Jak osiągnąć długotrwały orgazm?

Prostym treningiem możesz osiągnąć orgazm trwający niemal w nieskończoność. Tylko nie przesadzaj, bo w końcu ona tego nie wytrzyma i pomyśli o samobójstwie.

orgazm, seks Shutterstock.com
Tyle się pisze o kobiecej rozkoszy. Czas najwyższy zadbać o własną.

Czego to ludzie nie wymyślą – orgazm długotrwały jest przedmiotem badań naukowych. Psychiatra Alan Bauer i jego żona Donna opracowali program terapeutyczny dla tych mężczyzn, którzy chcieliby doświadczać rozkoszy bez końca. Jednak nie ma lekko, bo aby osiągnąć długotrwały orgazm, musisz ćwiczyć. Twoim punktem G jest prostata.

Wystarczy, że będziesz ją masował. Jak? Rytmicznie uciskaj prostatę jednym lub kilkoma palcami, a twoje podniecenie wzrośnie. Odpowiada to pierwszej fazie orgazmu, kiedy nie jest pobudzany odruch wytrysku. To już droga do sukcesu. Świetnym ćwiczeniem jest też „podnoszenie ciężarków” – do wytrysku nie dojdzie, dopóki jądra nie są podniesione.

Kobiecy orgazm: Czy ona udaje?

Potrzebna ci będzie cierpliwość, ale naukowcy zapewniają, że warto. Najpierw spróbuj, siedząc na brzegu krzesła lub stojąc z rozsuniętymi nogami, napinać mięśnie dolnej partii jamy brzusznej, a potem wyczujesz, że coś „się rusza”. Spróbuj osiągnąć ten sam efekt tylko za pomocą mięśni miednicy.

Nie jest to łatwe i z początku trudno ci będzie cokolwiek wyczuć, ale gdy palcami obejmiesz mosznę powyżej jąder oraz delikatnie pociągniesz w dół, poczujesz niewielkie ruchy jąder. Autorzy tej techniki zalecają ćwiczyć tak długo, dopóki nie potrafisz szybko wykonać stu podniesień i opuszczeń jąder. Zapewniają, że warto. Ale jaja!

Zobacz również:
REKLAMA