Doktorat z seksu: 6 lekcji sztuki kochania

Chcesz być prymusem z seksu? Zostań studentem Prywatnego Instytutu Sztuki Kochania MH - najlepszej szkoły tylko dla dorosłych. Uwaga, pierwsze kolokwium czeka Cię już tej nocy, a sesja egzaminacyjna trwa przez cały rok!

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
Shutterstock.com

 1.

Fantazje seksualne: podstawy programowe z psychologii

Temat: Badanie jej głęboko skrywanych pragnień (może być na kozetce).

Przestrasz ją: Filmy to świetne wprowadzenie do seksu, ale zamiast pornosa, obejrzyjcie jakiś horror. A oto dlaczego: dziwnym trafem nasze poplątane zwoje mózgowe mogą czasami błędnie zinterpretować strach jako namiętność. Jeśli razem oglądacie ten film, istnieje duża szansa, że to Ty staniesz się jej obiektem. Oby!

Uwiedź jej podświadomość: "Jednym z lepszych sposobów na uwiedzenie dopiero co poznanej kobiety jest odkrycie przed nią własnego czułego miejsca - twierdzi David Gives z Centrum Studiów Niewerbalnych. - Łatwym i niewerbalnym sposobem na zrobienie tego jest pokazanie miejsca na szyi tuż pod jabłkiem Adama".

Pewne pozycje są po prostu lepsze dla niektórych par. Decydują o tym np. typ budowy partnerów, ich preferencje i to, czy lubicie patrzeć na to, co robi partner lub partnerka, czy też nie.

Gives twierdzi, że mężczyźni noszący rozpięte koszule i wycięcia w szpic, które odkrywają tę część szyi, podświadomie wysyłają przekaz, że są otwarci i przystępni - w przeciwieństwie do tych, którzy lubią ciasno zapięte kołnierzyki i krawaty.

Wykorzystaj jej fantazje: Z niedawnych badań wynika, że kobiety fantazjują na temat seksu dwa razy częściej niż mężczyźni. Dlaczego więc nie rzuca się na Ciebie za każdym razem, kiedy Cię zobaczy? Ponieważ w przeciwieństwie do Twoich fantazji, klarownych jak bulion mamusi, erotyczne marzenia kobiet są jak przydługie scenariusze brazylijskich oper mydlanych.

Możesz ją skłonić do działania, podrzucając odpowiedni scenariusz. Na przykład: "Zawsze podobały mi się te krótkie fartuszki pokojówek we francuskich filmach". Całe godziny będzie marzyć, że jest pokojówką zakochaną w swoim pracodawcy, przystojnym i dobrym baronie (oczywiście, odpowiednio bogatym) i może z powodu braku prawdziwego barona w jego roli obsadzi Ciebie.

Strzeż się przed bigamią: Kochasz Basię i seks z nią jest świetny. Ale mieszkasz z Kasią i seks z nią jest, no..., też świetny. Na początku podobała Ci się ta sytuacja, ale ostatnio zrobiłeś się spięty i drażliwy - straciłeś nawet zapał do seksu. Jak to możliwe?

To proste! Mężczyźni, podobnie jak kobiety, podlegają cyklom hormonalnym. Ponieważ cykle kobiet zaznaczają się znacznie wyraźniej niż cykle mężczyzn, nasze cykle upodabniają się do rytmu naszych partnerek. Jeśli dodasz do tego hormony innej kobiety, z którą się spotykasz, i jej zupełnie inny cykl, otrzymasz nieszczęsnego bigamistę z rozregulowanym systemem hormonalnym.

Co gorsza, wyrzuty sumienia, które odczuwasz w związku ze zdradą (nie jesteś w końcu takim bezdusznym draniem), mogą doprowadzić do lęku przed niesprostaniem wymogom chwili, a nawet do prawdziwych problemów z erekcją. Jest tylko jedna rada - poprzestań na jednej.

Zresetuj jej pamięć: Lekarze z Uniwersytetu Johns Hopkins odkryli, że duża dawka seksu może wywołać pewną formę amnezji - niezdolność do tworzenia nowych wspomnień - nawet do 12 godzin po. Powodem jest uaktywnienie układu nerwowego Valsava, ale nie musisz uczyć się tej trudnej nazwy na pamięć. Bardziej przyda Ci się informacja, że cokolwiek jej teraz powiesz, równie dobrze mógłbyś powiedzieć jej kotu.

seks, kobieta 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Wniosek? Zapewnij jej w łóżku doznania, których - nomen omen - nie zapomni, a będziesz mógł bezkarnie poćwiczyć oświadczyny, przyznać się do fascynacji garderobą starszej siostry albo wytłumaczyć, że nie możesz iść na przyjęcie z okazji urodzin jej matki, bo umówiłeś się z kolegami na karty.

