Seks: pierwszy raz u niej

Dwie trzecie z przepytanych przez Men's Health 2385 kobiet mówi, że pierwsza wspólna noc z facetem decyduje o przyszłości związku. Czego więc one oczekują po tym pierwszym razie? Zobacz, za co dostaniesz od niej najwyższe noty.

seks Kotin, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

 1.

Czas

Nie ma co przywiązywać się do reguły "trzeciej randki". Większość ankietowanych kobiet mówi, że na ogół - zanim podejmą decyzję, czy mają ochotę na seks z danym facetem, spotykają się z nim średnio osiem lub więcej razy.

 2.

Pocałunki

Kobiety uwielbiają się całować, bo pocałunki upewniają ją, że facetowi chodzi o coś więcej niż tylko o seks. One może i są coraz bardziej wyzwolone, ale i tak 80% ankietowanych chce wierzyć, że facetowi, z którym idą do łóżka, zależy na związku, a nie tylko na jednonocnej przygodzie.

Aż dwie trzecie przypomina sobie, że zakończyło znajomość z mężczyzną z tego powodu, że fatalnie całował. Przypominamy - kobiety nie znoszą tzw. mokrych, wielkich pocałunków i wpychania języka do gardła. Jeśli chcesz zostać mistrzem całowania, koniecznie przeczytaj nasz artykuł  "Co Ty wiesz o całowaniu?".

Unarmed 2009/shutterstock.com
fot. Unarmed 2009/shutterstock.com

Kobiety nie lubią, kiedy od razu przechodzisz do rzeczy. Potrzebują średnio 8 minut rozgrzewki. Nie spiesz się i daj jej dwa razy tyle czasu. Nie pożałujesz...
 3.

Powoli w dół

Poświęć przynajmniej 15 minut na pieszczoty i pocałunki, zanim zaczniesz przesuwać się ustami i dłońmi w dół jej ciała. Większość kobiet deklaruje, że potrzebuje średnio 8 minut rozgrzewki.

Daj jej dwa razy tyle, a nie będzie się mogła doczekać, kiedy zejdziesz niżej. Wędruj ustami po jej piersiach i brzuchu, delikatnie pieszcząc jej pośladki dłońmi.

 4.

Na krawędzi

52% ankietowanych mówi, że najbardziej lubi, gdy pieszczoty oralne trwają ok. 15 minut. Prawie wszystkie wolą, gdy nie przechodzisz od razu do rzeczy, tylko delikatnie dotykasz ustami i dłońmi krocza i wewnętrznych części ud.

Zataczaj coraz mniejsze kręgi dookoła łechtaczki, od czasu do czasu dotykając jej językiem. Rób krótkie przerwy, zanim ponowisz pieszczotę. Pozwól jej teraz narzucić sobie tempo i rytm.

MJTH 2012/shutterstock.com
fot. MJTH 2012/shutterstock.com

 5.

Nareszcie

Swój podręcznik kamasutry trzymaj na razie na półce, nie obawiając się, że wyjdziesz na faceta bez fantazji. 66% kobiet woli wprowadzać nowe pozycje stopniowo, gdy już się trochę oswoi z nowym partnerem.

Dr Patti Taylor, seksuolog, radzi na pierwszy raz następującą pozycję: "Twoja partnerka leży na plecach z nogami lekko ugiętymi w kolanach. By wzmocnić jej doznania, włóż pod jej biodra poduszki.

Następnie, klęcząc pomiędzy jej udami, wchodzisz w nią, jednocześnie dłonią pieszcząc jej łechtaczkę". I bez szaleństw. Dla większości kobiet optymalny czas stosunku wynosi od 10 do 20 minut.

 6.

Przytulanie

66% kobiet uważa, że akt seksualny bez późniejszego przytulania jest do niczego. Poświęć około 20 minut na przytulenie jej i wymruczenie do ucha, że było Ci fantastycznie. A następnego dnia zadzwoń. 59% kobiet uważa, że telefon nazajutrz jest obowiązkowy. Telefon, a nie bezosobowy SMS!

MH 09/08

Zobacz również:
REKLAMA