Łechtaczka - instrukcja obsługi

Łechtaczka to nie dziesiątka w tarczy czy jakiś włącznik. "Nie możesz po prostu zrobić pstryk i już – mówi Rebecca Chalker, seksuolog – Możesz wywołać zwarcie w jej skomplikowanym procesie pobudzania". Oto przewodnik, jak dojść do sukcesu.

 łechtaczka, gra wstępna, seks oralny
To nie jest włącznik jej orgazmu. Łechtaczka wymaga wyczucia i umiejętności manualnych.

Nie spiesz się

Zapisz sobie – pieszczoty łechtaczki powinny być jednym z ostatnich etapów gry wstępnej.

Spróbuj tego: Najpierw delikatnie pieść jej łono przez bieliznę. Kiedy partnerka będzie gotowa, sama ją zdejmie.

Przeczytaj też: Czy wiesz, jak wygląda orgazm?

Rozluźnij ją

"Czubek łechtaczki jest najbardziej wrażliwy – mówi Chalker. – Ale ponad nim znajduje się krótki trzonek - genetyczny kuzyn penisa - który pomoże Ci ją rozgrzać".

Spróbuj tego: Po grze wstępnej, zacznij pobudzać ten wewnętrzny guziczek. Kierując palce w dół od podbrzusza masuj zewnętrzne wargi sromowe robiąc z palców jakby nożyce. Wargi mniejsze same będą pieścić trzonek łechtaczki.

Kobieta ma to szczęście, że może szczytować wielokrotnie. Ale po pierwszym orgazmie pieszczoty palcami mogą być dla niej zbyt intensywne i bolesne.

Wejdź do środka

Stopniowo wędruj palcami coraz głębiej, od czasu do czasu pocierając i zwilżając koniuszek łechtaczki oraz wargi wewnętrzne.

Spróbuj tego: Stojąc albo leżąc za partnerką, nakryj całą dłonią jej łono. Rozciągnięte palce dłoni ułóż na jej wzgórku łonowym, tak jakbyś trzymał piłkę do koszykówki. Dzięki ruchom warg sromowych znowu pobudzisz łechtaczkę.

Bądź bezpośredni

Gdy zbliża się jej orgazm, skurcze mięśni wciskają koniuszek z powrotem pod otaczającą go coraz bardziej nabrzmiałą skórę.

Spróbuj tego: Zastąp całą dłoń dwoma palcami na czubku łechtaczki. Zacznij delikatnie i zwiększaj jej doznania, aż znajdziesz najbardziej wrażliwe miejsce.

Bądź w centrum

Jeśli bezpośredni dotyk za bardzo ją pobudza, stymuluj jej wargi wewnętrzne.

Spróbuj tego: Palcami albo erotyczną zabawką pieść jej wewnętrzne wargi, zataczając półkola w górnej części (gdybyś wyobraził sobie tarczę zegara w tym miejscu, to tak pomiędzy drugą a dziesiątą). Tuż przed orgazmem wyczujesz skurcze jej mięśni wokół pochwy i podbrzusza.

I jeszcze raz

Kobieta ma to szczęście, że może szczytować wielokrotnie. Ale po pierwszym orgazmie pieszczoty palcami mogą być dla niej zbyt intensywne i bolesne.

Spróbuj tego:
Leżąc w pozycji misjonarskiej, pieść jej najbardziej czuły punkt własnym podbrzuszem, wypychając biodra mocno do przodu.

Men's Health 11/2006

Zobacz również:
REKLAMA