Seks oralny na 9 sposobów

Powiedzmy to bez owijania w bawełnę: seks oralny jest najlepszym sposobem na doprowadzenie kobiety do orgazmu.

Seks oralny fot. shutterstock.com

  1. Klasyczny seks oralny
  2. Seks oralny w pozycji krzyżowej
  3. Seks oralny w pozycji zamkniętej
  4. Seks oralny do góry nogami
  5. Seks oralny – 69
  6. Seks oralny na siedząco
  7. Seks oralny na stojąco
  8. Seks oralny na jeźdźca
  9. Seks oralny w pozycji motyla

Udany seks oralny nie sprowadza się do dotknięcia ustami jej genitaliów i rytmicznego poruszania swoją głową przez 15 minut. Aby wyobrazić sobie subtelną pracę języka, którą masz do wykonania, spróbuj powoli wyjeść jogurt wprost z kubeczka, nie używając łyżeczki. Już? No, to teraz możemy zająć się pozycjami, w których cunnilingus staje się największą przyjemnością. Jej największą przyjemnością, ale o to przecież chodzi.

Tam, gdzie jest to możliwe, warto podłożyć poduszkę pod biodra partnerki lub pod swoją głowę – ona będzie mogła bez wysiłku rozsunąć uda, a Ty nie nadwerężysz karku czy kręgosłupa.

1. Klasyczny seks oralny

Ona leży na plecach z nogami rozchylonymi, ugiętymi w kolanach, uniesionymi lub opartymi stopami na podłożu; Ty na brzuchu między nimi. Niektóre kobiety twierdzą, że zostawienie jednej nogi wyprostowanej i zarzucenie drugiej na ramię mężczyzny pozwala im czuć bliższy kontakt z partnerem.

Pozycja we wszystkich wariantach umożliwia swobodne ruchy języka i dostęp do łechtaczki. Oprócz tego, można prowadzić stymulację pochwy – wykonuj jednym lub dwoma palcami powolne ruchy koliste w środku lub szukaj punktu G na jej górnej ściance. Oczywiście, nie przerywajàc pieszczot językiem.

2. Seks oralny w pozycji krzyżowej

Ona nadal ułożona na plecach, ale Ty już nie między jej udami, a obok, pod kątem prostym, z głową na wysokości jej łona.

Pozycja dobra dla kobiet, u których jedna strona łechtaczki jest bardziej wrażliwa na stymulację od drugiej. Pozwala na delikatne liźnięcia żołędzia łechtaczki i pieszczoty równie wrażliwych okolic powyżej niej.

3. Seks oralny w pozycji zamkniętej

Ona na plecach ze złożonymi i wyprostowanymi nogami, Ty na jej udach, z głową na odpowiedniej wysokości.

Pewna część kobiet odczuwa nadwrażliwość łechtaczki i źle znosi jej bezpośrednią stymulację. Ta pozycja pozwala skoncentrować się na jej obrzeżach i jest świetnym wstępem do kolejnych kroków.

4. Seks oralny do góry nogami

Zaczynacie od klasycznej, w której ona zaplata Ci nogi na karku. Podnosisz się powoli do pozycji klęczącej, trzymając partnerkę objętą w pasie i pozwalając jej opierać się o łóżko karkiem i pasem barkowym. Pamiętaj, żeby nie forsować zbytnio jej kręgosłupa.

Zalety pozycji? Doskonały widok na partnerkę, dostęp do jej piersi i możliwość penetrowania jej językiem.

5. Seks oralny – 69

Obróćcie się do siebie w przeciwnych kierunkach, a wasze usta znajdą się tam, gdzie powinny. Teraz wszystko zależy od waszej wyobraźni – możecie leżeć na boku, możesz ją wziąć na siebie lub opierając się na łokciach i kolanach zawisnąć nad nią. Pamiętaj, że niektórzy mają kłopoty z jednoczesnym dawaniem rozkoszy i odbieraniem jej – wymaga to koncentracji i panowania nad swoim ciałem. 

Mimo pewnego rozproszenia świadomości, jest to jedyna pozycja łącząca cunnilingus z fellatio, która daje ogromne poczucie bliskości partnerom i możliwości różnych pieszczot.

6. Seks oralny na siedząco

Posadź ją na krześle z poduszką i usiądź na podłodze między jej udami. Możesz założyć sobie jej nogi na barki lub, lekko ugięte, unieść je. W wersji dla patentowanych leniów lub facetów z kontuzją kolana. Ona siada na stole na poduszce, a on przy jego skraju na krześle, wtulając twarz w jej łono.

Ona ma rzadką okazję do obserwowania Twoich poczynań, która to czynność jest im równie miła jak nam. Tobie nie drętwieje kark i swobodnie sięgasz językiem do wszystkich zakamarków. Świetnie się nadaje do pozasypialnianych amorów.

7. Seks oralny na stojąco

Ona stoi oparta plecami o ścianę, Ty klęczysz przed nią i zakładasz sobie na ramię jej nogę. Rękę od zajętego ramienia przełóż tak, abyś mógł ją położyć na jej plecach, nieco powyżej pośladków – ułatwisz partnerce utrzymanie równowagi.

Zalety? Szybki seks w windzie, biurowym schowku i pod prysznicem. I nie do przecenienia okazja, aby później sobie pomyśleć: „Było jej ze mną tak dobrze, że dosłownie leciała z nóg”.

8. Seks oralny na jeźdźca

Faktycznie przypomina technikę „na jeźdźca”, z tą jednak różnicą, że partnerka przysiada Ci na twarzy. Może to zrobić, zwracając twarz w stronę Twoich stóp lub w odwrotnym kierunku. Twoja głowa powinna leżeć na poduszce, nie tylko dla wygody, ale także po to, by umożliwić Ci wykonywanie ruchów w pionie.

Możesz bez trudu pieścić jej piersi i powiększać dłońmi obszar stymulacji oralnej. Masz także swobodę wykonywania ruchów językiem we wszystkich kierunkach, a Twoja partnerka może całkowicie skoncentrować się na własnej przyjemności. Gdyby chciała się nią z Tobą podzielić, zwrócona przodem do Ciebie, z łatwością znajdzie sposób.

9. Seks oralny w pozycji motyla

Podobna do tej wyżej, bo Ty nadal na plecach, ale ona trzyma się rękami wezgłowia łóżka lub opiera o ścianę. Klęcząc nad Twoją twarzą, nie traci równowagi i steruje całym przebiegiem akcji.

To jedna z ulubionych kobiecych pozycji i bez wątpienia warto ją popierać. Twoim zadaniem jest nie przeszkadzać, nie narzucaç tempa, nie przyciskać zbyt mocno jej bioder do swoich ust i całować ją tylko tam, gdzie dała Ci możliwość. Sam zobaczysz, co potrafi kobieta, która wie, dokąd zmierza, i może sama o tym decydować. To przyjemne być czasem bezwolnym narzędziem rozkoszy.

Zobacz również:
REKLAMA