Zahipnotyzuj ją: Chcesz doprowadzić ją do szaleństwa? Kiedy się kochacie, patrz jej prosto w oczy zamiast od razu chować głowę tam, gdzie wiesz. Działaj i dokładnie wypytuj, co podoba się jej bardziej, a co mniej. Połączenie kontaktu wzrokowego i rozmowy podczas kochania się niesamowicie podnieca kobiety. Większość mężczyzn tego nie robi. Kto spróbuje, ten zostanie prymusem w szkole seksu.

 2.

Orgazm: podstawy programowe z geografii

Temat: Zdobywanie szczytów. Penetrowanie dolin. Ochrona mokradeł.

Odkryj sekret dwóch szczytów: Uczeni z Austrii (ci pewnie wiedzą, co mówią, w końcu to kraj alpejski) odkryli, że dotykanie północnej część piersi, zlokalizowanej mniej więcej między godziną 10 a 2, regionu tak często przez nas zaniedbywanego, działa na kobiety bardziej podniecająco niż pieszczenie ich brodawek.

Przeprowadź rozpoznanie, lekko całując i delikatnie masując pierś. Wykorzystaj do tego wypukłą część dłoni tuż przy nadgarstku, nie palce. Dłoń zapewnia równomierniej rozłożony nacisk.

Walcz z chorobą lokomocyjną: Może nie uwierzysz, ale część kobiet nie lubi uprawiać miłości francuskiej z powodu... odruchu wymiotnego. Nie, nie na Twój widok, tylko skutkiem drażnienia górnej części podniebienia. Jest na to sposób - uciśnij P6. Gdzie jest tajemniczy region P6?

Na pewno nie tam, gdzie myślisz. Połóż złączone trzy pierwsze palce prawej ręki na wewnętrznej stronie jej nadgarstka. Przyciśnij palce do nadgarstka, kiedy ona Ci to robi, a wszyscy będą zadowoleni.

Trzymaj kierunek: Nawet kiedy jesteś obrócony do góry nogami, zdezorientowany i kompletnie zagubiony podczas miłosnych zapasów, zawsze możesz odnaleźć właściwy szlak, próbując podczas stosunku kierować koniec penisa na jej pępek. Wagina jest tak umiejscowiona, że znajdziesz się blisko punktu G - kłębka nerwów wewnątrz waginy, który działa jak katalizator orgazmu.

Przypomnij sobie ze szkoły, że epicentrum trzęsienia Ziemi jest często bardzo daleko od jego źródła we wnętrzu Ziemi: "Niektórym kobietom do osiągnięcia orgazmu wystarcza pocieranie stóp" - twierdzi Bob Schwarz, seksuolog i autor "Jednogodzinnego orgazmu".

Kobieta, seks shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Żeby dowiedzieć się, czy Twoja partnerka należy do tej grupy, zrób co następuje: weź na dłonie trochę oliwki kosmetycznej i bardzo wolno wcieraj ją w sklepienie jej stopy, poruszając się tam i z powrotem od kłębu do pięty.

Zwróć uwagę na palec środkowy - u niektórych ludzi ma on bezpośrednie połączenie nerwowe z genitaliami. Nie uciskaj za mocno, żeby nie powodować bólu, ani za lekko, żeby nie łaskotać.

 3.

Pozycje seksualne: podstawy programowe z matematyki

Temat: Figury i ich pozycje.

Uczeni z Austrii odkryli, że dotykanie północnej części piersi (zlokalizowanej mniej więcej między godz. 10 a 2) działa na kobiety bardziej podniecająco niż pieszczenie brodawek.

Zwielokrotnij swoją satysfakcję: Spróbuj zwielokrotnić swoje orgazmy. Możesz się tego nauczyć, ale wymaga to ćwiczeń. Doprowadź się na skraj orgazmu, a potem spróbuj wycofać. Powtórz trzy razy, zanim w końcu pozwolisz sobie na orgazm. Po jakimś czasie będziesz w stanie odczuwać orgazm - przyspieszone tętno, fale euforii i odprężenia - bez wytrysku. W ten sposób będziesz odpowiednio napięty tam, gdzie trzeba, i gotowy do dalszej akcji.

Zrekonfiguruj geometrię w sypialni: Niektóre pozycje są po prostu lepsze dla niektórych par. Zależy to od typu budowy partnerów, ich preferencji i tego, czy lubicie widzieć to, co robi partner/ partnerka, czy nie. Wypróbuj jedną (lub wszystkie) z poniższych (pro)pozycji.

