Ostry seks: przewodnik dżentelmena

Pejcz, kajdanki, klapsy, opaski na oczy, ostry język... Podobno co najmniej połowa kobiet fantazjuje o bardziej ekscytującym seksie. To samo chodzi po głowie facetom. Wszystkim. Jak dać jej to, czego pragnie, i nie wyłożyć się po amatorsku? Oto przewodnik MH po ostrym seksie.

seks, bdsm, kobieta 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Trochę trudno być dżentelmenem w sytuacji, gdy chwytasz ją za włosy, przekładasz przez kolano i dajesz klapsa albo mówisz rozkazującym tonem: "A teraz masz robić to, co ci każę!". Tylko że kobiety wcale nie oczekują, że będziesz przez cały czas miłym facetem. W każdym razie niekoniecznie w łóżku. Jak to pogodzić z równouprawnieniem, partnerstwem i generalnie oczekiwaniami współczesnych kobiet?

Esther Perel, autorka książki "Inteligencja erotyczna. Seks, kłamstwa i domowe pielesze" (Znak, 2013), twierdzi, że tym, co zabija ekscytację i radość z seksu, jest przenoszenie reguł codziennego życia do sypialni. Pożądanie kieruje się zupełnie innymi zasadami niż demokratyczne społeczeństwo. W pożądaniu chodzi między innymi o odwieczną walkę o władzę.

Seks jest już chyba ostatnią przestrzenią cywilizowanego człowieka, w której może sobie trochę poszaleć. Bezkarnie pobawić się w niepoprawną politycznie uległość i dominację. O ile partnerzy sobie ufają i stosują się do wyznaczonych przez siebie reguł, to taki niegrzeczny seans od czasu do czasu może naprawdę przenieść was na nowy poziom intymności.

Jeżeli zdumiewający sukces książki "50 twarzy Greya" czegokolwiek nas nauczył, to właśnie tego, że bycie uległą i zdominowaną to jedna z najpowszechniejszych kobiecych fantazji. Żeby było jasne – jej nie chodzi o to, żebyś się na niej wyżywał naprawdę. To, co kręci kobiety w tej zabawie, to jej teatralność.

Pierwsza zasada gry w dominację i uległość brzmi – to osoba, która gra rolę "uległej", wyznacza granice. I po to jest ten nasz przewodnik. Ustalenie zasad pomoże wam utrzymać cały ten spektakl w bezpiecznych ramach. I jeszcze jedno – żadnego wymuszania. Ostry seks jest frajdą tylko dla tych, którzy w to wchodzą świadomie i dobrowolnie.  

Masz jej zgodę? OK. To teraz spełnij jej seksualne fantazje.

Zanim weźmiesz do ręki kajdanki, musisz przełączyć umysł z trybu "miły facet" na tryb "dominant". Zobacz, jak to zrobić, żeby nie czuć się głupio i nie wyglądać śmiesznie. 

Najtrudniej jest chyba zacząć rozmowę o tym, co Cię kręci, i zaproponować jej udział w zabawie. Na ogół dobrym przetarciem szlaku jest wspólnie obejrzany film erotyczny z elementami BDSM. Wtedy też możesz zobaczyć, jak Twoja partnerka reaguje na takie sceny. Jeżeli jest wyraźnie zniesmaczona takim podłym traktowaniem kobiety, to może się okazać, że nici z zabawy. Nie naciskaj: może kiedyś zmieni zdanie.

Ale jeżeli widzisz, że jest wyraźnie podniecona, jej oddech przyspieszył, to masz zielone światło. Dobrym sygnałem jest również obecność w jej bibliotece książki "50 twarzy Greya". Zapytaj: "Chciałabyś kiedyś spróbować? Obiecuję, że będę uważny. Możesz w każdej chwili przerwać zabawę".

Jeżeli masz już wstępną zgodę, to kolejną sprawą są negocjacje – musicie ustalić wcześniej, gdzie leżą wasze granice. To się może oczywiście zmieniać, ale zawsze warto to wcześniej ustalić.

I oczywiście – słowo "bezpiecznik". Strona grająca rolę "uległej" wybiera słowo, które będzie przerywało zabawę, jeżeli według niej sprawy zajdą za daleko. Najlepiej, żeby to nie było zwykłe "nie" albo "przestań", bo takie rzeczy się często mówi podczas seksu i wręcz mogą być częścią gry.

