8 dróg do udanego podrywu

Kobiety lubią facetów inteligentnych, odpowiedzialnych, z wyobraźnią i fantazją. Tymczasem my, mężczyźni, często nie pokazujemy, że tacy właśnie jesteśmy. Oto 8 sposobów na to, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i poderwać równie interesującą kobietę.
Jon Ragel - Rodale Images
fot. Jon Ragel

 1.


Zaplanuj podróż

Podróż rowerem przez Boliwię, wspinaczka po skałach wystających z morza w Południowym Wietnamie, spływ kajakowy po norweskich fiordach, podróż saniami przez Syberię. Wiesz, facet, który planuje niebezpieczną wyprawę, ma w sobie awanturniczy urok, który uwielbiają kobiety.

 2.


Zrób sobie modną fryzurę

Znajdź najmodniejszy salon w mieście i umów się na strzyżenie z szefem albo z głównym stylistą. Że drogo? Uwierz nam, że warto. Każda kobieta to doceni.

 3.


Odwiedzaj sklepy ze zdrową żywnością

Spotkasz tam mnóstwo zdrowych, przedsiębiorczych, atrakcyjnych samotnych kobiet, których nienawiść do konserwantów łatwo da się przekuć na seksualną energię.

 4.


Stań się bywalcem

Wybierz sobie jakiś modny klub, pub czy restaurację, gdzie będziesz bywał co najmniej raz w tygodniu - sam lub z przyjaciółmi. Wkrótce będziesz znał z widzenia inne atrakcyjne bywalczynie. A od znajomości z widzenia łatwo przejść do zaproszenia na kawę.

 5.


Wyremontuj mieszkanie

To doskonały pretekst, by móc konsultować się bez końca z jakimiś interesującymi kobietami. Można na przykład jeździć do sklepu i wspólnie wybierać kolor na ściany albo płytki do łazienki. Kobiety bardzo lubią pomagać i przywiązują się do obiektów swojej troski.

 6.


Urządź wielką imprezę

Wynajmij firmę cateringową, barmana, didżeja i zaproś wszystkich znajomych i znajomych znajomych. Trochę kosztuje, ale warto. Zasłyniesz jako facet, który robi świetne imprezy i każdy (jasne - każda) będzie chciał Cię poznać.

 7.


Czytaj

Mądre książki. Publicznie. Na przykład przy lunchu w tej Twojej ulubionej knajpce. Nie zostało do końca udowodnione, dlaczego to robi takie piorunujące wrażenie na kobietach, ale to jest fakt.

 8.


Zainteresuj się sztuką

Odwiedzaj teatry, galerie i inne przybytki kultury i sztuki. Bywa tam mnóstwo bardzo interesujących kobiet, które szukają bratniej duszy.

MH 01/2007

Zobacz również:
REKLAMA