Najlepsze erotyczne triki - zawiązywanie oczu

Zabawa w zawiązywanie oczu wyostrzy jej zmysły i pobudzi wyobraźnię. Jest bezbronna, Ty jesteś prawdziwym mistrzem ceremonii. Z pewnością zapamięta ten wieczór na długo... Jeśli się postarasz.

gadżety erotyczne, seks
Wystarczy, że zawiążesz jej oczy, a będzie musiała skupić się na pozostałych zmysłach. Zgadnij, jaki to da efekt?

Jeżeli nie odpowiada Ci bycie statystycznym obywatelem, który kocha się w soboty po godz. 22 i tylko przy zgaszonym świetle, bierz się, chłopie, do roboty! Niewinne zawiązanie jej oczu może zmienić waszą sypialnię w plan erotycznego filmu, gdzie tylko od Twojej fantazji będzie zależeć, jak potoczy się pełna zaskakujących rozwiązań akcja. Podpowiadamy kilka początków scenariusza.

Nie zawiązuj jej oczu swoim krawatem, bo jeśli jest umalowana, to żadna pralnia chemiczna Ci go nie dopierze. Najlepiej użyć jej apaszki, opaski na włosy lub cienkiego szalika.

Przeczytaj też: Ostry seks - przewodnik dżentelmena

Jeżeli Twoja partnerka godzi się na taki seans, oznacza to, że ma do Ciebie pełne zaufanie. Teraz Ty jesteś panem sytuacji, mistrzem ceremonii, postaraj się, żeby zapamiętała ten wieczór na długo. Zakrycie oczu wyostrza inne zmysły - smak, węch, dotyk i słuch. Rozbudź je umiejętnie.

Co o tym sądzą kobiety?

"Lubię to. Lubię być zaskakiwana i nie do końca wiedzieć, co się zaraz stanie. Zawiązane oczy jeszcze zwiększają to oczekiwanie na dalszy ciąg. Niby można je zamknąć, ale to nie jest to samo. Czasem idziemy dalej i mój chłopak zawiązuje mi też ręce. To dopiero jest odlot!" - Patrycja, 23 lata.

Warunek
Cała zabawa polega na tym, że ona (wyjątkowo!) leży bez ruchu i nie odwzajemnia Twoich pieszczot. Przynajmniej do pewnego momentu.

Dźwięki
Zadbaj o tło muzyczne. O ile nie macie swoich ulubionych płyt, polecamy którąś z ostatnich płyt Roda Stewarta, np. tę ze standardami jazzowymi.

Zapach
Zmysł powonienia jest powiązany z częścią mózgu, która odpowiada za libido. Dlatego niektóre zapachy, m.in. róża, jaśmin, ylang-ylang (olejki zapachowe można kupić w niektórych drogeriach i aptekach) działają pobudzająco na zmysły. Wystarczy kilka kropel olejku na żarówce nocnej lampki.

Smak
Pamiętasz tę podniecającą scenę z "8 i pół tygodnia", w której Mickey Rourke karmił Kim Basinger owocami? To działa! Przygotuj kilka egzotycznych owoców w kawałkach (kiwi, pomarańcze, ananasy, może mango) i wkładaj jej delikatnie do ust.

Siła woli
Przesuwaj powoli dłonie nad całym jej nagim ciałem, nie dotykając go i zachowując milimetrowy odstęp od jej skóry - takie wirtualne, bezdotykowe pieszczoty są, wbrew pozorom, bardzo seksualne i podniecające. Jej ciało na pewno zareaguje, a Ty nareszcie zrozumiesz tajemnicę energoterapeutów.

Klimatyzacja
Delikatnie dmuchaj na jej wrażliwe miejsca: szyję, piersi, wewnętrzną stronę ramion i ud, podbrzusze i łono.

Podróże
Odwiedź językiem wszystkie zakamarki jej ciała.

Zimno-ciepło
Weź kostkę lodu i dotknij nią brodawek sutkowych i łechtaczki. Zaraz potem poliż je - różnica temperatur sprawi cuda.

Kaligrafia
Językiem napisz na jej plecach "Pragnę Cię". Jeżeli będziesz pisał po kręgosłupie w dół, ogonek ostatniej litery postawisz w najbardziej odpowiednim miejscu.

Men's Health 04/2004

Zobacz również:
REKLAMA