6 niezręcznych momentów podczas seksu

Kiedy dwoje ludzi uprawia seks w filmie, wszystko układa się perfekcyjnie. Kobieta jest idealnie gotowa, oboje dochodzą w tym samym czasie, a na koniec następuje festiwal przytulania, bez kąpieli, bez wychodzenia do toalety na miękkich nogach. W życiu jednak jest inaczej…

seks, orgazm, anal shutterstock.com

I to drastycznie inaczej. Seks, owszem, zazwyczaj jest świetny, ale jest też wypełniony bardzo niezręcznymi momentami, o których filmowe scenariusze głucho milczą. My jednak o nich opowiemy.

1. Zagubione włosy łonowe

Zdarza się, że chcesz pochwalić się swoimi językowymi umiejętnościami, które zdobyłeś podczas wyjadania resztek jogurtu bez łyżeczki, a tu trafia się nieproszony włosek o wiadomej proweniencji. Zachowaj się jak mężczyzna i nie wyciągaj go z niesmakiem z ust, a pocałuj wybrankę w wewnętrzną stronę uda – ona doceni czułość zagrania, a Ty pozbędziesz się nielubianego kolegi.

2. Dźwięki w rzeczy samej

Sprawa wstydliwa głównie dla kobiet. Podczas seksu lub ćwiczeń fizycznych do pochwy może dostać się powietrze, całkowicie bezwonne – dodajmy. To powietrze może też zechcieć wydostać się na zewnątrz, a wówczas powstaje odgłos przypominający wydostawanie się gazów z przyległej pochwie domeny – stąd ten potencjalny wstyd. Jest to jednak proces naturalny, zdarza się każdej parze i na pewno nie powinien być źródłem zażenowania na jej twarzy. Jeśli podczas seksu Twoja partnerka doświadczyła tej wątpliwej przyjemności, jako dżentelmen nie zwracaj na to w ogóle uwagi. Przyspiesz i nie daj jej o tym myśleć nawet przez sekundę.

UDANY SEKS: 10 erotycznych patentów 

3. Ona jest mokra, Ty jesteś mokry

Podczas wysiłku fizycznego nasze ciało reguluje temperaturę, pocąc się. O ile na boisku jakoś o tym zapominamy, o tyle podczas łóżkowych igraszek często zaczyna nam to przeszkadzać. Szczególnie, jeśli na dworze panuje skwar, a my zapamiętale studiujemy tajemnice ars amandi już od godziny. Nasza rada? Nic z tym nie zrobisz. Możesz jedynie przerwać akcję i udać się pod prysznic, by wrócić ze zdwojoną mocą. Pytanie brzmi: czy warto przerywać?

4. Natryski

Wiele par zgadza się, że seks pod prysznicem jest przereklamowany. Jest ślisko, woda wymywa jej naturalne nawilżenie pochwy, nie ma się czego złapać i wykonalna jest tylko bardzo ograniczona liczba pozycji. Lipa. Ale da się to obejść. Głównym punktem programu, gdy już znajdziecie się pod prysznicem, powinny być pieszczoty. Wzajemne mydlenie się, polewanie wodą. A seks? Niech to będzie raczej szybki numerek.

ZOBACZ: Seks pod prysznicem - instrukcja obsługi

5. Trójkącik

Gdy akcja nabiera tempa, a wy pozbywacie się ubrań, obecność wpatrzonych i zaciekawionych oczu czworonożnego pupila nie podkręca temperatury w sypialni. Konieczność wyproszenia z kanapy czy łóżka przyjaciela rodziny zawsze powoduje pewien dyskomfort. Radzimy jednak dzielnie przetrwać chwilę rozłąki, a silną wolę wzmocnić zamkniętymi drzwiami do sypialni, bo inaczej Wasze radosne jęki mogą zwabić Maksia czy innego Reksia do dołączenia do zabawy. A na to są już paragrafy.

6. Co zrobić z analnym palcem?

Nie ma co ukrywać – sporo osób lubi seks i pieszczoty analne, również te wykonywane palcem. Co jednak zrobić z nim na dalszym etapie erotycznej podróży? Unikać dotyku? Udawać, że przed chwilą nie bawiłeś się w kundla Burego? My radzimy trzymać na szafce przy łóżku nawilżane chusteczki. To powinno rozwiązać sprawę.

REKLAMA