5 najseksowniejszych męskich zajęć według kobiet

Niedawne badania pokazały, jakie wakacyjne hobby jest najseksowniejsze według kobiet.

facet pożądany Shutterstock.com
Shutterstock.com

Rower

Wiosną lub latem skorzystaj z pogody i przyjedź po nią na rowerze. Bez szału? Nic bardziej mylnego. Posadź ją na ramie, rusz przed siebie i poczujcie się jak licealiści na pierwszej randce. To działa.

Muzyka

Muzycy nie bez powodu są zawsze otoczeni tłumem dziewcząt. Brzdąkanie przy ognisku budzi pozytywne skojarzenia z beztroskim latem. Wystarczą dwa utwory.

Ona woli ostrzejsze brzmienia. Oto, jak obudzić w sobie mroczną rockandrollową stronę i mieć tyle seksu, ile statystyczna gwiazda rocka w trasie.

Plastyka

Nie musisz od razu obcinać sobie ucha, żeby zyskać artystyczną charyzmę. Rozstaw w parku sztalugę z płótnem, a modelka powinna znaleźć się sama. W mniej niż kwadrans.

Rośliny

Ogrodnictwo nie przysporzy Ci kandydatek na wspólne spędzenie wieczoru. Nieważne, ile róż jej przyniesiesz - ziemia za paznokciami i trawa w butach wywołają jedno wielkie nie. Sposób? Nie musisz ich hodować - po prostu kup jej piękne kwiaty. Kobiety uwielbiają kwiaty.

Praca (Styl)

Don Draper w lnianym garniturze jest obiektem marzeń niejednej kobiety. Jednak w realu faceci pocący się przy korporacyjnych biurkach mają niewielkie szanse na romans. Zadbaj o swoją garderobę i postaw na klasykę. Oto 24 stylowe pozycje, które każdy facet powinien mieć w zanadrzu.

Zobacz również:
REKLAMA