Można na przykład ustalić sobie słowo "żółty", które będzie oznaczało – "zwolnij trochę" i "czerwony" – oznaczające definitywny koniec.

Świadomość, że w każdej chwili można przestać, jest ważna zwłaszcza dla Twojej partnerki – daje poczucie bezpieczeństwa. I trzecia sprawa: zakończenie zabawy musi być czułe – niech to będzie wyraźne przejście od spektaklu "dominacja-uległość" do normalnych relacji kochającej się pary. 

kobieta, seks, kajdanki, fantazje seksualne 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Reguły gry ostrego seksu

1. Podczas zabawy w dominację i uległość to osoba "uległa" zachowuje pełną kontrolę. To ona wyznacza granice i ma prawo w każdej chwili powiedzieć: "Dosyć!".

2. Unikaj łączenia ostrego seksu i alkoholu. Wtedy najłatwiej o nieporozumienie i przekroczenie granic, których druga strona nie chce przekraczać.   

3. Gadżety traktuj jak bieliznę. Nie pożyczaj nikomu, utrzymuj w czystości i nie zostawiaj na wierzchu, gdy ich nie używasz.  

4. Gdy ją wiążesz, nie zaciskaj supłów zbyt mocno. Więzy powinny być na tyle luźne, żeby nie tamowały przepływu krwi. Sprawdź, czy między skórą a sznurem mieści się palec

5. Aż wstyd przypominać, ale "brudny seks" wymaga wcześniejszego doprowadzenia ciała do stanu sterylnej czystości. 

6. Ustalcie sobie "słowo bezpieczeństwa", które kończy zabawę, gdy ona poczuje się niekomfortowo. Najlepiej takie, kórego się normalnie nie używa podczas seksu.

7. Po ostrej zabawie następuje łagodny i czuły koniec. Dżentelmen potrafi partnerce okazać wdzięczność za udział w tej ekscytującej zabawie.

Jak dawać klapsy?

Klapsy, czyli zabawa w karanie niegrzecznej dziewczynki też rządzi się własnymi regułami.

A) Przyjmij pozycję

Zachęć ją do tego, aby się położyła na Twoich kolanach i oparła łokcie na łóżku albo na krześle. Na początek powinna przyjąć wygodną pozycję. Wymierz jej kilka klapsów, tak by sprawdzić, jaka siła uderzenia jej odpowiada.

B) Technika

Nastaw się raczej na stanowcze, autorytatywne klepnięcia niż na to, żeby jej sprawić ból. Zegnij lekko palce, tak by nie uderzać zupełnie płaską dłonią. 

C) Rytm

Klapsy są trochę jak namiastka stosunku. Aby to było interesujące, trzeba zmieniać tempo i rytm uderzeń. Co kilka klapsów zrób przerwę. Oczekiwanie na następne zwiększy erotyczne napięcie.

seks, bdsm, kobieta 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

D) Piecze?

Możesz spróbować lekko wbić paznokcie w zaczerwienioną skórę albo ją ugryźć, a później polizać. Wszystko to zwiększy przepływ krwi w miednicy i genitaliach, przygotowując ją na kolejną rundę. 

Graj ostro, ale uważaj na słowa

Ostry seks to delikatny temat do rozmowy. Zobacz, jak ją zachęcić do zabawy.

Tak

Nie

"Strasznie mnie kręcisz. Mam pomysł, który może ci się spodobać"

"Chcę cię zdominować. Zróbmy to tak jak na tym filmie"

 "Będę się z tobą drażnił, rozbiorę cię powoli i każę ci czekać"

 "Zwiążę cię i będę robić z tobą wszystko, na co mam ochotę"

"Obiecuję zacząć delikatnie. Możesz w każdej chwili powiedzieć – stop"

"Masz z tym jakiś problem? Chyba masz do mnie zaufanie?"

"Kręci mnie, gdy widzę cię taką uległą"

"Po prostu rób co ci każę, ok?"

Naucz ją cierpliwości

Nie śpiesz się: poczekaj, aż sama zacznie Cię prosić o więcej.

A) Pokaż, kto tu rządzi

Połóż swoją uległą na łóżku, załóż jej kajdanki i zapnij je ponad jej głową. Nie rozbieraj się, nie uśmiechaj, bądź stanowczy. W tej zabawie chodzi o to, żeby się z nią drażnić i przedłużać moment spełnienia.

