Jaki styl pociąga kobiety, mistrz seksu oralnego i inne zagwozdki czytelników

Małe kroki, wielkie rezultaty. Kobiety wcale nie oczekują od facetów cudów. Wystarczy im pokazać, że się staracie. 

seks i związki okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
rys. Tomasz Kapuściński

Chciałbym ją czymś zaskoczyć, ale już brakuje mi pomysłów. Może coś oryginalnego podrzucisz?  

Napraw jej coś. Może kobiety są staroświeckie pod tym względem, ale faceci, którzy potrafi ą szybko, sprawnie i bez proszenia naprawić gniazdko, toster czy zepsute zapięcie w torebce, są nieodparcie seksowni. Jasne, że komputery już dawno przestały być zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nowoczesne samochody też nie dają Ci szansy wykazania się.

Niemniej istnieją w dalszym ciągu urządzenia proste, z którymi powinieneś umieć dać sobie radę. Naprawienie lampy czy powieszenie półki w jej domu jest warte więcej niż wieczór z szampanem. Możesz nawet podczas naprawy zakląć, że nie masz odpowiednich narzędzi – to jest bardzo męskie. Tylko, na litość boską, nie narzekaj, nie rozkładaj rąk, nie tłucz się natychmiast młotkiem w palec, wymagając potem opatrzenia rany.

 

seks i związki okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
rys. Tomasz Kapuściński

Wstyd przyznać, ale ostatnio usłyszałem, że mógłbym się bardziej przyłożyć do pieszczot oralnych. O co jej chodzi? 

Tracey Cox, autorka poradnika "Hot Sex", sformułowała 10 zasad dobrego seksu oralnego. Nie zrobiłabym tego lepiej.

1. Zanim zaczniesz ją pieścić oralnie, najpierw rozgrzej pieszczotami całe jej ciało.

2. Pozwól jej wybrać najwygodniejszą pozycję.

3. Zapytaj ją szeptem, jak chce być pieszczona: delikatnie, szybko czy mocno.

4. Zadbaj o to, żeby była mocno nawilżona. Unikaj pieszczenia jej sztywnym językiem albo samym czubkiem – kobiety wolą miękki, szeroki język. Zacznij od okolic łechtaczki, wolno dochodząc do celu.

5. Stosuj długie, wilgotne, delikatne ruchy w jednostajnym rytmie. Pamiętaj, że nagła zmiana rytmu może wybić ją z nastroju.

6. Zawsze lepiej, gdy jesteś za delikatny niż zbyt szorstki.

7. Daj jej do zrozumienia, że Tobie też jest przyjemnie.

8. Gdy jest już bardzo podniecona, możesz wsunąć jej palec do pochwy.

9. Pieść jej pośladki i piersi.

10. Jeżeli zobaczysz, że jest bliska orgazmu, możesz lekko zwiększyć tempo. Ale nie przerywaj.

 

seks i związki okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
rys. Tomasz Kapuściński

W jakim stopniu ubranie i fryzura faceta są istotne dla kobiety? Jaki męski styl najbardziej wam odpowiada? 

Trudno to wyjaśnić, ale spróbuję na przykładach. Jeżeli kobieta widzi, że wszystko, co masz na sobie, jest zupełnie przypadkowe i bez sensu, trochę ją to odstrasza. Czyżby żadna kobieta nie kochała Cię nigdy na tyle mocno, aby zadbać o Twój wygląd? Może coś z Tobą nie w porządku?

Jednak druga skrajność – czyli perfekcyjny strój, nienagannie dobrane dodatki, doskonałe buty i fryzura – również niepokoi. Wydajesz się zbyt niedostępny, zbyt samowystarczalny i skoncentrowany na sobie. Pewnie wymagasz od kobiety takiej samej doskonałości, co może ją peszyć. Kobiety wolą coś pośredniego. Szukają w Twoim wyglądzie czegoś, co by wskazywało na to, że jednak potrzebujesz kobiety.

 

seks i związki okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
rys. Tomasz Kapuściński

Czemu zamiast normalnie powiedzieć, co nie pasuje, urządzacie jakieś dramaty, krzyki, płacze? To przecież głupie. 

To się nazywa próba dotarcia z przekazem do drugiej strony. Bo czasami po prostu kobieta ma wrażenie, że się odbija od ściany. Wiele kobiet tak ma, że dłuższe okresy spokoju okupuje tym, że się wycofuje ze swojego terytorium, kurczy w sobie, gryząc się w język zbyt często, godząc się na rzeczy, które nie są po jej myśli.

Trwa to do momentu, w którym czujemy, że zaraz tego gościa zamordujemy, jeżeli znowu włoży niespłukany talerz do zmywarki. I następuje eksplozja. Burza z piorunami. Gniew dodaje energii, dzięki której lepiej nam się wyraża nasze żale i pretensje.

Mężczyźni niestety przeważnie nie umieją się kłócić. Nie czują konwencji – biorą wszystko nazbyt poważnie, łamią zasady. Nie rozumieją, że pewne konfliktowe sprawy trzeba od czasu do czasu głośno wyartykułować. Najgorsze, gdy się wycofujecie i wychodzicie albo milczycie.

I okazujecie swoją wyższość, bo przecież jesteście tacy racjonalni, a my takie emocjonalne. To dolewanie oliwy do ognia. Chcesz szybciej zakończyć spór? Pokaż jej, że dotarło do Ciebie to, co ona ma Ci do przekazania. Przejmij się chociaż trochę. Powiedz, że jest Ci przykro. Co Ci szkodzi?

 

Zobacz również:
REKLAMA