Randka w kinie - wybór filmu a długość związku

Polecamy najlepsze kinowe premiery na randkę. Wybierz najlepszy tytuł w zależności od tego, jak długo się spotykacie.

film, kino, randka
Musisz zadać sobie pytanie: idziecie na film czy do kina?

Krócej niż miesiąc: „Berek”

Ed Helms, Jeremy Renner, Jon Hamm, Jake Johnson i inni raz w roku grają w berka dla dorosłych. W całym kraju. To niezbyt ambitny, ale bezpieczny i zabawny wybór. Pośmiejcie się razem 6 lipca.

Od 2 do 12 miesięcy: „Ocean’s 8”

 Tym razem skok planują kobiety, m.in. Sandra Bullock, Cate Blanchett i Rihanna. Akcja jest wartka, a intryga - wciągająca. Tylko uważaj, jeśli Ci się nie spodoba, bo wyjdziesz na szowinistę. W kinach od 22 czerwca.

Dłużej niż rok: „41 dni nadziei”

Zakochani Shailene Woodley i Sam Claflin podczas rejsu wpadają w sam środek największego huraganu w historii Pacyfiku. Próbują przetrwać. Każda para, która ma za sobą jakieś burze, zrozumie metaforę. Obejrzyjcie 6 lipca.

Przeczytaj też: Najlepsze filmy erotyczne według redakcji MH

Dotyk zamiast aspiryny

Naukowcy zbadali 22 pary pod kątem wrażliwości na ból. Lekko parzyli badanych, dotykając ich bardzo ciepłym narzędziem, i rejestrowali aktywność mózgu. Okazało się, że odczucia bólowe były niższe, kiedy pary trzymały się za ręce, niż gdy partnerzy siedzieli osobno. Czyli ból głowy możemy wykreślić z listy wymówek.

Recepta na młodość

Przynajmniej raz w tygodniu należy uprawiać seks, by mieć dłuższe telomery (części DNA, których skracanie powoduje starzenie się skóry) – wynika z badań naukowców z San Francisco. To co? Przekonałeś ją?

Zobacz również:
REKLAMA