Czy umiesz uwodzić? [TEST MH]

Poddaj się naszemu testowi i sprawdź, czy masz w sobie prawdziwy uwodzicielski potencjał, czy też Twoje przekonanie, że jesteś urodzonym Don Juanem, jest z gruntu fałszywe. Bez obaw, jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć.

Uwodzenie, podryw, erotyka
Uwodzenie to umiejętność jak każda inna. Można się jej nauczyć.

Test jest krótki, składa się z zaledwie 6 pytań. Zapamiętaj lub zapisz na kartce, jakich odpowiedzi udzieliłeś - na końcu dowiesz się, jak duże są Twoje szanse na to, że zrobisz na każdej kobiecie piorunujące wrażenie.

1. Jest sobotni ranek. A Ty gdzie jesteś?

A. Pracuję jako wolontariusz w szpitalu onkologicznym
B. Oglądam poranny program w TV z moją kobietą
C. Właśnie się ocknąłem na podłodze w łazience po wczorajszym ostrym wieczorze

Wbrew temu, co sądzą niektórzy cynicy, szlachetność i bezinteresowność nie są cechami, które skazują faceta na wymarcie. Przeciwnie. Większość kobiet deklaruje, że nic tak nie odrzuca ich od facetów, jak męski egoizm i niedostrzeganie niczego oprócz własnego pępka. Poza tym, bezinteresowna praca na rzecz innych procentuje. Tacy ludzie są zdrowsi, szczęśliwsi i lepiej znoszą stresy. Wolontariat to dobre miejsce, żeby poznawać innych ludzi (w tym, oczywiście, miłe kobiety).

2. Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Co widzisz?

A. Wojskowy porządek. Czysto, schludnie, żadna inspekcja nie mogłaby się przyczepić
B. Nie jest źle. Sam nie sprzątam, ale jest siła, która przychodzi co dwa tygodnie i odgruzowuje
C. Nie jest najlepiej. Ale sprawy zaszły już tak daleko, że jedyną metodą zrobienia porządku byłby napalm

90% kobiet zadeklarowało w badaniach, że nic ich tak nie zraża do mężczyzn, jak niechlujstwo. Nie ma nic uroczego w brudnych gaciach leżących na podłodze w łazience. A już unoszący się w mieszkaniu zapach skarpet i starych popielniczek skazuje Cię na zasłużoną samowystarczalność seksualną. No, ktoś Ci to musiał wreszcie powiedzieć. Jeżeli sam nie masz czasu (chociaż to bzdura, regularne dbanie o porządek nie zajmuje wcale dużo czasu), to daj zarobić jakiejś osobie, która będzie dbała o Twoje mieszkanie za 5-7 zł za godzinę.

3. Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro? Tylko bądź uczciwy.

A. Dobrze zbudowanego faceta
B. Trochę za dużo ciała
C. Uczciwie mówiąc, zapuściłem się

Przykro nam. Nie znamy ani jednego tłustego i jednocześnie seksownego faceta. Grubas może być szalenie sympatyczny, może być zabawny, ale kobietom raczej nie skojarzy się z demonem seksu. Trudno. Musisz coś z tym zrobić, jeżeli nie chcesz przejść do kategorii "Misiek". Naukowcy widzą ścisłą korelację pomiędzy utratą wagi a poprawą życia seksualnego.

4. Razem z partnerką siedzicie na kanapie i oglądacie TV. Ty:

A. ...zastanawiasz się, dlaczego ona tak lubi ten "Taniec z gwiazdami"
B. ...na przemian wkładasz i wyciągasz baterie z pilota
C. ...przerzucasz się z kanału na kanał, jednocześnie obgryzając paznokcie i zgniatając puszki po piwie

Naukowcy z Uniwersytetu w Louisville w Kentucky zbadali, że brak kontroli jednego z partnerów nad własnymi złymi nawykami to jedna z poważniejszych przyczyn kryzysów w związku. Prof. Michael Cunningham porównuje złe nawyki z alergenem, na który reakcja staje się coraz silniejsza. Jeżeli partnerka ma okazję często obserwować Twoje obgryzanie paznokci, nie licz, że zobojętnieje i przestanie to zauważać. Wręcz przeciwnie. Jej niechęć stanie się coraz silniejsza, a reakcje coraz gwałtowniejsze.

Przeczytaj też: Trening uwodzenia

5. Twoja partnerka wysłała cię do sklepu po jakieś owoce, a zapowiada się dzisiaj gorąca noc. Co wybierzesz?

A. Banany
B. Granaty
C. Czy placek z owocami też się liczy?

Granaty i seks to dobre połączenie, ponieważ zawierają mnóstwo witaminy E (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania gruczołów płciowych) oraz mnóstwo antyoksydantów, które pomagają zachować młodzieńczą sprawność seksualną przez lata. Jednak pierwsze miejsce w tej konkurencji zajmują banany, gdyż dadzą Ci mnóstwo łatwo przyswajalnej energii na całą noc.

6. Twoja partnerka skarży się na kłopoty w pracy. Co robisz w takiej sytuacji?

A. Proszę, żeby mi opowiedziała całą historię dokładnie i staram się poprawić jej humor
B. Mówię jej, co powinna zrobić
C. Mówię jej, żeby nie psuła nastroju narzekaniem. Każdy ma jakieś problemy, nie?

Czego kobieta oczekuje od mężczyzny w sytuacji, kiedy przeżywa jakieś problemy? To proste - emocjonalnego wsparcia. W praktyce oznacza to umiejętność uważnego wysłuchania całej historii (nawet jeśli się powtarza, a opowiadanie jest nieco chaotyczne), zadanie kilku pytań o szczegóły oraz pocieszenie jej i okazanie, że stoisz po jej stronie. Kobieta nie oczekuje w takiej sytuacji porady, co powinna zrobić, ani krytyki, że źle się zachowała. A już najgorsze, co można zrobić, to zlekceważyć jej problem. Takie zachowanie to gwóźdź do trumny związku.

Odpowiedzi:

Większość A
Nie kłamiesz? To niemożliwe, żebyś był takim ideałem. Jesteś opiekuńczy, czuły, odpowiedzialny, szlachetny. No i przystojny! Kobiety twierdzą, że nie ma już takich facetów. Pokaż się światu, niech zobaczą, że są w błędzie!

Większość B
Balansujesz na cienkiej granicy między męskim wdziękiem a męskim egoizmem. Kobiety nie wymagają od nas cudów. Bycie seksownym polega równie ż na umiejętności okazania jej zainteresowania.

Większość C
Przykra wiadomość - spędzisz życie samotnie, chyba że sobie kupisz do towarzystwa żółwia albo jakieś inne mało wymagające stworzenie, bo pies też oczekuje od swojego pana troski i opieki.

MH 10/2006

Zobacz również:
REKLAMA