Nago czy w pończochach? Seks-newsy MH

Wywołaliśmy na Facebooku damsko-męską dyskusję na ważki temat: nago czy w pończochach? W jakim wydaniu kobiety czują się bardziej sexy, a w jakim my wolimy je w łóżku?

seksowna dziewczyna w pończochach fot. Getty Images
fot. Getty Images

Okazuje się, że z Wenus na Marsa jednak nie jest tak daleko, jakby się mogło wydawać. Otóż w kwestii łóżkowego odzienia pań (lub jego braku) mówimy zgodnym, damsko-męskim chórkiem: od nagości wolimy pończochy! O zwycięstwie opcji skąpo, bo skąpo, ale jednak ubranej, zdecydowało 69% głosów fanów MH i aż 90% komentarzy pod postem na fanpejdżu WH. Wniosek? My bardziej pożądamy ich w seksownej bieliźnie, a i one skąpo ubrane czują się w łóżku lepiej. Taką zgodność opinii należałoby uczcić. Jeżeli więc nie masz jeszcze pomysłu na prezent pod choinkę, kup ukochanej pończochy z seksownym pasem. Ucieszycie się chyba oboje, prawda?

News 2

6– nawet o tyle wzrasta liczebność plemników w spermie facetów spożywających więcej tłustych ryb. Wykazały to badania opublikowane w „Journal of Nutrition”. Co więcej, efekt jest niemal natychmiastowy, więc jeśli wieczorem staracie się o dziecko, na lunch zamów makrelę.

News 3

Poniosło Cię i na przyjęciu świątecznym za bardzo spoufaliłeś się z koleżanką z działu? Albo, nie daj Boże, z szefową? To znany scenariusz – spędzając razem 8 godzin dziennie, stajecie się sobie bliscy, a alkohol ośmiela do działania. Ale to kiepski pomysł i na 100% wszyscy się dowiedzą. Gdy czujesz, że za bardzo Cię poniosło, idź do łazienki, umyj twarz zimną wodą, popatrz sobie w oczy i powiedz głośno: „Nie bądź idiotą!”. Jeżeli po wyjściu dalej jesteś zdecydowany kontynuować tę historię, to trudno. Ale lepiej już nie w firmie – zamówcie taksówkę i zmyjcie się bardzo dyskretnie.

Zobacz również:
REKLAMA