Czy najbardziej męskim kochankiem jest łysy Włoch? [Shorty MH]

Odpowiedź na to pytanie może być niezwykle istotna dla wszystkich studentek wylatujących na Erazmusa do słonecznej Italii oraz pań, których partnerzy szybko tracą włosy na głowie. Niekoniecznie przez nie.

Teza: Włosi są najlepszymi kochankami.

Diagnoza – fałsz.

Rasy południa Europy wykazują typ urody powszechnie uważany za atrakcyjny i kojarzony z temperamentem. Czarne włosy, ciemniejsza karnacja, mocny zarost i gwałtowność charakteru – prawdziwy latin lover ze snów. W roli eksperta – Durex (www.durex.pl), potentat w produkcji prezerwatyw, i jego raport o zachowaniach seksualnych różnych narodów.

We wszystkich kategoriach, m.in. inicjacji, liczby partnerów, częstotliwości stosunków, przodują bezapelacyjnie Amerykanie, ale Włochów biją też Francuzi, Chorwaci, Niemcy, Kanadyjczycy, Australijczycy i parę innych nacji. My niestety nie.

Teza: Łysiejący mężczyźni mają większy temperament i są bardziej seksy.

Diagnoza – fałsz.

Sex-appeal i jego odbiór – mówi dermatolog dr T. Kołodziej – jest sprawą trudno mierzalną, ale męskie łysienie już owszem. Powoduje je testosteron – męski hormon płciowy – ale, uwaga, wcale niekoniecznie jego nadprodukcja. Samo łysienie nie czyni z mężczyzny macho; może po prostu dowodzić, że skóra jego czaszki jest na działanie testosteronu bardziej podatna. Ewentualny wyjątek można by zrobić dla niegdysiejszych brunetów o silnym zaroście, jednak bez uogólniania na wszystkich łysiejących mężczyzn.

Zobacz również:
REKLAMA