95 patentów na lepszy seks

Inni znają sztuczki, my mamy sposoby. Skuteczne i potwierdzone naukowo. Dzięki nim czeka Cię kilkadziesiąt naprawdę gorących nocy. Dowiedz się, co ją podnieca, co lubi i zostań kochankiem doskonałym. 95 patentów do wykucia na blachę. Do dzieła.

seksowna kobieta fot. Nina Buday 2015/shutterstock.com
fot. Nina Buday 2015/shutterstock.com

Mowa ciała

Delikatne sygnały, które zdradzają, że ona ma na to ochotę. 

1. Brwi

Jeśli będzie się w Ciebie wpatrywała (1-3 s) i do tego podniesie delikatnie brwi, bierz się do działania. (Social Issues Research Centre)

2. Źrenice

Odrobinę powiększone świadczą o pobudzeniu. Jeśli pijecie alkohol, może to być jednak działanie trunku. (Cornell University)

3. Uszy

Jeśli przechyla głowę w Twoją stronę, to znaczy, że uważnie Cię słucha. Powiedz coś dowcipnego, one to lubią. (D’Annunzio University)

4. Nogi

Skrzyżowała je? Nie ma na Ciebie ochoty. Jej stopy ustawiają się w Twoją stronę? Jesteś na dobrej drodze. (profesor Geoff Beattie)

Seksjedzenie

Paliwo do naprawdę ostrej jazdy. 

5. Łyżeczka macy

Adyjska roślina (nie żydowski chleb) podkręci Twoje libido.

6. 75 g przekąski z orzechów włoskich

Przysłuży się Twojemu nasieniu.

7. Zjedzcie razem pół tabliczki czekolady

Pobudzi układ nagrody w jej mózgu i zwiększy szansę na orgazm.

8. Kiwi albo czerwona papryka

Poprawiają jakość spermy.

9. Jabłecznik

Dziwne, ale prawdziwe – zapach jabłecznika działa pobudzająco. Może czas na wspólne wypieki?

10. Ostrygi

Są bogate w aminokwasy, które sprawią, że szybko będziesz miał ochotę na powtórkę.

Czas seksu (11-22)

Bo najważniejsze jest wyczucie chwili. 

21 dni... wystarczy, żeby zbudować emocjonalną więź, która sprawi, że pierwszy raz będzie bardziej satysfakcjonujący. ("Journal of Sex Research")

1 dzień... Waszej znajomości to nie jest dobry czas na seks. Chyba że chcesz, aby wasza znajomość skończyła się tak szybko, jak się zaczęła...

23:55... to idealna pora na małe szaleństwo. Najlepiej w piątek albo sobotę – twierdzą naukowcy. Jakbyśmy tego nie wiedzieli... (University of Texas)

20 minut... gry wstępnej potrzebuje przeciętna kobieta, żeby dojść do orgazmu. Inaczej jest to trzy razy trudniejsze. ("Archives of Sexual Behavior")

480 sekund... to zadowalająca długość stosunku dla was obojga. One lubią to robić przez 7-11 minut, my od 3 do 8. Aby pomóc jej dotrzeć na szczyt, puść w tle szybszą piosenkę. (Behrend College)

2 minuty po… to dobry moment, by powiedzieć, jak było Ci dobrze. Pary, które rozmawiają o seksie, bardziej się nim cieszą. (Cleveland State University)

O 20 minut... przedłużysz stosunek, jeśli kwadrans wcześniej będziesz się masturbował. (Holistic Medical Clinic)

4 minuty po... kobiety są zdecydowanie chętniejsze do całowania. Odwzajemnij te pieszczoty, a wyraźnie zwiększysz szansę na dogrywkę. (University AT Albany)

8 godzin... snu i kolejna porcja wrażeń? Jest szansa, jeśli tylko zaśniecie przytuleni. To obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) we krwi. (Northwestern University)

2 noce... odpoczynku od siebie dobrze wam zrobią, jeśli ona ostatnio nie dochodziła do orgazmu. (University of Florence)

2 tygodnie... od jej ostatniego okresu to moment, w którym najłatwiej namówić ją na jakieś perwersyjne szaleństwo. ("Hormones and Behavior Study")

Teraz... czas spojrzeć prawdzie w oczy. 93% kobiet jest zadowolonych ze zwykłego seksu. ("The Journal of Sex Research") 

Seks i chemia (23-28)

  • Kochajcie się nie tylko w sypialni, ale i w kuchni czy salonie. To podniesie jej poziom dopaminy. (The Kinsey Institute)
  • Olejek eteryczny z lawendy przyczynia sie do zwiększonego przepływu krwi w prąciu. I ładnie pachnie, więc z pewnością jej się spodoba. (S&T Foundation)
  • Używaj żelu pod prysznic o zapachu cynamonu. Poprawia krążenie krwi i wzmocni Twoją erekcję. (Smell & Taste Treatment and Research Foundation)  
  • Czas zamienić sok pomarańczowy na sok z granatu. Zawarte w nim składniki (m.in. kwas cytrynowy) podniosą wasz poziom testosteronu. (Queen Margaret University)  
  • Nie romantyczny wyciskacz łez, a dobry horror obejrzany wieczorem sprawi, że ona będzie bardziej pożądliwa i szybciej rzuci się w Twoje ramiona dzięki adrenalinie. ("Journal of Personality and Social Psychology")  
  • Oglądasz telewizję ponad 20 godzin tygodniowo? Przestań! Będziesz miał więcej spermy i lepsze życie erotyczne. ("British Journal of Sports Medicine") 
1 2 3
STRONA 1 z 3
Zobacz również:
REKLAMA