Jak rozmawiać z kobietami - seksualny small talk

Wiemy, że nie lubisz gadać przez telefon - większość facetów tego nie znosi. Ale czasem warto się przemóc, by powiedzieć jej przez słuchawkę kilka słów, które zadziałają skuteczniej niż komplementy. Oto 6 zdań, które pchną wasz związek o krok dalej.

udany seks, uwodzenie
Mów do niej tak, żeby ona wizualizowała sobie Was w łóżku.

 

 1.


"Coś spieprzyłem, chcę wiedzieć, co o tym myślisz".

Czy to niechcący zdradziłeś ściśle tajny sekret kolegi, czy też rozjechałeś samochodem rower sąsiada - przyznaj się jej. Ona uwielbia, gdy dzielisz się z nią swoimi problemami, zwłaszcza jeśli taki skruszony i bezbronny prosisz ją o radę. Od razu ma ochotę wziąć Cię w ramiona i pocieszyć. Poza tym widzi, że jej ufasz i liczysz się z jej opinią.

 2.


"W sobotę z grupą wolontariuszy organizujemy zbiórkę na cele charytatywne".

Kobiety kochają altruistów. Po pierwsze, sygnalizujesz jej, że potrafisz czyjeś dobro postawić przed własną wygodą, co wzbudza w niej chęć, by zająć się Twoim dobrem za Ciebie. Po drugie, ona od razu rozumie, że jesteś człowiekiem z misją i jedyne, co jej pozostaje, to przyłączyć się do Twoich szlachetnych działań. Spróbuj jednak ją oszukać i spędzić sobotę na kanapie z piwem w jednej ręce i pilotem od telewizora w drugiej, a możesz się z nią pożegnać na zawsze.

Przeczytaj też: Udana randka - zwróć uwagę na detale

 3.


"Właśnie sobie przypomniałem, że masz na karku taki pieprzyk w kształcie serca".

To jest taka niewinna, w zawoalowany sposób seksualna uwaga, które kobiety uwielbiają. Przypomnienie, że jej ciało to dla Ciebie teren interesujący, pełen niespodzianek i że właściwie to wszystko Ci się w niej podoba, a nawet rozczula. I że doskonale pamiętasz, jak wygląda, nawet gdy jej nie widzisz. I że o niej myślisz.

 4.


"Nic specjalnego, chciałem tylko usłyszeć Twój głos".

Faceci mają irytujący - z punktu widzenia kobiet - zwyczaj dzwonienia tylko w konkretnej sprawie i załatwiania tematu w krótkich żołnierskich słowach. A one lubią dzwonić ot tak, bez określonego celu, tylko żeby pogadać. Jeżeli dzwonisz do niej z takim tekstem, to właściwie już więcej żadne deklaracje nie są potrzebne. Ona już rozumie, że jesteś, facet, ugotowany i cały jej. Do tego stopnia, że nie obawiasz się już zachowywać przy niej zupełnie nie po męsku.

 5.


"W przyszłym roku w maju zaczynam kurs na licencję..."

Taki tekst, zwłaszcza rzucony ot tak, od niechcenia, nie może nie robić wrażenia. W porównaniu z facetami, którzy się plączą bez celu po życiu, jesteś jak rzadki okaz. Ona doskonale o tym wie. Mężczyzna, który ma plan na życie, wie czego chce i jak zamierza to osiągnąć, jest wart tego, żeby się zaangażować. To wzbudza szacunek i jest bardzo męskie. Kobieta już widzi oczami wyobraźni ten dom, który dla niej wybuduje, bo tak właśnie sobie postanowił.

 6.


"Jutro biorę dzień wolny i odwożę siostrzenicę na zieloną szkołę".

Nawet nie zdając sobie z tego sprawy, kobiety testują mężczyzn pod kątem tego, czy będą dobrymi ojcami. Nic tak jej nie wzrusza, jak facet, który potrafi zaopiekować się dzieckiem. A w dodatku jest dla niego oczywiste, że sprawy rodziny są na pierwszym miejscu i można z tego powodu wziąć dzień wolny w pracy. Niewątpliwie zaproponuje Ci, że pojedzie z Tobą - do dobre rozwiązanie, przecież w drodze powrotnej możecie się zatrzymać w jakimś miłym hotelu, prawda?

MH 05/2009

Zobacz również:
REKLAMA