1. Od 0 do 10 stopni

Sprawdza się świetnie, jeśli jesteś dużo wyższy lub niższy oraz gdy partnerka jest w zaawansowanej ciąży. Kobieta powinna leżeć na plecach, Ty na boku obok niej. Jeśli jesteś praworęczny, połóż się na lewym boku. Kobieta podnosi prawą nogę, ty wkładasz swoją prawą nogę między jej nogi i wchodzisz w nią z boku.

2. 90 stopni

Jeśli marzysz o głębszej penetracji, ułóż kobietę na sobie. Partnerka może wtedy kontrolować głębokość i wykorzystywać ręce, żeby poruszać się w górę i w dół.

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

3. 120 stopni

Jeśli chcesz dosięgnąć jej punktu G, wciąż najlepszy jest seks od tyłu. Wypróbuj tę odmian ę: poproś, żeby ułożyła się na kolanach i łokciach, tak żeby jej pośladki powędrowały do góry. Uklęknij albo przykucnij i wejdź w nią od tyłu. Kobieta kontroluje sytuację, poruszając się do przodu, do tyłu i kołysząc biodrami.

4. 180 stopni

Pozycja 69 jest świetna, ale tylko jeśli jesteście mniej więcej równego wzrostu. Wypróbuj nowinkę: ułóżcie się na boku w standardowej pozycji 69, niech kobieta podniesie nogę, a ty wygnij tułów w kształt litery C. To pomoże, jeśli jesteś wyższy.

 4.

Trening a sprawność seksualna: podstawy programowe z wychowania fizycznego

Tematy: Trening w sypialni. Miłosne zapasy. Zabawy z piłką.

Rozgrzewka: A oto fakt naukowy, udowodniony przez ludzi z Uniwersytetu Kalifornia: mężczyźni, którzy ćwiczą trzy razy w tygodniu, uprawiają seks trzy razy częściej - i są w tym lepsi - niż mężczyźni, którzy nie ćwiczą.

Zostań osobistym trenerem: Przekonaj ją, żeby seks traktowała jak rodzaj ćwiczeń. Potem przekonaj ją, że będzie lepiej wyglądać i lepiej się czuć, jeśli wysili się trochę i poćwiczy na Twoich przyrządach. Badania dowodzą, że satysfakcja z seksu jest większa w związkach, w których kobiety regularnie inicjują seks.

Zrzuć kilogramy, jeśli chcesz zachować centymetry: Wiesz już, że nadwaga szkodzi Twojemu sercu, ale pewnie zaskoczy Cię informacja, że dodatkowe kilogramy szkodzą też Twojemu penisowi - po prostu go skracają. Przybierając na wadze 7 kg, tracisz ponad centymetr.

A oto dlaczego: warstwa tłuszczu, która chroni podbrzusze mężczyzny, w miarę przybierania na wadze dokonuje kolejnych podbojów i w końcu pokrywa też podstawę Twojej tajnej broni, co sprawia, że penis zaczyna wydawać się mniejszy niż poprzednio.

Popracuj nad mięśniami: Mówiąc ściśle, penis nie jest mięśniem. Ale naukowcy z uniwersytetu w Mediolanie zauważyli, że silniejsze mięśnie miednicy pozwalają na mocniejszą erekcję. Żeby je wzmocnić, poćwicz napinanie mięśni, które czasem wykorzystujesz, kiedy chce Ci się sikać, ale nie ma gdzie.

To proste ćwiczenie, które możesz wykonywać wszędzie, i kiedy Ci się tylko przypomni. Możesz ustalić jakiś plan, np. za każdym razem kiedy dostaniesz w pracy e-maila wykonaj sześć szybkich skurczów. Przytrzymaj ostatni przez pięć sekund. Jeśli prowadzisz ożywioną korespondencję, może zostaniesz prawdziwym mięśniakiem.

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Okazuje się, że Twój wyjątkowo mocny, miętowy oddech w czasie seksu oralnego może ją doprowadzić do wyjątkowo intensywnych orgazmów.
 5.

Chemia seksu: podstawy programowe nauk przyrodniczych

Tematy: Chemia seksu. Fizyka pożądania.

Skuś ją chemią: Nie podobają Ci się kobiety, które nie rozstają się z gumą do żucia? Trudno o większy błąd. Zwłaszcza jeśli jej ulubionym smakiem jest mięta, a Twoją ulubioną zabawą miłość francuska.

A oto dlaczego: błona śluzowa pokrywająca główkę penisa przepuszcza miętę, dzięki czemu odczuwasz przyjemny i podniecający chłód. Nie koniec na tym. Jest też coś i dla niej. Okazuje się że Twój wyjątkowo mocny miętowy oddech w czasie seksu oralnego może i ją doprowadzić do wyjątkowo mocnego orgazmu.

