Seks: 5 patentów na wakacyjny podryw

Jak dowodzą badacze z University of California, jedna godzina na słońcu podnosi poziom testosteronu o 69%. Kobiece libido i ochota na seks również wtedy wzrastają. Nie zmarnuj tej szansy. Oto 5 prostych patentów, by na wakacjach przejść do wyższej ligi uwodzenia.

Seks: 5 patentów na wakacyjny podryw AVF 2015/Shutterstock
fot. AVF 2015/Shutterstock

1. Pokaż się

Kobiety szukają energicznych mężczyzn. Zorganizuj wokół siebie grupę, której jesteś liderem. Bądź zawsze tam, gdzie coś się dzieje – siatkówka plażowa, wyścigi motorówek, impreza na molo. Pozwól się zauważyć, jeszcze zanim do niej podejdziesz.

2. Działaj szybko

Nie zastanawiaj się godzinę, czy podejść do grupki kobiet. Im dłużej się wahasz, tym bardziej rośnie Twoja trema. One pewnie zauważą Twoje podchody i będziesz wyglądał komicznie w ich oczach. Wdech-wydech i do przodu.

3. Wejdź do grupy

Nie zagaduj tylko do niej, bo postawisz ją w głupiej sytuacji wobec przyjaciół. Zacznij od: „Hej, zbieramy ekipę do siatkówki. Macie ochotę?”. Ważne, żebyś nie wyglądał na sierotę szukającą towarzystwa. Pamiętaj, zatrzymałeś się na chwilę i zaraz lecisz do innych (ciekawych!) zajęć.

4. Szanuj się

Nie rzucaj się od razu do jej stóp. Traktuj wszystkich w grupie jednakowo serdecznie, a najlepiej trzymaj się nieco na uboczu. Dopiero po kilku przypadkowych spotkaniach zaproponuj drinka.

5. Rozśmiesz ją

Nic tak nie osłabia jej oporów przed zbliżeniem się do Ciebie, jak atmosfera beztroskiej zabawy. Idźcie na karaoke i zaśpiewaj z dedykacją dla niej jakiś obciachowy przebój. Bez obaw, nie ośmieszysz się – raczej zaimponujesz, rozczulisz i zdobędziesz. 

Rada MH:

Jeśli udało Ci się zaprosić miss plaży na drinka, ale nie jesteś pewien, czy masz u niej szanse, obserwuj jej zachowanie. Z badań doktora Glenna Wilsona z Królewskiego College'u Londyńskiego wynika, że jeśli kobieta ma ochotę na flirt, delikatnie trzyma szklankę na wysokości biustu i zerka znad obrzeża naczynia, żeby nawiązać kontakt wzrokowy. Pozostaje Ci wznieść toast. 

Oczywiście, głęboko wierzymy, iż powyższe patenty przekujesz na całą serię udanych podrywów. Jednakże, cytując klasyka, prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. Poznaj 7 sekretów kochanka idealnego i spraw, by ona długo wspominała ten wakacyjny romans.

MH 08/2014

REKLAMA