Nimfomanka XXI wieku, czyli zabawa bez oganiczeń

Większość mężczyzn marzy, by spotkać taką na swojej drodze... w barze, pracy, na studiach. Tymczasem spotykamy ich dziesiątki, tylko z rozpoznawaniem u nas gorzej. Poznaj historię dziewczyny, która kocha seks i facetów. No i ucz się - bardzo przydatna lektura.

Nimfomanka shutterstock.com
shutterstock.com

Wtorek, 10:00 Do czego służy fotel?

Nasza firma jest zaskakująco bezpiecznym miejscem na seks. Bo tak naprawdę to nikt nie wierzy, że można to robić w magazynie albo w pustej sali konferencyjnej. Większość myśli, że tak się dzieje tylko w kawałach. A jednak. Elementarne środki bezpieczeństwa wystarczą i już go dosiadam na biurowym krześle na kółkach. Tylko oczywiście żadnych okrzyków. Szkoda, bo mogliby się ci z księgowości sporo dowiedzieć o seksie.

Środa, 12.00 Niebezpieczeństwo

Obawiam się, że nasz układ staje się coraz trudniejszy do ukrycia. Tak na siebie lecimy, że chyba widać iskry dookoła. Wczoraj w domu na biurku zostawiłam laptopa z e-mailami od niego. W ostatniej chwili go zamknęłam. Robię się nieostrożna. Wiem, że musimy to skończyć. Wiem. Żadne z nas nie zamierza sobie komplikować życia.

Niedziela, 21:00 Chodząca kobiecość

Pociągają mnie kobiety [1]. A w zdobywaniu ich najbardziej podnieca mnie opór, jaki muszę pokonać. Cały wieczór przesiedziałam w towarzystwie zaprzyjaźnionej babskiej kapeli. Rockandrollowe dziewczyny z niejednego pieca chleb jadły, ale mnie najbardziej kręci ich menedżerka Lola – subtelna blondynka. Delikatna i kobieca. Bohaterka moich fantazji [2].

Wyobrażam sobie, jak siedzimy w moim pokoju blisko siebie, na kanapie. Ona coś mówi, ja słucham i w tym samym czasie rozpinam jej bluzkę, dotykam jej piersi. Ona jest zaskoczona, ale stopniowo mi ulega. Całuję ją, powoli rozsuwam jej nogi i klękam przed nią. Pieszczę ją ustami, ona wzdycha i pozwala mi wchodzić w nią językiem jak najgłębiej. To właśnie sobie wyobrażam, gdy tak siedzimy w zatłoczonym klubie. Ona chyba się domyśla, co mi chodzi po głowie.

Poniedziałek, 7:00 Różowe sny

Całą noc śniła mi się Lola. Obudziłam się nad ranem i fantazjując o niej, sama doprowadziłam się do orgazmu. Wymyśliłam, że zadzwonię do mojego eks. Lubię go w dalszym ciągu, a seks z nim zawsze był udany. 

Nimfomanka shutterstock.com
shutterstock.com

Poniedziałek, 20:00 Wspólnota zainteresowań

Mój eks przychodzi i jak zwykle pijemy wino i opowiadamy sobie o naszych ostatnich przygodach. On jest niezmordowany w zdobywaniu coraz to nowych dziewczyn. Ostatnio upatrzył sobie mężatkę i prosi mnie o pomoc w zorganizowanu randki. Ja z kolei opowiadam mu o Loli. W tym samym momencie zaczynamy się kochać. „Opowiadaj, opowiadaj, nie przeszkadzaj sobie” – mówi. Podnieca go to, wiem [3]. Kiedyś nawet zdarzały się nam erotyczne przygody we trojkę – czyli on, ja i moja ówczesna kochanka. Pewnie myślicie sobie, że jestem nieźle porąbana? Otóż nie. Wyglądam normalnie, odnoszę sukcesy w pracy. W zasadzie kiedyś przewiduję nawet opcję – mąż, dziecko, domek, pies i wakacje w Toskanii. Ale na razie chcę się jeszcze zabawić.

Piątek, 20:00 Podwójne szanse

Moi znajomi śmieją się, że mój biseksualizm wynika z zachłanności i chęci zwiększenia szansy na randkę. Coś w tym jest. Lubię seks z facetami. Z nimi zawsze wiadomo, o co chodzi. Ale nie wystarcza mi [4]: widocznie mam w sobie też męski pierwiastek. Lubię zdobywać kobiety. Lubię z nimi flirtować, lubię dominować w seksie. Z kolei kochając się z mężczyznami, lubię sama być zdominowana. Ciekawe, czy znajdę kogoś na poważnie, kto by to zaakceptował?

Przejrzeć poszukiwaczkę przygód

[1] Zboczenie czy podwójna szansa? Seksuolog Bogdan Stelmach twierdzi, że ok. 20% populacji odczuwa pociąg do obojga płci. Jeszcze dalej poszedł Alfred Kinsey w swoim słynnym raporcie, utrzymując, że zdecydowana większość z nas jest w którymś momencie swojego życia biseksualna.

[2] Fantazje i sny erotyczne z inną kobietą miewa wiele kobiet heteroseksualnych. Seks z drugą kobietą to jak pieszczenie samej siebie. Nikt tak dobrze nie zna kobiecego ciała, jak druga kobieta, i nikt tak dobrze nie wie, jak sprawić jej przyjemność. Niezłą szkołą erotyki dla faceta może być obejrzenie filmu erotycznego z lesbijkami.

[3] Myślisz, że Twoja partnerka nie miewa takich fantazji? Zapytaj. Opowiadanie sobie nawzajem swoich fantazji jest bardzo podniecające zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Tak na rozgrzewkę. Śmiało. Myślisz, że ona nie wie, że podniecałby Cię seks w trójkącie? Z jej koleżanką? Jasna sprawa, że prawdziwy trójkąt to ryzykowna sprawa.

Niewiele par przechodzi przez takie eksperymenty bez szwanku. Ale co szkodzi powyobrażać sobie? Dobrym ruchem może być postawienie w sypialni dużego lustra przy łóżku. Ona może się w nim zobaczyć, a to prawie tak, jakby towarzyszyła wam jej siostra bliźniaczka.

[4] Kobieca seksualność jest bardziej skomplikowana niż męska. Siedzi w głowie – jak mówią seksuolodzy. Wiele kobiet do pełnej satysfakcji potrzebuje teatralności, odgrywania ról. Co wam szkodzi pobawić się rolami seksualnymi? Umówcie się, że raz Ty jesteś mistrzem ceremonii, a raz ona. Raz Ty dominujesz, a innym razem pozwalasz jej odegrać rolę ostrej zdobywczyni. Kobiety też mają testosteron

Zobacz również:
REKLAMA