Erotyczny kalendarz MH: wrzesień

Obniżenie temperatury powietrza nie musi oznaczać obniżki temperatury w Twojej sypialni. Oto plan na gorący wrzesień.

Erotyczny kalendarz MH shutterstock.com
Lato się kończy, ale nadal może być gorąco!

Tydzień 1. Czas "kopiącego muła"

Brzmi prostacko, ale uwierz: chciałbyś nim być! Nick Douglas i Penny Slinger, autorzy brawurowego poradnika „Alchemia ekstazy”, radzą wypróbowanie ekstatycznej pozycji o mylącej nazwie „kopiący muł”. To gwarancja ostrego seksu, najgłębszej penetracji i niesamowitych wrażeń dla was obojga. Ona leży na plecach, Ty kładziesz lewą rękę pod jej głowę, a prawą rękę pod jej prawą nogę. „Stosunek odbywa się w rytm podnoszenia i opuszczania głowy partnerki”– tłumaczą autorzy. Wystarczy pokombinować.

Tydzień 2. Nawilżaj się

I to nie tylko dlatego, że woda dobrze działa na cerę. Wspólna kąpiel może być pretekstem do pełnego wrażeń seksu w wodzie. Ułatwione zadanie mają szczęśliwi posiadacze wanny lub jacuzzi. Niezbyt gorąca woda z pianą stwarza idealne warunki do leniwego seksu na mokro. Uwaga: przyda się mata antypoślizgowa. Użytek zrobisz także z prysznica. Wzajemne namydlanie w strumieniach wody jest zabójczo podniecające. Możesz napierać z większą pewnością i siłą niż w wannie.

Tydzień 3. Zaszalej

Mija lato i pora wracać do pracy. Tylko jak zebrać siły i chęci po tak relaksujących wakacjach? Zrób coś ryzykownego lub szalonego. Adrenalina, hormon wydzielany podczas silnych emocji, mobilizuje, a zarazem podnieca. Zapisz się na zajęcia wspinaczki skałkowej albo na kurs spadochronowy. Przetestuj nowy model sportowego auta na torze wyścigowym. Dobre jest wszystko to, od czego mocniej bije serce. Energię, jaką poczujesz pod wpływem przypływu adrenaliny, najefektywniej rozładujesz w łóżku.

Tydzień 4.  Zainspiruj się

Ileż można polegać na własnej kreatywności? No właśnie, zrób sobie przerwę i poszukaj inspiracji w filmach.Wspólnie obejrzyjcie zestaw najbardziej doniosłych scen erotycznych w historii kina i już jest zajęcie na kolejny tydzień. Godne polecenia: „9 i pół tygodnia”, „Nagi instynkt”, „Dzika orchidea”, „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy”, „Ostatnie tango w Paryżu”, „Fortepian”, „Fatalne zauroczenie”, „Skaza”. 

Zobacz również:
REKLAMA