Zostań panem grawitacji: "Tuż przed wytryskiem jądra unoszą się jak podwozie samolotu, żeby dać więcej mocy przed startem. Aby jeszcze bardziej podać je ku górze, partnerka powinna delikatnie dłonią podnosić jądra tuż przed wytryskiem. To Cię jeszcze bardziej podnieci, a sam orgazm będzie intensywniejszy" - obiecuje Bob Schwartz.

Niech pokocha próżnię: Następnym razem, kiedy będziecie się kochać w pozycji 69, nie poprzestawaj - jak większość facetów - na pracy językiem, dodaj do tego ssanie. "Ssanie łechtaczki i warg sromowych daje wyjątkowe doznania, więc w porównaniu ze zwykłym tarciem może prowadzić do częstszych i lepszych orgazmów" - twierdzi Schwartz.

Seksoaromatoterapia: Badania przeprowadzone w Centrum Studiów Niewerbalnych w USA ujawniły cztery główne zapachy, które podniecają kobiety. Przypominają one nieco różne hormony seksu, więc nawet jeśli pomyśli, że jesteś trochę zboczony, w sumie Ci się to opłaci. Zawiąż jej oczy (jeśli lubi się bawić), a potem wolno podsuń jej pod nos wszystkie seksowne zapachy. Trzymaj się podanej poniżej kolejności, a zobaczysz ze zdziwieniem, jak to działa.

  • próbka winylu (lub czegokolwiek co przypomina "zapach nowego samochodu")
  • piłeczka kauczukowa
  • Twoja kurtka skórzana
  • nowiutki banknot 10-złotowy (powiedz jej, że to 200 zł, nie zauważy różnicy, przecież ma zawiązane oczy).
Seks wysokiego ryzyka shutterstock.com
Shutterstock.com

 6.

Komunikacja a seks: podstawy programowe z komunikacji

Tematy: Zaliczenie ustne.

Niech sobie poczyta: Kobiety zwykle bardziej się podniecają, gdy czytają erotyczne teksty niż gdy oglądają erotyczne obrazki - to dlatego nie chce z Tobą oglądać kolejnej porcji sprośności nadesłanych przez niezmordowanych kumpli. Ale możesz to obrócić na swoją korzyść. 15 minut odpowiedniej lektury może zastąpić 15 minut gry wstępnej.

Poproś, by ubrała się w coś seksownego i podrzuć jej jakiś pikantny fragment z Henry Millera (wygodne, bo nie trzeba długo szukać, niepikantnych chyba w ogóle tam nie ma) albo zwykłego Harlequina, jeśli masz bliżej do kiosku niż do biblioteki.

Powiedz to głośno: Istnieje biologiczny związek między hałasem a seksem. Okazuje się, że malutka część ucha, zwana woreczkiem (sacculus) i znajdująca się w tzw. błędniku błoniastym, jest stymulowana przez głośne hałasy. Pobudzona, wysyła sygnał do ośrodka przyjemności w mózgu, dzięki czemu odczuwasz przyjemność.

Zamiast więc szeptać jej do ucha różne sprośności, powiedz je na głos normalnym tonem. Niech Twoje usta ocierają się o jej ucho, kiedy świntuszysz. Dla niej będzie to głośno, ponieważ jesteś bardzo blisko, a poza tym spodoba jej się dotyk Twoich ust.

Nie używaj zbyt wyszukanego słownictwa: Z eksperymentu, w którym brało udział 1500 kobiet, wynika, że kobiece preferencje względem mężczyzn pozostawały takie same - bez względu na to, czy ich rozmówcą był Bruce Lee, czy Spike Lee. Skoro więc Twoje szanse nie wzrosną nawet gdybyś zaczął mówić sonetami Szekspira, nie przejmuj się, jeśli na usta cisną Ci się tylko monosylaby.

Poświntusz w miejscach publicznych: Jeśli powiesz jej otwarcie i bez niedomówień, co chciałbyś z nią robić dziś w nocy i jeśli właśnie robicie zakupy w Tesco, masz większą szansę, że naprawdę do tego dojdzie. Dlaczego?

Mówienie o seksie w miejscu publicznym jest podwójnie podniecające. Sama wzmianka powoduje przyspieszone bicie serca i poruszenie, które często kończą się prawdziwym świntuszeniem, już w domowym zaciszu. Aha, nie bierzemy odpowiedzialności, jeżeli wyskoczysz z takim tekstem do ekspedientki lub do nieznajomej pani w kolejce przed Tobą.

MH 10/06

Zobacz również:
REKLAMA