Jak uwodzić? Styl, gotowanie i... suplementy

Zadziałaj na jej zmysły i spraw, żeby to właśnie Ciebie uznała za nosiciela najlepszych genów. Podpowiadamy, w jaki sposób wpłynąć na jej wzrok, węch oraz zmysł smaku tak, by nie mogła Ci się oprzeć.

uwodzenie, podryw, kobiety
Wyczucie stylu i odpowiednio dobrane dodatki to połowa sukcesu przy uwodzeniu. Dorzuć do tego trening, a będzie dobrze. 

Lekcja stylu

Pewnie są gdzieś faceci, którzy myślą inaczej, ubranie od wieków pełni znacznie ważniejszą niż tylko ochrona przed zimnem. Ubraniem uwodzić płeć przeciwną, tylko róbmy to świadomie.

1. Dżinsy

Spodobasz jej się najbardziej w dżinsach Levi’s 514. Według ankiety przeprowadzonej przez magazyn „Harper's Bazaar” kobiety uważają, że faceci w takich dżinsach wyglądają najbardziej seksownie. Pamiętaj, że dobrze skrojone dżinsy mogą optycznie wydłużyć nogi o 5%, poprawiając proporcje.

2. Koszulki

Wybieraj koszulki, które są dopasowane w bicepsie, ale luźniejsze w okolicach brzucha. Badania na Uniwersytecie San Antonio w Teksasie wykazały, że taki fason jest uważany przez kobiety za najbardziej seksowny. A kolor koniecznie głęboki niebieski – 85% kobiet nie może się mylić.

Błękit zwiększa apetyt seksualny.

3. Buty

Desert boots, czyli welury, sprawiają, że wyglądasz w oczach kobiet na bardziej sympatycznego i wyluzowanego. Ale pamiętaj, że buty powinny być nieznoszone, a pasek do nich dopasowany. Taka dbałość o detale w połączeniu z pewną nonszalancją jest według kobiet megaseksowna.

Przeczytaj też: Najlepsze i najgorsze suplementy dla faceta

Najlepsze afrodyzjaki

Mówią, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Ale to samo dotyczy kobiet. To, czym ją nakarmisz, jest równie istotne, jak to co mówisz.

1. Szpinak

Bogate źródło witaminy A oraz jodu. To składniki, które są niezbędne do syntezy kobiecych hormonów seksu. Szpinak lubi czosnek, ale to już wymaga wzajemnych ustaleń.

2. Mięso

Przepraszamy wegetarian, ale nie ma lepszego sposobu na podwyższenie poziomu serotoniny niż kawał soczystego białka zwierzęcego.

3. Orzechy włoskie

Zawierają aminokwas L-argininę, dzięki której neurotransmitery w mózgu lepiej przewodzą seksualne impulsy.

4. Seler

Zawiera adrostenol, który jest uważany za męski feromon. Kilka gałązek sprawi, że będziesz wydawał się nie do odparcia.

5. Rozmaryn

Olejki eteryczne w nim zawarte stymulują system nerwowy i wprawiają nas w znakomity nastrój. Jak używać? Dodawaj rozmaryn jako przyprawę do mięsa.

6. Buraki

Zawarty w nich tlenek azotu poprawia krążenie, czyli wspomaga ukrwienie odpowiednich miejsc. Twoich też.

Uwiedź ją swoim zapachem

Feromony, sygnalizacyjne substancje chemiczne, wydzielane przez ciało w celu zwabienia odpowiedniej partnerki – to Twoja niewidzialna armia sojusznicza. Pomóż im wykonać swoją robotę.

1. Łyknij DHEA

DHEA to prekursor testosteronu. Preparat ma wszechstronne działanie – nie dość, że zwiększy ilość wydzielanych przez Ciebie feromonów, to jeszcze korzystnie wpływa na układ krwionośny, nerwowy i odpornościowy. Do kupienia w aptekach.

2. Cynk

To kluczowy minerał niezbędny do produkcji hormonów odpowiedzialnych za libido. Znajdziesz go w czerwonym mięsie, pestkach dyni, komosie ryżowej i suplementach. Dbając o prawidłowy poziom cynku, masz pewność, że feromonowa armia ma zapewniony wikt.

3. Spoć się

Siedzenie na kanapie, podobnie jak jedzenie słodyczy, obniża libido. 10 minut kardio, a następnie 30 minut treningu oporowego rozrusza wszystkie istotne grupy mięśni (klatkę, ramiona, mięśnie pośladków). A w bonusie masz podwyższony poziom hormonów seksu, lepszy koloryt skóry i efektywniejszą cyrkulację feromonów.

4. Czysty zapach

Wiele męskich perfumowanych kosmetyków blokuje naturalny zapach, a co gorsza nie pozwala Twojej partnerce ocenić węchem, jak doskonale nadajesz się na jej partnera. Używaj dezodorantów krystalicznych na bazie ałunu, który nie zawiera perfum i chemii. W aptekach.

5. Wyśpij się

Nie zarywaj nocy przed randką, ćwicząc samotnie przed komputerem. „Pierwsza rzecz, z której rezygnuje zmęczony organizm, to produkcja hormonów seksualnych” – mówi neurolog Dean Burnett. Dobry sen naładuje Twoje baterie i sprawi, że organizm da z siebie wszystko na randce.   

MH 10/14

Nie jesteś dobry w relacjach z kobietami? Nic straconego - tego da się nauczyć. Przejrzyj porady od trenera uwodzenia i zacznij intensywne praktyki.

Zobacz również:
REKLAMA