Jak kochają kobiety: jej seksualny punkt widzenia

Kto najlepiej wie, jak pieścić kobietę? Oczywiście, druga kobieta. Dlatego większość mężczyzn tak kręcą filmy erotyczne z lesbijkami. One po prostu bezbłędnie trafiają w punkt. Zobacz, jakich sztuczek możesz się nauczyć od lesbijek, i zaskocz dzisiaj swoją partnerkę. 

seks, kobieta bart78 2015/shutterstock
fot. shutterstock
Piersi, kobieta Olga Fesko 2015/shutterstock
fot. Olga Fesko 2015/shutterstock

1. Zacznij od centrum

Co robić? Masuj miejsce pomiędzy jej piersiami, używając wierzchu dłoni.

Dlaczego? „Starożytni eksperci od seksu taoistycznego wierzyli, że masaż mostka pobudza jej libido” – mówi Esther Lastique, autorka poradnika „Love Her Right” (Kochaj ją tak jak lubi). Teraz mamy na to inne, bardziej naukowe wytłumaczenie – masaż miejsca pomiędzy piersiami wyzwala produkcję oksytocyny, czyli hormonu przywiązania i miłości. Dzięki temu Twoja partnerka czuje się bardziej rozluźniona, zrelaksowana i śmielsza.

Jak? Przesuwaj dłonią w górę i w dół po jej mostku, zanim przejdziesz do pieszczot piersi. Wierzch dłoni nadaje się do tego najlepiej, bo dotknięcia są lżejsze. Najlepiej to robić w trakcie pieszczot oralnych – radzi Lastique.

 

usta, pocałunek, kobieta conrado 2015/shutterstock
fot. conrado 2015/shutterstock

2. Metoda usta usta

Co robić? Gdy już w nią wszedłeś, nie przestawaj całować ją w usta.

Dlaczego? Lesbijki nie traktują pocałunków jako jednego z elementów gry. One całują się przez cały czas, bo doskonale wiedzą, jakie to jest podniecające. A niestety większość facetów przestaje całować partnerkę, gdy się z nią kocha, bo, jak wiemy, potrafi robić tylko jedną rzecz naraz. Błąd, bo to dodatkowa stymulacja, która pomaga kobietom osiągnąć silniejszy orgazm w krótszym czasie.

Jak? Stosuj lekkie, drażniące pocałunki na samym początku, a potem, już w trakcie samego stosunku, całują ją coraz namiętniej i głębiej. Ale nie naśladuj językiem ruchów penisa. Kobiety tego nienawidzą. 

 

piękna kobieta LuckyImages 2015/shutterstock
fot. LuckyImages 2015/shutterstock

3. Dalej niż nieskończoność

Co robić? Poruszaj biodrami tak, aby zakreślić w powietrzu znak nieskończoności (czyli poziomą ósemkę).

Dlaczego? „Mężczyźni mają skłonność do wykonywania rytmicznych pchnięć w górę i w dół, ruchem tłoka, bo u nich unerwiony jest cały naskórek penisa – mówi Lastique. – A u kobiet najbardziej wrażliwa część pochwy to miejsce okalające samo wejście”. Ruch „nieskończoności” stymuluje najbardziej wrażliwe zakończenia nerwów.

Jak? Najbardziej efektywna jest pozycja od tyłu. Chociaż w pozycji misjonarskiej też może się udać, jeżeli partnerka położy nogi na Twoich ramionach. Jeszcze inny wariant: ona jest na górze i wykonuje magiczny ruch biodrami. 

 

kobieta, erotyka, seks bart78 2015/shutterstock
fot. bart78 2015/shutterstock

4. Seria mocnych pchnięć

Co robić? Wejdź w nią głębiej.

Dlaczego? „Mężczyźni zwykle stosują płytsze pchnięcia – mówi dr Joni Frater, specjalizująca się w terapii związków lesbijskich – mniej więcej do połowy długości pochwy. Jeżeli oglądałeś kiedyś filmy erotyczne przedstawiające lesbijki używające gadżetów (przyznaj się), z pewnością zauważyłeś, że lubią też głębokie pchnięcia”.

Jak? Wprowadź penisa tak głęboko, jak możesz, i zacznij kołysać biodrami. Twoja kość łonowa będzie ocierać się o jej łechtaczkę, co przyspieszy orgazm partnerki. A ponieważ ta pozycja w mniejszym stopniu stymuluje najwrażliwszą część penisa, to z kolei spowolni Twój orgazm. 

 

Jak kochają kobiety: jej seksualny punkt widzenia Pavel Sazonov 2015/shutterstock
fot. Pavel Sazonov 2015/shutterstock

5. Papier – nożyczki – orgazm

Co robić? Użyj palców i poszukaj punktów G, X i Y.

Dlaczego? Samo wprowadzanie palców do pochwy może być bolesne. Skieruj je lepiej na konkretny cel.

Jak? Punkt G znajduje się na przedniej ściance pochwy, jakieś 4-5 centymetrów od wejścia, a po obu jego stronach punkty X i Y. Wprowadź do pochwy dwa palce – wskazujący i środkowy, tak byś mógł drażnić je opuszkami, a następnie otwieraj i zamykaj palce ruchem nożyczek. Nagrodą jest bardzo silny orgazm

 

kobiety, seks, bielizna sassystock 2015/shutterstock
fot. sassystock 2015/shutterstock

6. Powolne okrążanie celu

Co robić? Drażnij okolice łechtaczki.

Dlaczego? Widoczna część łechtaczki to wierzchołek góry lodowej. Składa się również z ukrytych po obu stronach wejścia do pochwy bardzo unerwionych odnóg.

Jak? Wyobraź sobie, że jej łono to tarcza zegara, łechtaczka znajduje się na godzinie dwunastej, a wejście do pochwy na godzinie szóstej.

Zacznij pieścić ją dwoma palcami umieszczonymi na godzinie dziewiątej i trzeciej. Następnie zataczaj palcami kółeczka, zwiększając ucisk na godzinie jedenastej i pierwszej. Kobiety najczęściej doprowadzają się same do orgazmu.

 

REKLAMA