Malowanie ciała: Wasza nowa erotyczna zabawa

Czas odświeżyć nieco paletę erotycznych środków wyrazu. Tak, paleta to dobre określenie, bo to właśnie z nią w ręku ruszysz na poszukiwanie nowych rozkoszy.

pomalowana kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Malowanie ciała znane jest od wieków. Kiedyś w ten sposób ozdabiano się podczas ważnych obrzędów albo w dniu zaślubin. Dziś to raczej intrygująca forma sztuki, którą wykorzystuje się w trakcie sesji zdjęciowych. Ale właśnie… Gdyby znaleźć jeszcze jedno jej zastosowanie?

Na przykład do podniesienia temperatury w sypialni? Przecież muskanie skóry cieniutkim pędzelkiem z włosia wiewiórek może być naładowane erotyzmem. Wystarczy tylko wykrzesać w sobie odrobinę ochoty na spróbowanie czegoś nowego.

Zestaw malarza

Doktor Eli Coleman, terapeuta seksualny i profesor seksuologii na University of Minnesota, zauważa, że malowanie może być bardzo ciekawą formą gry wstępnej. Niektórzy psychologowie zachęcają pary do tego typu eksperymentów, aby na nowo odnalazły bliskość i poczuły się dobrze w swoim towarzystwie.

Zatem jak zacząć? Od zebrania odpowiedniego sprzętu. Oprócz pędzli potrzebne będą Ci farby do malowania twarzy i ciała. Te kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych i często mają na opakowaniu twarze uśmiechniętych dzieci.

Nie chcesz zapeszać? Możesz zrobić farby samodzielnie, w dodatku takie, które będzie dało się zjeść. Wystarczy jogurt naturalny oraz kilka barwników spożywczych. Zmieszasz jedno z drugim i gotowe! Może konsystencja farby okaże się nieco rzadka, ale za to każdy zły ruch pędzlem będziesz mógł poprawić… językiem. 

Damskie libido shutterstock.com

Do dzieła!

Kwestią otwartą pozostaje jeszcze, co będziesz malował. Znany bodypainter Craig Tracy mówi, że podczas pierwszej sesji nie znajdziesz swojego głosu. Ale on jest zawodowcem, który do nagich kobiet podchodzi z profesjonalnym dystansem i traktuje je jako element swojej sztuki. Ty natomiast chcesz sprawić, aby Twoja partnerka zadrżała z rozkoszy.

Jak to zrobić? Jeśli nie masz cierpliwości, zacznij wodzić pędzlem po jej dekolcie. Piersi są bardzo unerwione, dlatego szybko zobaczysz efekt swoich działań. Na motyw przewodni wybierz niebo po zachodzie słońca, co pozwoli Ci na zabawę barwami.

Gdy napięcie sięgnie zenitu, a dalsze malowanie nie będzie możliwe, po prostu rzuć farby w kąt i pokaż, co potrafisz. Chcesz przypomnieć partnerce, że jesteś mistrzem długiej gry wstępnej? Zdecyduj się na delikatny masaż, a potem malowanie grubszym pędzlem jej karku, pleców i nóg. Po drodze z pewnością natkniesz się na pośladki, którym warto poświęcić trochę uwagi. Ale pamiętaj: wszystko z umiarem, to dopiero rozgrzewka. 

Zamiana ról

Jeśli okażesz się mistrzem pędzla, możesz liczyć na to, że Twoja muza zechce wziąć sprawy w swoje ręce. Chociaż na malowanie pisanek jeszcze nie czas, jesteśmy przekonani, że nie będziesz miał nic przeciwko. Jeśli w dodatku przygotowałeś jadalne farby... Pamiętaj tylko, żeby w podobny sposób zrewanżować się swojej ukochanej. Kto wie, może odkryjecie w sobie powołanie do malarstwa? 

REKLAMA