Najlepsze erotyczne aplikacje [News MH]

Wszyscy mówią, że masz wyrzucić telefon z łóżka, żeby ratować resztki namiętności w związku. A my, przekornie, podpowiadamy, jak wykorzystać go do podgrzania atmosfery w sypialni.

 

erotyczne aplikacje, gra wstępna

Nowa gra wstępna?

Podobno smartfony są zabójcami libido, szczególnie w stałych związkach. My jesteśmy jednak zdania, że każdy przedmiot może działać na Twoją korzyść lub szkodę – wszystko zależy od tego, jak go wykorzystasz. Okazuje się bowiem, że smartfonu możesz użyć nie tylko do gry w „World of Tanks”, ale też do gry... wstępnej. Ściągnij odpowiednią apkę i zaproś ukochaną do pikantnej wersji „Prawda czy wyzwanie”.

Desire

W tej apce chodzi o stawianie sobie nawzajem wyzwań. Im więcej wyzwań zrealizujecie, tym więcej nowych możecie odblokować. Desire zachęca m.in. do odtworzenia pierwszego pocałunku, związania drugiej osoby w łóżku albo wspólnego prysznica. Spodoba się szczególnie parom  w wieloletnich związkach.  

Seks na ekranie: Co się dzieje, gdy oglądasz porno?

Kindu

Propozycja: „Pogadajmy o tym, co podczas seksu najbardziej cię podnieca”, „Chodźmy na Cię podnieca”, „Chodźmy na swingers party, ale kochajmy się tylko ze sobą”, „Spędźmy cały weekend w łóżku”. Opcje cały weekend w łóżku”. Opcje do wyboru: „Koniecznie!”, „Nie, dzięki”, „Może – chcę więcej”. Można skorzystać z 600 pomysłów. I dodać własne.

Sex Couple Adult Game

Odmiana popularnej na całym  świecie imprezowej zabawy wiecie imprezowej zabawy typu „pytanie czy wyzwanie”,  z tym że ze względu na treści tym przeznaczona raczej dla ukochanych, a nie większych grup znajomych.  Dosłowność czy pikantność stawianych przez  aplikację wyzwań zaczyna się  od poziomu soft i tylko rośnie...

Dobre małżeństwo = zdrowe serce

Brytyjscy naukowcy przez 19 lat obserwowali żonatych mężczyzn, by sprawdzić, jak małżeństwo wpływa na ich serce. Okazało się, że szczęśliwi mężowie mają niższy cholesterol i ciśnienie oraz rzadziej są otyli niż Ci niemogący dogadać się z żoną. Dla własnego zdrowia popracuj nad waszym związkiem.

Napompuj się

2 sekundy– tyle wystarczy, by wydać się większym i silniejszym, a tym samym zdobyć przychylność dam (patrz news niżej). Stań z zaciśniętymi pośladkami, wypchnij biodra do przodu i wyprostuj się, ściągając łopatki.

Być jak Arnie

Im silniejsza wydaje się górna część ciała mężczyzny (klatka piersiowa, barki, kark), tym atrakcyjniejszy jest on dla kobiet – wynika z badań przeprowadzonych na Australia and California State University. Poddane eksperymentowi panie oceniały zdjęcia mężczyzn o różnych posturach. Okazało się, że nawet ci z lekką nadwagą, za to mocno zbudowani, otrzymywali najwyższe noty. To ewolucyjna zaszłość: potężni mężczyźni postrzegani są jako silni, zdolni ochronić rodzinę przed zagrożeniem.

Zobacz również:
REKLAMA