6 skutecznych tekstów na podryw

Natura wyposażyła facetów w cenną, choć czasem brzemienną w nieprzyjemne skutki umiejętność puszczania mimo uszu większości tego, co mówimy do was my, kobiety. My z kolei, w przeciwieństwie do mężczyzn, ze sprawnością superczułego mikrofonu szpiegowskiego rejestrujemy wszystko, co dociera do naszych uszu, i zapamiętujemy niemal każde wypowiedziane przez was zdanie jak komputer zapisujący dane na twardym dysku.

uwodzenie, seks
Stare powiedzenie głosi, że dobry bajer to pół sukcesu. Prawdę głosi.

Dlatego jeśli zależy Ci, by znaleźć się w łóżku wspólnie z kobietą, spróbuj przekonać ją do tego, używając właściwych słów. Te proste "wskazówki lingwistyczne", które przygotowałam dla Ciebie, upewnią ją, że jesteś odpowiednim facetem na ten wieczór.

1. "Spieprzyłem sprawę i chciałbym dowiedzieć się, co Ty o tym myślisz"

Nieważne, czy wygadałeś największą tajemnicę przyjaciela, czy też przejechałeś samochodem unikatowy rower sąsiada - przyznaj się do tego. Przyznanie się do błędu powoduje, że stajesz wobec niej obnażony i bezbronny, a to wzbudza u kobiety chęć przytulenia cię. A opowiedzenie jej całej historii i poproszenie jej o opinię nastawia ją do Ciebie jeszcze lepiej - pokazujesz tym, że cenisz jej zdanie. W ten sposób uzyskujesz miks współczucia i zaufania, który inspiruje ją do tego, aby robić wszystko lepiej lub przynajmniej odwrócić Twoją uwagę od problemu.

2. "Czy wiesz, że z tyłu lewego uda masz piega w kształcie serca?"

Po kilku pierwszych miesiącach seksu powolne delektowanie się nim ustępuje miejsca pozbawionym namiętności szybkim numerkom. Szkoda, bo poznawanie jej ciała powoduje, że kobieta ma ochotę na wyrafinowany seks. W weekendowy poranek odkryj ją więc i delikatnie ogarnij wzrokiem całe jej nagie ciało, wodząc po nim opuszkami palców od stóp do głów, przez cały czas nie szczędząc jej komplementów. Nie zdążysz dotrzeć do łokci, gdy ona przyciągnie Cię, aby zmysłowo pocałować.

3. "Organizuję ekipę wolontariuszy na Szczyt Kogośtam"

Nieważne, czy jest to chodzenie po górach z dzieciakami z zaniedbanych dzielnic miasta, czy noszenie sąsiadkom siatek z zakupami, pomaganie innym zwiększa Twoje szanse na seks z dwóch powodów. Po pierwsze altruizm jest dla niej wyraźnym sygnałem, że potrafisz zrezygnować ze swoich potrzeb, co z kolei skłania ją do zajęcia się nimi zamiast Ciebie. Po drugie, Twoje dobre uczynki powodują, że poczuje się jakby umawiała się na randkę z kimś lepszym od siebie. Dlatego będzie chciała połączyć z Tobą siły w poszukiwaniu sensu życia.

Rzucona jakby mimochodem uwaga o Twojej prospołecznej aktywności musi być jednak zgodna z prawdą - nie próbuj kłamać na ten temat, bo jak oszustwo wyjdzie na jaw, stracisz coś więcej, niż tylko szansę na seks z nią.

Przeczytaj też: Licencja na podrywanie

4. "Pewnie jesteś wyczerpana. Weźmy gorący prysznic, a ja umyję ci plecy."

Najczęstszym powodem tego, że Twoja partnerka odmawia seksu, jest to, że jest zestresowana. I chociaż wie, że nie ma lepszego lekarstwa na zszargane nerwy od rozluźniającego orgazmu, może jej być trudno przestać myśleć o problemach. Puszczając do wanny lub pod prysznicem gorącą wodę i zapalając świece, zaoferujesz jej relaks, któremu nie będzie w stanie odmówić. Gdy woda i Twoje namydlone ręce „zmyją" z niej stres, znów poczuje się sexy.

5. "Chciałbym w ciągu najbliższych 5 lat zrobić kilka istotnych rzeczy"

Gdy kobieta słyszy, że mężczyzna nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość, nie tylko traci dla niego szacunek, ale również ochotę na rozłożenie przed nim nóg. Na studiach kręciło się koło niej pełno takich nieokreślonych, niedbających o swoje życie facetów, co nauczyło ją, że mężczyźni, którzy mają jasno sprecyzowane cele i przemyślane realne plany ich osiągnięcia, to rzadkość. Tym bardziej doceni twoją dalekowzroczność. Zdolność podejmowania decyzji, którą deklarujesz, wypowiadając powyższe zdanie, również pomoże Ci ją usidlić.

6. "Biorę jutro wolne, aby być opiekunem klasy mojej siostrzenicy na wycieczce szkolnej"

Choć każda kobieta ulega czarowi faceta sukcesu, jeszcze łatwiej uwieść ją mężczyźnie, który jest gotów zrobić coś mniej lub bardziej ważnego dla członka swojej rodziny - a jeszcze lepiej, gdy jest to ktoś poniżej 12 lat. Natychmiast zacznie wyobrażać sobie, jakim wspaniałym i troskliwym ojcem byłbyś dla waszych dzieci i od razy wpadnie w ckliwy nastrój. A jeśli wrócisz z tej wycieczki ze słodkim pluszakiem dla niej, ona dosłownie zaciągnie cię do łóżka.

Zobacz również:
REKLAMA