7 sekretów kochanka idealnego

Wydaje ci się, że wszystko robisz dobrze, a jednak coś nie do końca gra? Być może popełniasz w łóżku jeden z podstawowych błędów. Przedstawiamy Ci 7 rzeczy, których kobiety nigdy nie mówią swoim facetom. Bo nie chcą im sprawiać przykrości, a poza tym jakoś im niezręcznie.

seksowna kobieta coka 2015/shutterstock
fot. coka 2015/shutterstock

1. Pocałunek

Czego nie znosimy? Za mokro, za dużo języka.

Jak to robić? Umiejętność całowania to najważniejszy wskaźnik Twoich kwalifikacji jako kochanka. Znam wiele kobiet, które zraziły się do faceta po pierwszym nieudanym pocałunku. Przede wszystkim na początek nie otwieraj za szeroko ust i nie wpychaj całego mokrego języka do jej ust.

Zacznij spokojnie. Ujmij dłońmi jej głowę, muskaj wargami szyję, policzki. Patrząc jej w oczy, przesuń opuszkiem kciuka po jej ustach, potem dopiero pocałuj. Dotknij końca jej języka swoim językiem. Pamiętaj, że wargi ani język nie powinny być zbyt rozluźnione.

Zmieniaj rytm, ruchy języka niech będą lekkie i delikatne. I unikaj (chyba że sama tego zechce) wkładania języka do jej ucha – kobiety tego nie znoszą. Jeżeli już musisz, ogranicz się do lekkiego ssania płatka małżowiny.

2. Striptiz

Czego nie znosimy? Nieudolnego zdzierania z nas i z siebie garderoby podczas gry wstępnej oraz widoku gołego faceta w skarpetkach.

Jak to robić? Nie po to inwestuje się w seksowną bieliznę, żeby facet z nas ją zdzierał bez dokładnego przyjrzenia się, jak w niej wyglądamy. Możesz, powiedzmy, rozpiąć jej bluzkę na początek, ale później pozwól swojej partnerce rozebrać się powoli, stopniując napięcie. To ma być coś w rodzaju spektaklu tylko dla Twoich oczu.

I jeszcze jedno. My też lubimy patrzeć, jak się rozbierasz, a to oznacza, że Twoja bielizna to nie może być takie sprane byle co, co się zakłada pod ubranie. Ma być w dobrym gatunku i świeża. I nie każ jej oglądać gołego siebie w skarpetkach – najlepiej zdejmij je na początku.

seksowna kobieta fot. mnowicki 2015/shutterstock
fot. mnowicki 2015/shutterstock

3. Dotyk

Czego nie znosimy? Facetów, którym się wydaje, że kobieta składa się z dwóch pokręteł i dziurki.

Jak to robić? Temu poświęciliśmy już niejeden artykuł. Tutaj tylko wspomnę, że większość kobiet składa się jeszcze z głowy, szyi, ramion, pleców, brzucha, pośladków nóg, i wszystkie te części ciała domagają się Twojej uwagi. Lubią być dotykane, głaskane, pieszczone i całowane.

A co do piersi – czy widziałeś kiedyś film erotyczny z lesbijkami? Zauważyłeś może, by jedna z nich miętosiła, ugniatała albo klepała piersi drugiej? Albo doczepiała się do brodawki jak wygłodniały ssak? Nie zauważyłeś? No właśnie. Przyjrzyj się, jak to robią – erotyka dla lesbijek to dobra lekcja dla facetów.

4. Badanie palcem

Czego nie znosimy? Nerwowego sprawdzania ręką, czy już jesteśmy gotowe, żeby w nas wejść.

Jak to robić? Lubimy powolne zmierzanie do celu. Nie ma nic gorszego niż wkładanie suchych palców do pochwy, gdy jeszcze nie jesteśmy gotowe. Podobnie niefajne jest zbyt szybkie dobieranie się do łechtaczki.

Spokojnie – najpierw pieść, całuj, dotykaj okolic łona, brzuch, wewnętrzną część ud, stopniowo zataczając coraz mniejsze koła wokół łechtaczki. Samo oczekiwanie na pieszczotę sprawi, że Twoja partnerka staje się gotowa na więcej. Poznasz to po tym, że lekko unosi biodra.

5. Popis umiejętności

Czego nie znosimy? Wygłupy rodem z jakichś nędznych pornoli. Wbijanie się w nas jak jakiś oszalały tłok, częsta zmiana pozycji.

Jak to robić? Niektórzy faceci usiłują się przebić do wątroby partnerki, maksymalnie rozszerzając jej nogi, co jest nieprzyjemne i bolesne. U większości kobiet najwrażliwsze jest samo wejście do pochwy i lepiej się na nim skupić, na przemian pchając i wykonując koliste ruchy biodrami.

Podobnie wkurzające jest dla nas, jeżeli zbyt często zmieniasz pozycje. Kobieta już prawie dochodzi, a tu nagle stop, wyjście, i facet usiłuje ją zawiesić na żyrandolu albo przywiązać do kaloryfera. Jeżeli widzisz, że ona jest blisko orgazmu, to daj jej skończyć, człowieku! Bo się wkurzy i pójdzie do łazienki zrobić to lepiej.

seksowna kobieta, kobieta w łóżku fot. HTeam 2015/shutterstock
fot. HTeam 2015/shutterstock

6. Puść ją

Czego nie znosimy? Po krótkim pocałunku spychasz ją stanowczo w kierunku swojego penisa. Albo trzymasz ją za głowę, w czasie gdy ona robi Ci fellatio.

Jak to robić? Nie bój się, ona doskonale wie, czym może sprawić Ci największą frajdę. I albo to lubi, albo z jakichś powodów nie ma na to ochoty. Dla kobiety to kolejny etap gry wstępnej i na pewno nie następuje zaraz po pocałunku. Nie poganiaj jej. A jeżeli już Ci robi przyjemność ustami, to nie trzymaj jej za głowę, bo poważnie ryzykujesz odgryzienie penisa. To naprawdę jest denerwujące dla kobiety.

7. Mów z sensem

Czego nie znosimy? Ciszy, pytań: "Dobrze ci było?".

Jak to robić? Udowodnij, że to nieprawda, że facet potrafi robić tylko jedną rzecz naraz i albo uprawia seks, albo gada. Mam nadzieję, że to tylko szkodliwy seksistowski stereotyp. Oczywiście nie gadaj głupot, tylko coś fajnego i podniecającego.

Komplementy na temat ciała partnerki są zawsze bardzo mile widziane i zupełnie jej nie przeszkadza, że już to raz powiedziałeś i od tamtego czasu nic się nie zmieniło. A jeżeli nie chcesz usłyszeć czegoś niemiłego, to nie pytaj, jak jej było. Jak było super, to sama Ci to powie albo okaże. A takie dopytywanie i proszenie się o komplementy świadczy tylko o Twoim braku pewności siebie i jest trochę żałosne.

MH 01/2011

Zobacz również:
REKLAMA