał być podtrzymywany przez mięśnie Twoich ud. Dodając do tego lekkie, ale rytmiczne przysiady, mamy doskonały trening, ale i zakwasy. Dlatego potraktuj tę pozycję jako grę wstępną. Macie wtedy kontakt wzrokowy i możliwość tak oczekiwanych przez nią pocałunków. Po paru minutach tych czułości zabierz się do dzieła: postaw ją na podłodze, odwróć tyłem i spraw, by oparła się rękami o podłogę, albo ścianę.

Przymierzalnia w sklepie

Kiedyś przymierzalnie w sklepach odzieżowych były wymarzonym miejscem do szybkich numerków. Teraz nawet na stoiskach ze śrubami rozpanoszyły się kamery, a zza zasłony w nowoczesnych przymierzalniach widać stopy klienta. W tak trudnych warunkach rozwiązania są dwa. Miłość francuska – oczywiście widać, że jedno z was kuca, ale zawsze można poprawiać coś przy pasku u spodni.

Konieczna jest wtedy taktyka zmylenia przeciwnika, czyli przerzucanie kolejnych (tych niby już przymierzonych) rzeczy na górną krawędź kotary. Pozycja od tyłu na stojąco też jest możliwym wariantem. Należy jednak wcześniej sprawdzić, czy kabina ma choć jedną stałą ścianę. W przeciwnym razie, wolno stojąca konstrukcja z kotarką w rytmicznych podskokach znajdzie się na środku sklepu. Jeżeli mimo wszystko nie odpuszczasz, to kieruj się przynajmniej w stronę kas – będziecie mieli bliżej do wyjścia. Życzymy powodzenia.

REKLAMA