Czy ona ma ochotę na wakacyjną zdradę?

Wakacyjne rozluźnienie sprzyja zawieraniu nowych znajomości, które często kończą się seksem. Rozmarzyłeś się? To zejdź na ziemię, bo na Twoją dziewczynę pewnie też działa urlopowy szał. Sprawdź, czy Twoja dziewczyna ma ochotę na skok w bok.

wakacyjna zdrada Ben Riggott/Corbis Outline
fot. Ben Riggott/Corbis Outline

1. Ogląda romanse częściej niż zwykle

Ciągle włącza "Pamiętnik albo inne filmy z tym palantem Ryanem Goslingiem? A co dziwniejsze, wcale nie zmusza Cię, abyś je oglądał razem z nią? Niby jeden problem z głowy, ale coś się tu nie zgadza... O co chodzi? W ten sposób objawia się jej tęsknota za naprawdę wielkim uczuciem. Takim, jakiego Ty (palancie jeden!) nie możesz jej dać.

2. Wygląda seksowniej, a Tobie podoba się w dresie

Fakt - trudno chodzić w golfie, kiedy temperatura za oknem oscyluje wokół 30 °C. Jeśli jednak nawet Ty widzisz wyraźnie, że zaczęła ubierać się bardziej wyzywająco niż zwykle, to coś może być na rzeczy. Być może poznała kogoś, kto odkrył w niej demona seksu. Albo dopiero zamierza.

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

3. Chce żebyś się zmienił, a wcześniej jej pasowałeś

Kobiety zdradzają, kiedy coś w związku szwankuje. Zanim jednak się na to zdecydują, najczęściej próbują naprawić to, co ich zdaniem nie gra. I chcą Ci o tym zakomunikować. Jeśli coraz częściej słyszysz, że musicie więcej czasu spędzać razem albo że chciałaby gdzieś wyjechać tylko z Tobą, pakuj walizki i ciesz się, że możesz mieć ją na oku podczas urlopu.

4. Często Cię oskarża bez żadnego powodu

Jeśli często okazuje zazdrość, może to oznaczać, że mniej lub bardziej świadomie przerzuca na Ciebie swoje uczucia. Jej nagła utrata zaufania do Ciebie często świadczy o tym, że sama przestała sobie ufać.

Seks, erotyka shutterstock.com
fot. shutterstock.com

5. Jest bardziej czuła, oby tylko dla Ciebie...

Po okresie ciągłych kłótni nagle zrobiła się urocza i kochana? A nie zbiegło się to w czasie z jej powrotem z samotnego urlopu? Może zaszalała w Egipcie, a teraz ma wyrzuty sumienia i chce Ci jakoś wynagrodzić swój romans?

Fakt

Uważaj, gdzie Twoja kobieta wybiera się na samotny urlop. Największym powodzeniem wśród zwolenników wakacyjnego seksu cieszą się Dąbki - wybrało je aż 21% ankietowanych. 5% wybrałoby na wakacyjny seks Półwysep Helski, a 8% - Międzyzdroje. Nieco mniej, bo 6%, zdradzałoby Cię w Zakopanem. Tylko 1% mniej pojechałoby w tym celu do Gdańska, Gdyni lub Sopotu. 

MH 07/2014

 

Zobacz również:
REKLAMA