Miejsce na podryw - gdzie ją poznać?

W pubie czy klubie hałas i przyćmione światła nie pozwolą ci w pełni zaprezentować swoich walorów. My polecamy podejście nietypowe, ale bardzo skuteczne.

uwodzenie, podryw
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Sklep z narzędziami

Na przykład OBI lub Castorama. Fantastyczne miejsce na łowy. Jeżeli oczywiście znasz się co nieco na sprawach technicznych. Wystarczy zresztą, że wiesz trochę więcej od niej i już możesz udawać męża opatrznościowego, który wybawi ją od problemu znalezienia stosownych zawiasów do szafki. Kobiety spacerujące po tego typu magazynach przeważnie są samotne, ale też i niezależne. Często mają swoje mieszkania, co w obecnej sytuacji nie jest bez znaczenia.

Uwaga: Zamiast oczekiwanego miłego wieczoru, może cię spotkać stanie na drabinie z pędzlem w ręku i malowanie sufitu.

Księgarnia

Istnieją naukowe dowody na potwierdzenie tezy, że miłośnicy książek są przez kobiety cenieni wyżej. W związku z tym półka z literaturą faktu, biografiami czy psychologią jest dobrym miejscem strategicznym. Zainstaluj się tam z wybraną pozycją w ręku i obserwuj. Gdy nadejdzie, zagadnij swobodnie o książkę, którą właśnie przeglądasz. Może czytała? Rozmowa o ulubionych lekturach przy regale może niepostrzeżenie przerodzić się w ożywioną dyskusję w pobliskiej kafejce.

Uwaga: Nie szarżuj, jeżeli kompletnie nie masz pojęcia o temacie. To pewna kompromitacja. Lepiej wysil się i trochę poczytaj, co będzie z korzyścią zarówno dla ciebie, jak i dla waszej ewentualnej bliższej znajomości.

Sztuka uwodzenia: 10 rzeczy, na które ona zwróci uwagę

Sklep z damską odzieżą

Przybierając nieco bezradny wyraz twarzy, krążysz wśród półek i wieszaków. W stosownym momencie prosisz upatrzoną klientkę o pomoc przy wyborze sweterka dla swojej siostry. Jeżeli tak naprawdę siostry nie masz, wymyśl wcześniej jak powinna wyglądać: jaki ma kolor włosów, wzrost itp. W przeciwnym razie możesz łatwo zostać zdemaskowany! 99% kobiet ochoczo i ze znajomością rzeczy zacznie ci doradzać, co pozwoli przełamać pierwsze lody i omówić sprawę kontynuacji tak miło rozpoczętej znajomości.

Uwaga: Lepiej, żebyś miał jednak jakąś siostrę. Pomyśl tylko, co się stanie, jeżeli ktoś kiedyś natknie się w twojej szafie na stos damskich sweterków.

Manifestacja feministek

Wyłuskujesz wzrokiem najatrakcyjniejszą działaczkę i szybko ujmujesz drugi koniec transparentu „Kościuszko była kobietą!”. Krocząc ramię w ramię ulicami miasta masz sporo okazji, aby dać wyraz swoim poglądom, a po pikiecie pod Sejmem zaprosić towarzyszkę na kawę, aby omówić sytuację kobiet w krajach arabskich.

Uwaga: Jeżeli sytuacja będzie rozwijać się pomyślnie, istnieje spore prawdopodobieństwo, że w którymś momencie wyjdą na jaw twoje szowinistyczne poglądy. I wtedy krach będzie nieunikniony. No, chyba że okaże się, iż jej radykalizm był spowodowany złymi doświadczeniami z płcią odmienną, wtedy masz szansę naprawić ten błąd.

Zobacz również:
REKLAMA