Seks dookoła świata

Lato w pełni i nie wiadomo, gdzie człowieka rzuci. Oto krótki przewodnik MH, jak z sukcesem podrywać tylko najpiękniejsze dziewczyny na świecie. 

ZM Photography 2008/shutterstock.com
Hinduski kobiety lubią to, co poprzedza seks – uwodzenie, dotykanie, całowanie. W kinowych hitach z Bollywood nie ma pod tym względem odrobiny przesady (fot. © ZM Photography 2008/shutterstock.com)

Zgodnie z wynikami międzynarodowej ankiety Men’s Health, w której wzięło udział 40 000 facetów, Polacy odbywają nawet o 57 stosunków mniej niż ich konkurenci z zagranicy. Na tle takich seksualnych maniaków jak Rumuni czy Koreańczycy wypadamy naprawdę blado. Ale dość zamartwiania się. Szukajmy dobrego przykładu globalnie, działajmy lokalnie, a za rok Polska trafi do czołówki każdego rankingu.

Anglia - weź ją na spacer

Hugh Grant upowszechnił stereotyp potulnego i pokornego Brytyjczyka. Jednak zgodnie z wynikami ankiety Durexa, brytyjscy dżentelmeni są tak pociągający, że ich partnerki wręcz nie mogą się doczekać, by wrócić z nimi do mieszkania. Prawie dwa razy więcej wyspiarzy niż Polaków uprawiało seks w ogrodzie, parku czy w środkach transportu publicznego. Nie znaczy to, że Brytole są bardziej od nas popędliwi, ale na pewno mają więcej luzu i fantazji. Czyli – obraz flegmatycznego Anglika trzeba między bajki włożyć.

Twój plan na wakacje: więcej śmiałości, wyobraźni, luzu!

Jak to zrobić: "Nagle. Nie zaczynaj od pytania, czy miałaby może ochotę na mały numerek, tylko zaciągnij ją w boczną alejkę albo ciemną bramę i zacznij pieścić – radzi Emily Dubberley, brytyjska seksuolog. – Strach przed przyłapaniem może ją rozbudzić, a adrenalina buzująca w jej ciele spowoduje, że będzie odczuwała wszystkie bodźce znacznie intensywniej".

Australia - weź ją na przejażdżkę

Polacy kochają piękne samochody. Za to Australijczycy kochają się w swoich samochodach. Niemal 75% z nich uprawiało seks, będąc w trasie. "Zawsze znajdzie się kawałek wolnej przestrzeni, by zabrać się do dzieła" – twierdzi doktor Jan Hall, terapeuta seksualny. A samochód jest idealną kryjówką. "Seks uprawiany ukradkiem może być ekscytujący" – mówi australijska doktor Gabrielle Morrissey, autorka "Roku pikantnego seksu". Pewnie, że australijskie bezdroża mają przewagę, ale i u nas znajdzie się jakiś odludny zagajnik.

Jak to zrobić: Dobra okazja, by zjechać na pobocze, nadarza się, gdy jedziecie na imprezę za miasto. Zasugeruj, że wypada się nieco spóźnić, a potem zaparkuj samochód w jakimś zacisznym miejscu, aby zastanowić się, co zrobić z tą chwilą wolnego czasu. Dobrym urozmaiceniem od sypialnianej rutyny jest szybki, weekendowy wyskok do pobliskiego lasu.

Rumunia - kawa na ławę

Umawianie się z kobietami staje się prostsze, gdy nie zawracasz sobie głowy nieśmiałością ("Czy ona mnie obserwuje?"), podstępnymi gierkami ("Poproszę moją kelnerkę, by zapytała jej kelnerkę, co ona pije") czy rozszyfrowywaniem mowy jej ciała. Tymczasem, gdy mężczyzna w Rumunii chce poznać kobietę, po prostu jej to mówi. "Tutejsi mężczyźni mają sporo pewności siebie – twierdzi Felicia Abaza, redaktor działu seks w rumuńskim Men’s Health. – A kobiety pozytywnie na to reagują".

Jak to zrobić: Zwyczajnie powiedz: "Po prostu musiałem się do Ciebie zbliżyć". Uważaj tylko na ton swojego głosu. Zuchwały – źle, spokojny – dobrze. "Niech Twój głos daje jej poczucie bezpieczeństwa" – mówi Patricia Cihodaru, rumuńska psycholog. A gdy poznacie się na tyle, że nie grozi Ci policzek, powiedz jej, jaka jest piękna i jak bardzo jej pragniesz. Twoje pożądanie to najlepszy afrodyzjak

Chiny - wykorzystaj technologię

Nie zwlekaj. W Chinach faceci wysyłają e-maila do nowo poznanej dziewczyny już na drugi dzień po pierwszej randce. "Nowoczesne technologie grają dużą rolę w powstawaniu tutejszych związków – mówi Yoyoo Chow, redaktor działu seks w chińskim Men’s Health. – Większość par poznaje się przez internet, więc jeśli on nie weźmie szybko byka za rogi, ona znajdzie kogoś innego".

Jak to zrobić: "Wyślij krótką, ale konkretną wiadomość – mówi Chow. – Coś w stylu: Wczoraj było pięknie! Kiedy Cię znowu zobaczę? Rozbudzisz w ten sposób jej ciekawość". Jeśli jej też podobała się wczorajsza noc, na pewno zareaguje. Gdy narasta seksualne napięcie, powstrzymaj się przed szczegółowym opisywaniem 10 najbardziej ekscytujących fantazji. Na tym etapie nie ma na to czasu. Choć bez przesady z tą zwięzłością – emotikony możesz sobie odpuścić.

STRONA 1 z 2
REKLAMA