Katalog najgorszych podrywaczy i najgorszych tekstów na podryw

Tych numerów już nie próbuj, żadna się nie nabierze.

podryw Shutterstock.com
Shutterstock.com

Jak pisze Dawid Buss w swojej książce: "Jedną z taktyk stosowanych przez mężczyzn jest prezentowanie własnych zasobów – przechwalanie się wysokością zarobków i osiągnięciami, wydawanie dużych sum pieniędzy w celu wywarcia na kobiecie odpowiedniego wrażenia, jeżdżenie drogim samochodem, opowiadanie o wartości wykonywanej pracy. Innym sposobem jest zawyżanie przed kobietami własnej pozycji zawodowej. Wytrawne klubowiczki (Lubisz kluby? To doskonałe miejsce na podryw. Oto poradnik jak - krok po kroku - rozegrać sobotnią noc) wymieniają najczęściej pojawiające się typy podrywaczy:

Dyplomata

Ostrzega kobietę przed innymi facetami w klubie, podkreślając ich złe zamiary. Sam stara się pokazać z jak najlepszej strony, jako znawca kobiet. Mówi o prawach kobiet, zrozumieniu ich chęci zabawy. Na zasadzie: „Ja tak rozumiem kobiety, więc dlaczego nie chcesz pójść do mnie?“.

Dyrektor

Stawiając drinka kobiecie, usiłuje w głośnym klubie rozmawiać z podwładnym przez telefon, krytykując go za rzekomą niekompetencję i wymagając od niego zrobienia raportu na niedzielny poranek. „Gdybym ja tak pracował jak on, nie zaszedłbym tak daleko“.

Marzyciel

„Odkąd pamiętam, marzę o domku z ogródkiem i kochającej się rodzinie z gromadką dzieci“. Po czym od znajomej słyszymy, że ma trójkę nieślubnych dzieci i z żadną z ich mam nie chciał się ożenić, bo najpierw „musi się wyszumieć“.

Filantrop

Chwali się dużymi datkami na działalność charytatywną i przygarnianiem bezpańskich psów, chcąc tym samym wzbudzić u kobiety szacunek i podziw. Na drugi dzień, spotykając małego chłopca, kopie jego puszkę z drobniakami. „Tyle tego barachła się pałęta po naszych ulicach!“.

Najgorsze podrywy

  • dlaczego jesteś taka smutna? – podczas gdy ona jeszcze 5 sekund wcześniej śmiała się do rozpuku
  • pofruwaj ze mną po parkiecie, maleńka >
  • wmawianie, że tydzień wcześniej dała mu numer telefonu, po czym nie odbierała ani nie oddzwaniała przez cały tydzień, a ona widzi gościa pierwszy raz w życiu
  • mam peugeota – może pójdziesz ze mną? 
  • napisał na nadgarstku numer telefonu i odszedł, czym wywołał jej zainteresowanie, po czym po 5 minutach wrócił i szybko zamazał, bo był to numer jego dziewczyny

Zobacz też: Wszystko poszło dobrze? Pora na 9 kroków do jej orgazmu.

Zobacz również:
REKLAMA