Męskie gadżety erotyczne – 6 propozycji

Gadżety erotyczne dla mężczyzn traktowane są jak kiła – żaden facet nie przyzna publicznie, że ma i jest z tego faktu zadowolony. Tylko niby dlaczego? Czy to aż taka ujma na honorze? Testosteron spada? Czas przełamać to tabu i zacząć się po prostu dobrze bawić. 

Gadżety erotyczne shutterstock.com

Zabawki erotyczne, wbrew powszechnemu mniemaniu, nie są przeznaczone głównie dla kobiet i nie są substytutem penisa. A te dla facetów nie przypominają ani trochę obciachowej dmuchanej lalki albo jej fragmentu. Te najnowszej generacji powstały z udziałem zaawansowanej technologii i mają świetny design. W ostatnim czasie nastąpił niesłychany rozwój branży. Pandemia generalnie stymuluje rozwój nowych technologii i cyfrowych rozwiązań, a branża erotyczna się w to doskonale wpisała.

Analitycy Jupiter Research podają, że obroty firm produkujących high-tech sprzęt erotyczny wzrosły od początku pandemii o 87 proc. (trzeba było zainwestować!). Warto zwrócić uwagę na interesujący trend – otóż masturbacja przestała być tabu, co widać w mediach społecznościowych, w których światowe gwiazdy promują różne nowinki techniczne do umilania sobie samotnych wieczorów w lockdownie.

Produkty dla facetów przeszły długą drogę i teraz można wybrać z katalogu coś, co wygląda nieźle i nie będzie Ci wstyd, jeśli ona natknie się na to w Twojej szafce nocnej. Odkryj swoją seksualność i poszerz swoje horyzonty. Warto dodać, że niektóre z tych zabawek mogą posłużyć również Twojej partnerce albo podczas wspólnej zabawy. Oto subiektywny przegląd MH.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

1. Fun Factory Manta

 • Męski wibrator
 • Cena: 419 zł

Jak to działa?

Wygląda niesamowicie – przypomina jakiegoś morskiego stwora, a oprócz tego ma 6 prędkości i 6 trybów stymulacji. Nie służy tylko facetowi – może również zwiększyć doznania partnerki w trakcie gry wstępnej albo podczas kąpieli, bo jest wodoodporny. Wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego o gładkiej powierzchni, jest bezpieczny dla alergików.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

2. Fleshlight Flight

 • Masturbator
 • Cena: ok. 169 zł

Jak to działa?

Szczerze mówiąc, rękawy do masturbacji mogą być... cóż, obleśne. Ale nie ten. Jest kompaktowy, zamykany, a jego wnętrze stworzone jest z opatentowanego tworzywa SuperSkin o strukturze imitującej ludzką skórę. Łatwy do utrzymania w czystości.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

3. Lelo F1s 

 • Masturbator wibrujący
 • Cena: 517 zł

Jak to działa?

Na pierwszy rzut oka wzbudza szacunek, bo jak każdy nowoczesny sprzęt obecnie łączy się z aplikacją na telefon (na Android i iOS). W środku zawiera oczywiście delikatny, silikonowy rękaw, a frajdę zapewnia dzięki połączeniu tradycyjnych wibracji z technologią fal sonicznych. System Cruise Control podobno inteligentnie monitoruje intensywność przyjemności – chodzi chyba o to, żeby nie przepalić bezpieczników i zwojów mózgowych.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

4. Hot Octopuss Pulse Duo Lux

 • Wibrator w wersji dla par
 • Cena: 549 zł

Jak to działa?

Zabawka służy do nakładania na penisa, ale może służyć do zabawy w parze, bo jest wyposażona w dodatkowy element wibrujący do łechtaczki. Dodatkowo dostajemy dwa piloty w kształcie zegarka. Ma 8 trybów wibrowania, w tym tryb turbo. Wykonany jest z medycznego, gładkiego silikonu i jest wodoodporny (tylko uwaga na piloty, bo tym woda nie służy). Ładuje się to za pomocą USB,  a jedno ładowanie wystarcza na mniej więcej godzinę.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

5. Svakom Alex

 • Masturbator pulsacyjny
 • Cena: 479 zł

Jak to działa?

Zabawka, która naśladuje ruchy frykcyjne. Wnętrze zrobione z delikatnego, żebrowanego materiału TPE. 7 trybów i 5 zaprogramowanych scenariuszy, dzięki którym łatwiej uruchomisz wyobraźnię. Całość regulujesz za pomocą panelu sterowania na obudowie. Ładowany przez USB, a jedno naładowanie wystarcza na ponad godzinę zabawy.

Gadżety erotyczneFot. Producenci

6. Tenga Flip Zero

 • Masturbator
 • Cena: 299,43 zł

Jak to działa?

Higieniczny, łatwy w utrzymaniu i na pierwszy rzut oka  w ogóle nie wiadomo, do czego służy, co jest pewnie zaletą. Nadaje się dla solistów, ale też dzielnie posłuży jako element gry wstępnej. Wewnątrz  zawiera niespodziankę: nie- zliczoną ilość prążków, wypustek i innych elementów drażniących, wykonanych z elastomeru.

Zobacz również:
REKLAMA