Rodzaje damskich piersi a technika stymulacji

Piersi każdej kobiety inaczej reagują na bodźce. Jak się w tym rozeznać? Szybka ściąga.

piersi, seks, orgazm, gra wstępna
Zapraszamy na wykład biustologii stosowanej.

Duże piersi – im są większe, tym silniejszej potrzebują stymulacji. Dowiedziono naukowo, że duże piersi są o 24% mniej wrażliwe niż małe. Połączenia nerwowe przekazujące bodźce od sutka są w takich piersiach rozciągnięte. Możesz pracować językiem i próbować eksperymentów z lekkim kąsaniem.

Małe piersi – tu nie siła, lecz ruchy mają znaczenie. Powinny być delikatne, ale urozmaicone. Pieść dłońmi i spróbuj lekko(!) podbijać.

Dla piersiomaniaków: Kobiece piersi - instrukcja obsługi

Duże sutki – mają więcej zakończeń nerwowych niż małe i często są niezwykle wrażliwe. Działaj w niezbyt szybkim tempie. Możesz masować zewnętrzne okolice piersi – tuż pod zagł ębieniem pachy. To niedocenione, a czułe miejsca.

Małe sutki – odwrotnie niż w przypadku dużych, poszukaj najbardziej wrażliwych punktów. Strzałem w dziesiątkę jest pojawienie się aureoli – ciemno ubarwionego kółka otaczającego sutek. Jeśli aureole mają średnicę mniejszą niż 4 cm, zwróć uwagę na ich górny fragment (na zegarze między godziną 10 a 2).

Opadające piersi – ich właścicielki są zwykle mocno przeczulone na tym punkcie swojej anatomii, ale takie piersi są najmniej wrażliwe. Partnerka powinna leżeć na plecach – będzie bardziej skupiona na przyjemności, a to tylko ułatwi wasze wzajemne kontakty.

Silikonowe – nigdy nie spotkałeś? Na to też powinieneś się przygotować. Implanty mogą być wyczuwalne pod palcami (nawet się dają przesuwać), ale zamiast manipulować nimi, skoncentruj się na powierzchni piersi. Językiem zataczaj kółka w stronę sutków. I poczekaj z opowiadaniem szczegółów kolegom, którzy nigdy tego nie doświadczyli. Przynajmniej do czasu, kiedy od niej wyjdziesz.

REKLAMA