Czy ona chce seksu - 4 pewne sygnały

Jak normalny facet ma się zorientować, co siedzi w głowie kobiety? Jest wieczór. Sprawy, według Ciebie, przybierają interesujący obrót, rozmowa i gesty stają się coraz bardziej erotyczne, ale czy ona naprawdę jest gotowa na seks? A może tylko Cię podpuszcza? Jak to sprawdzić?

seks, erotyka, uwodzenie
Jeśli ona jest w samej bieliźnie - masz już pewność. Na wcześniejszych etapach nie jest tak łatwo. Dlatego naucz się czytać sygnały.

Czy ona ma ochotę na seks?

Jeżeli ona jest gotowa spędzić z Tobą tę noc, to najprawdopodobniej podjęła tę decyzję jeszcze przed wyjściem z domu. To nie dzieje się u kobiet tak spontanicznie, jak myślisz. One muszą najpierw się przygotować – staranna depilacja, samoopalacz, balsam do ciała, perfumy w odpowiednich miejscach. No, i oczywiście wybór seksownej bielizny.

Nie dostrzegasz tego? Ależ z pewnością dostrzegasz - dekolt głębszy niż zwykle, a w nim skrawek koronkowej bielizny. I zapach perfum intensywniejszy niż zwykle. A jeśli jeszcze nie jesteś pewien, właściwy trop podsunie Ci ona - w rozmowie na tematy związane z seksem.

Dla zaawansowanych: Jak uwieść kobietę marzeń?

Czy to już czas na nagość?

No, wreszcie! Przyciągasz ją do siebie, całujecie się i wydawałoby się, że to dobry wstęp do kolejnych posunięć. Ale czy na pewno ona chce, żebyś teraz zaczął ją rozbierać? Zapytaj: "Zdejmiesz moją koszulę?" Jeżeli nie zareaguje, prawdopodobnie nie chce również, abyś zaczął ją rozbierać. Pieść ją przez ubranie, koncentrując sie na twarzy, ramionach i piersiach, a po kilku minutach wsuń dłoń pod jej bluzkę. Jeżeli nie zaprotestuje - droga wolna!

Jeżeli ona jest gotowa spędzić z Tobą tę noc, to zapewne podjęła tę decyzję przed wyjściem z domu. To nie dzieje się u kobiet tak spontanicznie, jak myślisz.

Czy możesz zejść w dół?

Kłopot z tym pierwszym razem polega na tym, że nie masz żadnych wskazówek, jak daleko możesz się posunąć. I głupio Ci zapytać wprost o różne istotne sprawy – na przykład, jaki ona ma stosunek do seksu oralnego. I czy możesz jej właśnie w tej chwili to zrobić.

Dla wielu kobiet pieszczoty oralne są bardziej intymne niż sam stosunek i warto podejść do tematu z wyczuciem. Pieszcząc ją, schodź powoli w dół jej ciała. Piersi, brzuch, biodra. Jeżeli nie napotykasz przeszkody w postaci jej ręki, możesz śmiało dążyć do celu. I oczywiście czekać na rewanż.

Przy okazji – czy wiesz, że sok z ananasów poprawia smak spermy? Partnerkę natomiast poczęstuj zielonym jabłkiem. Będzie Ci lepiej smakować.

Czy ona lubi eksperymentować?

Lepiej nie wyciągaj kajdanek w trakcie gry wstępnej. Jej gotowość do eksperymentów najpierw wybadaj w rozmowie. Najbezpieczniej będzie omówić życie seksualne jakiegoś wymyślonego kolegi. Powiedzmy, że prosił Cię o radę, a ty pytasz ją, bo sam nie wiesz, co poradzić koledze. Ona wie, że to kit, ale łatwiej jej w taki sposób powiedzieć o swoich upodobaniach  

Men's Health 12/2006

Zobacz również:
REKLAMA