B) Im ciemniej, tym większe napięcie

Teraz zawiąż jej oczy (najlepiej jedwabną chustką albo specjalną maską). To się nazywa deprywacja sensoryczna. Odcięcie jednego zmysłu, czyli wzroku, sprawi, że inne zmysły stają się bardziej wyczulone. Niepewność co do Twojego następnego ruchu także powoduje wzrost napięcia.

związana seksowna kobieta Kopytin Georgy, shutterstock.com
Kopytin Georgy, 2014, shutterstock.com

C) Teraz się z nią podrażnij

Ostrzeż ją, jakie kary zastosujesz, jeżeli zrobi coś nie po Twojej myśli, i jakie nagrody, jeżeli będzie grzeczna. Na przykład każ jej pieścić się oralnie, a następnie nagródź ją seksem oralnym. Albo jeżeli uznasz, że zasłużyła na karę, doprowadź ją wibratorem na skraj orgazmu i zatrzymaj się.

D) Uwolnij jej dziką naturę

Od czasu do czasu przerywaj zabawę i pozwól jej czekać. Gdy zacznie Cię prosić, żebyś skończył, możesz się wreszcie rozebrać, teraz dopiero zdejmij jej opaskę z oczu i uwolnij z więzów. Nigdy nie miałeś równie namiętnej kochanki.  

Ból czy rozkosz

Oto pieszczoty ułożone według stopnia bólu. Zresztą sprawdź sam. 

• Ściskanie nadgarstków: 1

Efektywny i prawie bezbolesny sposób na okazanie swojej przewagi. Można powiedzieć – przedszkole zabawy w uległość i dominację.

• Kostki lodu: 2

Przesuwanie po jej skórze kostek lodu, zwłaszcza gdy ona leży z zawiązanymi oczami, wywołuje dreszcze. Zadbaj tylko o to, żeby podkręcić ogrzewanie.

• Ciągnięcie za włosy: 3

Szczególnie podczas seksu oralnego. Ale pamiętaj, że tu chodzi o kontrolę, nie o wyrwanie jej włosów. Bądź ostrożny.

• Gorący wosk: 4-5

Podobnie jak z lodem, chodzi tu o nagłą zmianę temperatury na skórze. Dla niektórych to bardzo erotyczne doznanie. Ale lepiej wypróbuj najpierw temperaturę wosku na swojej skórze.

• Klapsy: 6

Klapsy zwiększają ukrwienie okolic miednicy i genitaliów, co przekłada się na wzrost jej podniecenia.

kobieta, seks, kajdanki, fantazje seksualne 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

• Ściskanie jąder: 7

To jest coś dla Ciebie. Wystarczy opaska na włosy, którą przewiązuje się jądra. Amatorzy tej pieszczoty twierdzą, że wydłuża czas stosunku.

• Klapsy packą: 8

Niewskazane na nierozgrzaną skórę. Żeby efekt był zgodny z oczekiwaniami, trzeba najpierw rozgrzać pośladki ręką.

• Ściskanie brodawek: 9-10

Specjalne ściski możesz dostać w każdym seks shopie, ale wystarczą zwykłe klamerki do wieszania prania.  

Gadżety i erotyczne zabawki dla niegrzecznych dziewczynek

• Opaska na oczy

Zakrycie jej oczu opaską (to może być zwykły miękki szal albo specjalna skórzana z seks shopu) zwiększy napięcie i – co może być na początku ważne – ona nie zauważy Twojej niepewnej miny.

• Pejcz

Ten akurat jest wykonany z miękkich skórzanych pasków, a rączkę, która może też służyć jako dildo, ma z drewna. Zastosowanie – od łagodnych muśnięć po ciele do ostrzejszych smagnięć. Nie chodzi o to, żeby jej udowodnić, że jesteś silny. Tu chodzi o kontrolę.

• Dyby

To skórzane ustrojstwo służy do unieruchomienia jej nóg w rozkroku.

• Kajdanki

Metalowe kajdany zostawmy kryminalistom. Do zabawy w dominację wybierz coś wygodniejszego, co nie wrzyna się w skórę, ale nie wygląda głupio, jak te zrobione z różowego futerka.

• Packa

Jeden z ulubionych gadżetów bohaterów kultowej książki "50 twarzy Greya". Służy oczywiście do klepania w pośladki, wydając miły dla ucha dźwięk. 

Zobacz też: Jak rozpoznać, czy ona ma orgazm?

MH 12/12

Zobacz również:
REKLAMA